LINUX MINT jak odpalić exeki na Wine?

Dział poświęcony emulacji komputerów i konsol.

Moderator: RoniWorlds

LINUX MINT jak odpalić exeki na Wine?

Post IP: rejestrowane!

Cześć!
Wszedłem w posiadanie Linuxa Mint 15 Olivia (nie miałem wcześniej styczności z jakimkolwiek Linuxem) i chciałbym pograć w exeki. Pytanie czy w ogóle się da odpalić je na Wine i jak to zrobić (krok po kroku)?
Bo kiedy klikam na exeka, np. Ugh! to wyświetla mi sie error: "The sandbox at \??\C:\users\seba\Local Settings\Application Data\TheCOmpany\Ugh!\2.6.0.0.0. is corrupt or inaccessible. Please check the location and try again."
seba Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 14 Oct 2017, 13:43
Online: 15h 18m 2s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 0

Re: LINUX MINT jak odpalić exeki na Wine?

Niestety, osoby, które znam używały VirtualBoxa tylko.
Być może da się exeki odpalić na Wine, ale nikt szlaków w tym kierunku jeszcze nie przetarł.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 13:24
Online: 260d 22h 3m 20s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: LINUX MINT jak odpalić exeki na Wine?

Ja mam natywnie zainstalowanego Ubuntu z WinE oczywiście. Z doświadczenia powiem, że niestety, ale EXEki nie uruchamiają się poprawnie pod tym środowiskiem. Swego czasu próbowałem je zmusić do "współpracy" ale z mizernym skutkiem. Było to w poprzedniej wersji, musiałbym przysiąść do obecnej, ale nie mam na tyle czasu żeby się tym bawić.
Problem polega na tym, że w przypadku WinE niektóre rzeczy nie działają dobrze pod nową wersją, czasem trzeba - cofnąć się - do jakiejś starszej. Dlatego to trochę problematyczne, bo poza ustawieniami samego środowiska trzeba jeszcze kombinować z buildami...
husar Poland (pl) Male
User level 4

Last Visit: Today, 09:18
Online: 6d 15h 2m 36s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 200
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Emulacja