Poszukuję

Nie możesz przypomnieć swojego ulubionego tytułu, ale kojarzysz jego znaki szczególne?
Napisz temat, pomożemy Ci odnaleźć tę grę.

Re: Poszukuję

Post IP: rejestrowane!

Pal już licho platformę, bo za chwilkę się okaże że grałeś na sprzęcie F-maciowakszyns, spróbuj jednak wytężyć umysł, może jakiś szczegół Ci się wrył mocniej ? może pamiętasz pierwszą ltierę nazwy gry ?
Image
roki76 Poland (pl) Male
Kilof of Justice

Last Visit: 09 Jan 2018, 09:44
Online: 131d 9h 41m 19s
Highscores: 1
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 911
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Witam ponownie po dość długiej przerwie. Zapomnijmy może o tej grze. Zapewne kiedyś podczas oglądania starych gier na youtube znajdę ją tak jak udało mi się z większością które szukałem. Jedną z nich znalazłem zupełnie przypadkowo o tutaj 1:47 powiedźcie mi jeszcze tylko jej nazwę ;)
https://www.youtube.com/watch?v=7RTO6JfMhew

EDIT: WTF? Czemu moje IP jest zablokowane? Musiałem to obejść przez tor żeby tu napisać.
bulrafi Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 09 May 2017, 19:45
Online: 10h 56m 57s
Reputation point: 0

bulrafi wrote:Witam ponownie po dość długiej przerwie. Zapomnijmy może o tej grze. Zapewne kiedyś podczas oglądania starych gier na youtube znajdę ją tak jak udało mi się z większością które szukałem. Jedną z nich znalazłem zupełnie przypadkowo o tutaj 1:47 powiedźcie mi jeszcze tylko jej nazwę ;)
https://www.youtube.com/watch?v=7RTO6JfMhew

EDIT: WTF? Czemu moje IP jest zablokowane? Musiałem to obejść przez tor żeby tu napisać.

Ta gra to Creatures bądź Creatures 2, natomiast z tym zablokowanym IP to dziwne. Poczekajmy na Antka pewnie będzie wiedział o co chodzi. :)
Hardy Poland (pl) Male
User level 6

Last Visit: Today, 15:00
Online: 39d 3h 12m 58s
Reputation point: 1375
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

@bulrafi - opisz mi dokładnie na PW co się dokładnie dzieje, screeny i Twoje oryginalne IP prześlij. Sprawdzę to.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 13:24
Online: 260d 22h 34m 50s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913

Previous

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Poszukiwacze