heimdall 2 błąd pod koniec gry

Tematy z rozwiązanymi problemami. Spójrz najpierw w te tematy czy problem nie występuje u ciebie zanim założysz nowy temat.

heimdall 2 błąd pod koniec gry

Post IP: rejestrowane!

dochodze do praktycznie ostatniej komnaty gdzie loki nasyla na mnie ashoka , mam discardowac i wyrzycic amulet ktory nie dawno zdobylem , robie to ashok podchodzi zabiera amulet i nic sie nie dzieje. ktos wie o co chodzi. to jest ten amulet co zdoybywa sie przy pomocy cienia , zreszta juz wyrzucilem mu wszystko co mialem a dalej nic , a jak nie odpali sie sekwencja ze on to podnosi to nie da sie dalej grac . :P da sie cos z tym zrobic ?

http://www.speedyshare.com/9HWxh/heimdall2.sgf
plik z sejwem do heimdala 2 , niech ktos z was zaladuje tego sejwa i powie mi o co biega :P amulet jest w kieszeni martwej kobiety , trzeba przerzucic do kieszeni hemidala a pozniej upuscic na ziemie przed tym skrzydlatym i niby ma byc po walce jak on to wezmie .

-- 29 Maj 2012, 09:17 --

juz wiem o co chodzi , tego amuletu nie trzeba wyrzucic tzn discard na ziemie , ani nie wkladac do slotu przedmiotów podrecznych tak jak inne itemy ktorych uzywamy w grze , tylko wlozyc do slotu broni miotanej , tam gdzie trzyma sie luk czy bronie do rzucania , a wtedy zaatakowac go z odleglosci i heimdall rzuci w niego amuletem.
ravencrest Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 26 Feb 2013, 09:32
Online: 8h 36m 6s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 25
Dimitri

Re: heimdall 2 błąd pod koniec gry

Dostajesz ode mnie trochę pkt reputacji za opis problemu i jego rozwiązanie :ok1:
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 03:50
Online: 261d 21h 1m 32s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: heimdall 2 błąd pod koniec gry

problem rozwiązany więc temat zamykam, w razie jakichkolwiek problemów piszcie wiadomość do mnie, innych moderatorów lub administratorów, a znów zostanie otwarty
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 07 Oct 2017, 16:55
Online: 48d 7h 8m 1s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 1626
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Rozwiązane problemy