Stara gra na amige

Nie możesz przypomnieć swojego ulubionego tytułu, ale kojarzysz jego znaki szczególne?
Napisz temat, pomożemy Ci odnaleźć tę grę.

Stara gra na amige

Post IP: rejestrowane!

Poszukuje gierki, na pewno jako strzelanka z mały mi elementami platformówki. Bohater gry był widziany z góry tak jak w alien breed tylko że mógł się poruszać góra dół lewo i prawo. Nie mógł na skos. Celem gry było zebranie wszystkich monet na planszy. Bronie w tej grze były dwie bomba która niszczyła wszystkich wrogów na ekranie monitora i ogniste kule które leciały w wszystkie strony. Plansze były jak labirynt. co 5 lub co 10 plansz było zbieranie tych monet na czas. Gra była angielska. Co do fabuły to mogę napisać tylko że była uczestnik który brał udział w zawodach walcząc o swoje życie dla kasy. Nie mylić z Smash TV. Jak coś sobie więcej przypomnę to napisze.
lorak118 Male
User level 0

Last Visit: 20 Nov 2014, 18:00
Online: 15h 34m 45s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 0

Re: Stara gra na amige

Pancio Netherlands (nl) Male
Legenda

Last Visit: Today, 17:25
Online: 1272d 19h 25m 39s
Reputation point: 988
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

o tą własnie chodziło gierkę, przed chwilą też znalazłem w starych gazetach od amigi
lorak118 Male
User level 0

Last Visit: 20 Nov 2014, 18:00
Online: 15h 34m 45s
Reputation point: 0

Też przyszło mi to do głowy że to Mean Arenas :) Czyli tak źle ze mną nie jest jeśli chodzi o tematykę gier amigowych.
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Today, 00:46
Online: 62d 3h 4m 21s
Reputation point: 633
Ojciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec Chrzestny

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Poszukiwacze