Mafia - Jazda ekstremalna - Celeste Marque 500

Gdy Twój napoleoński umysł zbrodni dostanie zagwozdkę nie do przejścia w jakieś grze - skorzystaj z tego działu, aby go oświecić. Możesz również sam przesłać świeckie materiały, które będą nauczać exekowiczów po wsze czasy.

Mafia - Jazda ekstremalna - Celeste Marque 500

Post IP: rejestrowane!

Dzień dobry / Dobry wieczór.

Pobudzony sentymentem postanowiłem sobie na nowo przejść Mafię 1.
Udało mi się zaliczyć ją bez problemu - mam drobny niesmak, bo nie do końca gra działa poprawnie na nowym PC - przede wszystkim migające cienie / brak efektu "zadrapania lakieru" itd.

... ale ja nie o tym.
Zauważyłem, że jest problem z zaliczeniem jednej z misji w "jeździe ekstremalnej" samochodem Celeste Marque 500.
Błąd występuje na szybkich komputerach - pomimo, że jedziemy ponad 60 km/h bomby uszkadzają nam samochód, co powoduje jego zniszczenie, a w efekcie niezaliczenie misji. Rozwiązanie:

1. Instalujemy program FRAPS w pełnej wersji.
2. W zakładce MOVIES ustawiamy 20 FPS i "Lock framerate while recording"
Image
3. Przechodzimy do ludzika z misją, klikamy na niego PPM, aby rozpocząć misję
4. Wciskamy F9, aby rozpocząć nagrywanie, co jednocześnie ograniczy liczbę klatek do "20".
5. Przechodzimy misję - możemy się posiłkować filmem:

PS
Próbowałem przycwaniakować (jak gra mi tak ja jej) i zdobytym w innej misji opancerzonym pojazdem Black Metal 4WD cierpliwie spychałem (bo nie można do niego wsiąść przed rozpoczęciem misji dop.) Mercedesa-Benz 500 K (do tego samochodu nawiązuje Celeste Marque 500 dop.) na finalne miejsce.
Niestety... akurat przy tej misji numer nie wyszedł - punkt kontrolny sprawdzany jest w momencie, gdy gracz faktycznie się znajduje w tym miejscu, więc w praktyce samochód wybuchał - żeby wyszło musiałbym dodatkowo cierpliwie "przepchnąć" ludka od misji, następnie kliknąć go i szybko wskoczyć do samochodu = nie chciało mi się :-E
Image
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 00:53
Online: 253d 18h 5m 30s
Highscores: 3
Lamps demolished: 136 (+125)
Reputation point: 8888
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Pomoce do gier