Land of Genesis

Tematy z rozwiązanymi problemami. Spójrz najpierw w te tematy czy problem nie występuje u ciebie zanim założysz nowy temat.

Land of Genesis

Post IP: rejestrowane!

1. W opcjach tej gierki nie można wyłączyć i włączyć tej muzyki.

Image

2. W pierwszy poziomie exeku w kilku miejscach mega mocno spowalnia i zacina tą gierkę. Tak się dzieje podczas strzelania lub o mijaniach tych przeciwników w grze.

Screeny:

Image

,

Image

,

Image

3. W Drugim poziomie zauważyłem kolejny błąd w grze. Sterowałem małym stateczkiem kosmicznym aż doszedłem do kolejnego Bossa. Sami zobaczcie te screeny i jakby ten boss jest pół-niewidzialny i jego kawałek znika.

Screeny:

Image

i

Image

Zapominałem o jednym małym problemiku o Bossie. Jest nietykalny ma nieskończone wiele żyć i nie można go zniszczyć w drobny mak.

Jeszcze jeden mały problemik w grze w opcjach, kiedy mi się zapisuję ten exek to mi znika kontrolka a potem kilku minutach powraca zapisywanie wraca na swoje miejsce.

Image

P.S
Nie mogę wam wysłać plików Sgf, bo mają dużo megabajtów dokładnie(41,7) na wasze forum internetowe.
Radeon HD 6800(1GB) (-) DDR3-1600(SDRAM)(4GB)( -)karta dzwiękowa: Realtek High Definition Audio HD (-) Dysk HDD = 2TB . Procesor Intel Core i3-2120 CPU 3.30 Ghz(Częstoliwość 3800MHZ) (Port USB 3.0)-(hdmi)(Directx-11)(framework version 4.00)(Win7(32bit)
raxor5566 Poland (pl) Male
User level 5

Last Visit: 08 Jan 2018, 14:14
Online: 26d 2h 57m 34s
Highscores: 4
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 165
Chiński doradca Lubi-ToChiński doradca Lubi-To

Re: Land of Genesis

2 poziom można ukończyć, trzeba tylko wiele razy zabić bossa dowód:
Image

gra może zostać ukończona dowód:
Image

Nie dziwie sie że działa jak mówisz jest trudna do odpalenia na winuae
amcio Male
User level 0

Last Visit: 02 Jan 2015, 14:10
Online: 9h 55m 44s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 70
Agent Bezteki

raxor5566 wrote:2. W pierwszy poziomie exeku w kilku miejscach mega mocno spowalnia i zacina tą gierkę. Tak się dzieje podczas strzelania lub o mijaniach tych przeciwników w grze.

F12 i ustaw w ustawieniach Speed Turbo Max. i wszystko wraca do normy.. a co do wyłączenia muzyki nie da się, potwierdzam.
Image
RoniWorlds Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Yesterday, 22:10
Online: 39d 13h 45m 14s
Highscores: 3
Lamps demolished: 3 (+6)
Reputation point: 1137
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

raxor nie sprecyzował, ale podejrzewam, że problem z bossem wynika z powodu wady trainera - co można naprawić.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 03:50
Online: 261d 21h 1m 32s
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Brak nowych wpisów w wątku.
Temat zamykam oraz przenoszę do "rozwiązanych problemów".

! W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do załogi The Company - wątek zostanie ponownie otwarty.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 03:50
Online: 261d 21h 1m 32s
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Rozwiązane problemy