Top 10 Donations - 2016

Regulamin, komunikaty staffu forum...

Top 10 Donations - 2016

Post IP: rejestrowane!

Dzień dobry,

tradycyjnie jak co roku wrzucam roczne podsumowanie dotacji.

Image

Doszły do mnie informacje, że jedna osoba borykająca się z chorobą psychiczną ( nazwijmy ją Prorokiem ) w swoich "prywatnych" rozmowach twierdzi, że w jego ocenie przy rocznym sprawozdaniu pomijam wpłaty i generalnie z otrzymanych pieniędzy żyję jak król, w garażu Dodge Viper, na zewnątrz 4 dobermany pilnujące dobytku, 2 razy w roku wczasy na Bora-Bora.

Odnosząc się do tych zarzutów oświadczam, że jakikolwiek pieniądz, który wpłynął do TC pojawia się w sprawozdaniu rocznym - nieraz z poślizgiem - w końcu jednak zawsze to następuje.
Nawet anonimowe wpłaty są odnotowywane.

Co do poziomu życia - wystarczy otworzyć tematy z tego działu i samemu policzyć jaka łączna kwota zasiliła budżet TC.

Z uwagi na "prywatne rozmowy" Proroka nie jestem w stanie się odnieść się każdorazowo do jego zarzutów i przedstawić jego rozmówcy swoją wersję. Mam nadzieję, że to oświadczenie rozwieje wątpliwości.

Jeżeli tak się nie stanie i ktoś ma wątpliwości - zawsze może zażądać zwrotu wpłaconych przez siebie dotacji - dostanie je w wysokości wpłaconych przez siebie sum.
Proszę jednak o przemyślane dotacje.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 23:01
Online: 235d 15h 41m 29s
Highscores: 3
Lamps demolished: 136 (+125)
Reputation point: 1472
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Rejestracja & Informacje