Raiden II/DX

Moderator: RoniWorlds

Raiden II/DX

Post IP: rejestrowane!

Czy ktoś już próbował grać na najnowszym MAME w tego Raidena ? Działa to w końcu ? Bo natrafiłem na info że od MAME w wersji 154u4 można już grać w te gry !

Jeśli tak to poprosiłbym o paczkę z wymaganymi romami do tej gry. :)
Image
roki76 Poland (pl) Male
Kilof of Justice

Last Visit: 09 Jan 2018, 09:44
Online: 131d 9h 41m 19s
Highscores: 1
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 911
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: Raiden II/DX

Próbowałem z Bobrem ograć Mame Plus! Plus! z Kaillerą, ale...
... nie da się grać online nawet w gry, w które spokojnie ogrywamy na MaMe 0.67. :/
W trybie offline wszystko działa.
Raidena II oraz Raidena DX nie pobierałem, ale w emulatorze stoją jako "Not Working" więc bez pobierania mogę stwierdzić, że na dzień dzisiejszy nie działają.
Chyba, że masz na myśli:
Raiden Fighters 2 - ten tutaj z klatkowaniem, ale będzie działał (status w emu: Working, video isn't 100% accurate).

Stan na dzień: 2014-09-28, wersja MaMe: 0.154r225
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 13:24
Online: 260d 22h 3m 20s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: Raiden II/DX

Nie, nie miałem na myśli Raiden Fighters tylko te tytuły które wymieniłem w tytule tematu.
Poza tym pobrałem sobie paczkę 9 romów do Raiden II i gra działa, chociaż samo mame informuje mnie że są złe dumpy romów albo obrazów CHD. (nie ze wszystkich setów, ale działa i to tak że można w końcu pograć - online mnie nie interesuje). W What's New jest już opis że gra otrzymała promocję z Not Working. Takze temat zamykam jako rozwiązany. :)
Image
roki76 Poland (pl) Male
Kilof of Justice

Last Visit: 09 Jan 2018, 09:44
Online: 131d 9h 41m 19s
Highscores: 1
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 911

Return to Arcade