Eurojackpot wreszcie w Polsce

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

Eurojackpot wreszcie w Polsce

Post IP: rejestrowane!

Image
Image

Od dzisiaj tj. 9 września w kolekturach - tam, gdzie puszczacie zwykłe lotki - można w cenie 12.50zł kupić los na międzynarodową loterię Eurojackpot. Pierwsze losowanie w następnym tygodniu - 15 września. Podobno będzie można wygrać aż 127mln zł jak trafimy wygraną 1 stopnia. Maksymalna kumulacja o jaką możemy grać to 90 mln euro - czyli ok. 375 mln zł. Nie wiem jak z podatkiem - czy od tego trzeba odprowadzić 10% -w mojej ocenie tak, ale to poczytam jeszcze.

Zasady gry powodują jeszcze mniejsze prawdopodobieństwo wygranej niż w Dużym Lotku - aby wygrać główną wygraną musimy trafić 5 liczb z 50 i 2 z 10 dodatkowych.

Na razie to tyle. Ide puścić symboliczy zakład na pamiątkę.

[aktualizacja]
Zakład puszczony.

Przy okazji zadałem dwa pytania Totalizatorowi Sportowemu:

1. Co jak za granicą puszczę zakład / zagram przez internet za granicą - czy mogę odebrać wygraną w Polsce?
Odp.: NIE - w oddziale TS można odebrać tylko wygrane z zakładów zawartych w Polsce

2. Podatek 10% nalicza się od kwoty wygranej ponad 2.280 zł - czy jak wygram 2.281zł to podatek 10% płacę od 2.281zł czy od kwoty 1zł (nadwyżki od kwoty 2.280zł).
Odp.: podatek płaci się wtedy od całej kwoty - czyli w tym przypadku od kwoty 2.281zł podatek wyniesie: 228,10 zł

Więcej informacji: http://www.lotto.pl/eurojackpot/jak-grac-w-eurojackpot
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 14:17
Online: 261d 17h 30m 39s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Pogaduszki wszelakie