Legion - problemy problemy ciagle te problemy...

Zgłoś błąd na plandece z grą, a następnie załóż temat na forum.
Dzięki temu na pewno nie przegapimy Twojej sprawy przy aktualizacji.

Legion - problemy problemy ciagle te problemy...

Post IP: rejestrowane!

witam.jestem tu nowy i nie wiem czy takowy problem juz tu wystapil.gra legion zna ja chyba kazdy amigowiec wylacza mi sie zaraz po wcisnieciu komendy ,,koniec akcji,,(gdy dzialamy w terenie).Niewazne czy gre emuluje na winuae czy uzywam exe z naszej strony...strasznie denerwujacy problem.pomoze ktos?dziekuje
Last edited by Anthrox on 05 Dec 2017, 16:10, edited 1 time in total.
Reason: Zmieniono tytuł wątku.
dudi573 Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 31 Oct 2017, 11:18
Online: 5h 58m 20s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 0

Re: problemy problemy ciagle te problemy...

Cześć dudi przeniosłem twój temat do tego działu, pierwszy raz ingeruję w posta, bo zazwyczaj tylko je akceptowałem i nie raczyłem reagować na różne zawartości posta. Wydaje mi się, że takowy nadaje się do tegoż działu. Zwracam się z prośbą do pozostałych modów o ewentualną korektę przy okazji. Zapraszam Cię dudi oczywiście do działu "Przywitaj się" pod tym linkiem http://forum.thecompany.pl/przywitaj-sie/ jak znajdziesz chwilę czasu. Miło byłoby poznać nową osobę która tu zawitała. Jako, że napisałeś swój pierwszy post masz również dostęp do shoutboxa (chata) na dole forum, tylko nie pisz o wymarzonych exekach, bo nie ma szans na wydanie nowych ;)
Amiga: 500/500+/1200 i wiele inych... ;)
santa13 Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Today, 19:28
Online: 86d 58m 18s
Highscores: 1
Lamps demolished: 1295 (+1112)
Reputation point: 743
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Bardzo ładnie santa, dziękuję. Mam do Ciebie też sprawę - ale to skontaktuję się z Tobą prywatnie.
Co do Twojego problemu dudi - gra Legion jest mocno zabugowana - w tej chwili nie jestem w stanie tego błędu naprawić - najlepsze co mógłbym zrobić, to zablokować możliwość użycia "koniec akcji" co wydaje się być mało satysfakcjonującym rozwiązaniem, prawda?

Gdyby ktoś jednak podesłał sugestię w jakich momentach ten błąd nie występuje, albo co go naprawia - czasami to jakaś pierdoła jak np. odpowiednia wersja kickstartu amigowego - to nie ma problemu, żeby poprawki wciągnąć do exeka ;)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 21:29
Online: 260d 22h 34m 50s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

probowalem na roznych konfiguracjach sprzetu w winuae no i szlag mnie trafia za kazdym razem...pętla czasu normalnie ,,wybierz imie 1-go przeciwnika...2-go bla bla..,,natomiast w Naszym exe jezeli nie wymorduje calej wioski wzgledem pd i zlota tylko szybko wyjde z miasta,wioski gra dziala dalej...hm
dudi573 Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 31 Oct 2017, 11:18
Online: 5h 58m 20s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 0

Niestety zbyt słabo znam tę grę, abym mógł coś poradzić od ręki.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

To poradź od nogi... :mrgreen:
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Today, 17:18
Online: 22d 3h 2m 50s
Lamps demolished: 1245 (+1008)
Reputation point: 801
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: Legion - problemy problemy ciagle te problemy...

Błąd jestem w stanie naprawić, ale potrzebna mi osoba, która dobrze zna grę i będzie potrafiła testować na bieżąco moje rozwiązania i będzie dostarczała SGF :)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Zgłoś problem