Marvel vs DC albo DC vs Marvel

Tematy z filmami do obejrzenia i muzyczką to posłuchania, oraz wszelakie tematy związane z kinem i muzyką.

Marvel vs DC albo DC vs Marvel

Post IP: rejestrowane!

Zapewne zauważyliście ostanio bardzo udaną jakby nie patrzeć ekspansję kinową komiksowych postaci. Tak, mam na myśli te dwa uniwersa które wymieniłem w tytule tematu. Temat nie jest przypadkowy. Oglądnąłem praktycznie wszystkie filmy które ukazały się z WW fabryk obrazków z dymkami poza "Strażnikami galaktyki", która zbiera bardzo wysokie oceny na naszym FilmWeb i na IMDB
Moje pytanie: Czy podoba się Wam drodzy userzy ta wojenka ?
Mi tak. Po kilku słabszych adaptacjach komiksów Marvela i kilku słabszych z uniwersum DC przyszedł ogień w postaci Iron Mana potem długo nic aż do "Mrocznego Rycerza" który to film był wręcz genialny. Heath Ledger - zaćmił resztę gwiazd, w tym nie byle jaką bo samego Morgana Freemana - on był ledwie postacią drugoplanową, ale niedługo potem Maevel uderzył z "Avengers" który choć fabularnie nie jest tak dobry, to potrafił mnie przykuć do ekranu na te 2,5h. Dalej konkurencja z DC wydała "Red" 1 i 2 oraz "RIPD" które dość dobrze podeszły mi do gustu, Ale Marvel nie spał, po "Avengers" poszły jeszcze sequele Thora i Iron mana, bardzo potężnie raniąc DC drugą częścią Kapitana Ameryki, oraz X-Men Przyszłość która nadejdzie, a jak wspomniałem wyżej "Guardians of the Galaxy" zbiera bardzo wysokie noty, a DC na tą chwilę nie odpowiada poza zapowiedziami około 10 filmów z uniwersum superbohaterów, Marvel zapowiada również ponad 10 filmów w swoim uniwersum.
Ja jestem za. Choć jak dla mnie "Mroczny Rycerz" zdeklasował konkurencję. I to na długo.
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Kilof of Justice

Last Visit: Yesterday, 07:07
Online: 132d 5h 21m 12s
Highscores: 1
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 941
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Kącik filmowy