Disney a filmy

Tematy z filmami do obejrzenia i muzyczką to posłuchania, oraz wszelakie tematy związane z kinem i muzyką.

Disney a filmy

Post IP: rejestrowane!

Skoro niebawem premiera Star Wars: Ostatni Jedi, to warto było by porozmawiać o filmach Disney'a. Dokładnie to chodzi mi o ten cały hejt w stronę Star Wars którego kompletnie nie rozumiem :mur: Często ludzie narzekają i podają powód "Bo to Disney" O_o ale te osoby nawet nie zdają sobie sprawy tego że te filmy dalej kręci Lucas. Przecież Disney nie wykupił licencji a całe studio+licencja. No i nie jarzę że nikt nie narzeka na "Avengers,Obrońcy Galaktyki,itp ..." podając jako powód "Bo to Disney" :-E
Rozumiem to że komuś nie mogą podobać się nowe odsłony Star Wars, ale niech poda konkretny powód :D
Last edited by Anthrox on 04 Nov 2017, 20:15, edited 1 time in total.
Reason: ort
Poradniki - Aktualizacja 2018-02-09
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
User level 6

Last Visit: Yesterday, 15:40
Online: 45d 2h 33m 11s
Highscores: 1
Lamps demolished: 396 (+488)
Reputation point: 535
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: Disney a filmy

Po prostu uprzedzenia do marki - Disney zakodował się w głowach jako korporacja wypuszczająca świetne, ale jednak bajki dla dzieci - i teraz głupio tak iść. Ot siła marki w praktyce.

To tak jakby Rolls Royce wszedł pod skrzydła Fiata. Nieważne, że Rolls Rojce byłby składany w tych samych fabrykach co wcześniej, nieważne, że Ci sami ludzie by składali samochody - wystarczy plakietka Fiat Royce - i elita swoją pierdziwą by nie zaszczyciła nowego samochodu.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 06:39
Online: 265d 13h 46m 48s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8928
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Co masz do mego Fiata Panda?! :P Wracając do filmu, musiałbym nadrobić zaległości jak żony nie będzie.
Amiga: 500/500+/1200 i wiele inych... ;)
santa13 Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Today, 11:21
Online: 88d 17h 25m 6s
Lamps demolished: 1295 (+1112)
Reputation point: 773
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

@Anthrox rozumiem, ale czemu nikt nie narzeka na Avengers i inne filmy Marvell'a? Przecież Marvell też został wykupiony przez Disney :-E
@santa13 według mnie nowe SW od Disney'a są rewelacyjne :P
WinUAE

Image
User level 6

Mogę się tylko domyślać - sądzę, że po prostu SW traktowane było zawsze z pełną powagę, a Marvell był traktowany jako bajka :-E
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 06:39
Online: 265d 13h 46m 48s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8928
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Ja olałem nowe części, jak się dowiedziałem, że dopadła je, spierdolina poprawności politycznej. :dobani:
Hardy Poland (pl) Male
User level 6

Last Visit: Today, 08:15
Online: 39d 18h 37m 27s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 1390

Śmiem się nie zgodzić, pod skrzydłami Disneya kilka produkcji wystrzeliło kilka filmów Marvela w kosmos. Konkretnie Kapitany z Hameryki 2 i 3, bardzo przyjemnie mi się to oglądało. Dr. Strange rzyci mi nie urwał, a spodziewałem się bardziej mistycznej opowiastki. SW ? Przebudzenie Mocy to wielkie Deja Vu. J.J Abrams nie dał rady utrzymać tego klimatu. Za to Łotr 1 to dosyć fajny film. Jeśli Disney utrzyma poziom to bardzo chętnie obadam spin offy tejze serii.
I am True Vault Hunter !
Image
roki76 Poland (pl) Male
Kilof of Justice

Last Visit: 17 Feb 2018, 11:13
Online: 132d 5h 16m 29s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 941

Hardy wrote:spierdolina poprawności politycznej.

Nie tylko SW ucierpiał na tym :P
roki76 wrote:Przebudzenie Mocy to wielkie Deja Vu.

To fakt, ale podejrzewam że chcieli przyciągnąć również nowych widzów.
roki76 wrote:Jeśli Disney utrzyma poziom to bardzo chętnie obadam spin offy tejze serii.

O utrzymanie poziomu to ja raczej się nie martwię, mają kasę, Lucas dalej kręci filmy ... żyć i nie umierać :D

I jeszcze taka mała ciekawostka odnośnie SW: Przebudzenie Mocy. Ponoć Lukas miał gotowy scenariusz na kolejne części SW, więc możliwe że to co było w Przebudzeniu Mocy jak i to co będzie w Ostatnim Jedi, to właśnie ze scenariusza Lucasa.
WinUAE

Image
User level 6

• Similar topics