Liga Polska Manager 95 (PC DOS) - 100% cracked.

Tutaj olesio publikuje efekty swojego modzenia z kodem. Zajrzyj - a może trafisz na jakąś wyjątkową pozycję.

Liga Polska Manager 95 (PC DOS) - 100% cracked.

Post IP: rejestrowane!

Hej.

Dawno nic tutaj nie pisałem. A nastała okazja. Bowiem dzięki pomocy YouTube znanego z serii "Zagrajmy w crapa" otrzymałem tę grę. Gdyż dostrzegłem że ma ją na liście, pokazując okładkę jednej ze swoich płyt CD z pirackimi składankami. Było to w którymś z nie aż tak dawnych vlogów. Także grę można pobrać z następującego adresu i pod nim wkrótce powstanie też prosta strona www, poswięcona tej grze: http://lpm95.co.pl - i tak wiem, to troszkę crap, ale jak na nowicjusze kodero/grafiko/dźwiękowca, które tę grę tworzył samodzielnie, nie jest źle i pozostaje do gry sentyment. Pozostało by tylko zrobić ładniejsze ikonki, ale Pancio nieuchytny jak na razie, a inni nie potrafią pomóc.

Wkróce może dorobię opcję by gra zapisywała pliki w sensie stany gry gdzieś indziej. Teraz jeżeli macie włączony mechanizm Kontroli Kont Użytwkownika (UAC) instalować grę na przykład do podkatalogu w głownej gałęzi C:\ aby mieć prawo do zapisu. Angielskiego opisu tutaj nie robie, bo w moim mniemaniu nie ma to sensu. Gra ewidetnie da Polków i oczwiście docs check po bylejakim łamaczu pominięty perfekcyjnie. I dodam, że jest to wersja, która nie posiada, a przynajmniej nie udało sie mi tego zrobić. Aby w przerwie wszystkie suwaki dać na maksimum, co wiele nie da. Ponieważ gra to istna losowość z tego co pograłem. Są jednak w tej wersji dwa inne bugi. Możemy prawie zawsze kupować ogromne ilość ławek, których nie pomieścił by statnion. I czasami po meczu na naszym koncie pokazują się milionowe sumy. Jednak i tak da się pograć z sentymentu do gry.

Sorry za tozpisanie się - jeszcze raz przypomne http://lpm95.co.pl i tyle - ok, to idę popracować.
Konto użytkownika zostało zawieszone z powodu uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 212 k.k.
olesio Poland (pl) Male
SUSPENDED

Last Visit: 07 Jan 2017, 14:03
Online: 53d 14h 14m 10s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: -1

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Laboratorium olesia