w co aktualnie gracie ?

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

Re: w co aktualnie gracie ?

Post IP: rejestrowane!

Elite Dangerous - właśnie stuknął mi pierwszy miliard kredytów.
Image
borias Poland (pl) Male
User level 1

Last Visit: Yesterday, 22:52
Online: 7d 12h 32m 30s
Lamps demolished: 58 (+48)
Reputation point: 150
Chiński doradca Lubi-ToChiński doradca Lubi-To

powyrzucałem wszystkie gry z facebooka prócz jednej przygodówki i może w końcu zaczerpnę lata i czegoś amigowego :P
Amiga 500 1MB, Amiga 500+, C64 x2
santa13 Poland (pl) Male
User level 10

Last Visit: Yesterday, 12:38
Online: 64d 2h 24m
Highscores: 1
Lamps demolished: 168 (+129)
Reputation point: 568
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Wiedzmin 3 Wino i krew najnowszy dodatek
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 08:14
Online: 20d 14h 47m 38s
Lamps demolished: 39 (+30)
Reputation point: 765
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Przyprawiony nienaturalnie chemicznymi sterydami od Hardcorowego Koksa dwukrotnie odgrzewany kotlet: "Hard Reset Redux" i i ciągle smaczny odgrzewany stek: Borderlands z dlc'ekami. Tabletki na marskość wątroby walają się po całym domu. Przeszczep wątroby już zarezerwowany ! :haha: :lol2: :-D
Zapomniałem dodać o Black Mesa w wersji płatnej. ;)
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: 19 Feb 2017, 17:55
Online: 60d 17h 11m
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 623
Ojciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec Chrzestny

Mam "powrót do korzeni" i obecnie najczęściej niszczę w Wipeout'y (2097, 3, Fusion, Pure, Pulse). Odkopałem też Vagrant Story :P No i przeprosiłem się z Multi w Mass Effect 3 po dłuższym czasie (Tauri mnie wczoraj widział jak tłukłem całe popołudnie xD).
husar Poland (pl) Male
User level 3

Last Visit: 24 Feb 2017, 23:30
Online: 5d 1h 11m 6s
Reputation point: 200
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Obecnie "konkurenta" Franko 2 ukończyłem pierwszy raz, czyli Mother Russia Bleeds, dobra napierdalanka szkoda tylko że w klimatach bolszewickiego plebsu. :hee: Zabrałem się również w końcu za This War Of Mine i przekonałem się że pochlebne recenzje które wielokrotnie przeczytałem dotyczące tej gry nie są przesadzone, świetna gra. :) Do tego jeszcze postanowiłem sobie odświeżyć kultową Mafię, gdyby za fabuły z gier komputerowych wręczano Oscary to ta gra powinna być pierwsza do tego tytułu. ;]
Hardy Poland (pl) Male
User level 6

Last Visit: Yesterday, 22:48
Online: 31d 16h 9m 54s
Lamps demolished: 32 (+27)
Reputation point: 375
Boss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradców

Might and Magic Legacy - czasami wkurzająca, ale dobrą 7 dam.
orhom Poland (pl) Male
User level 4

Last Visit: 21 Jan 2017, 13:44
Online: 12d 1h 33m 48s
Reputation point: 120
Doradca postowyDoradca postowy

Zgadzam się, Mafia: The City of Lost Heaven jest mega, nawet po latach warto ją przejść, ale zachęcam poczytać o easter eggsach. Przykładowo nadal sporo osób nie wie, że w kampanii - można zdobyć do garażu Bolt Throwera bez żadnego oszukiwania - tylko, że jest tak dobrze ukryty, że tylko czystym przypadkiem osoba spostrzegawcza może go znaleźć.

Image

Co do This War Of Mine - jest w porządku, ale autorzy polecieli sobie w kulki.
Dodatek War Child Charity powinien być ZA DARMO, a na pewno nie w cenie przekraczającą kwotę za podstawową wersję, która zresztą jest wymagana, aby DLC działało :-)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: 25 Feb 2017, 22:42
Online: 228d 6m 56s
Highscores: 3
Lamps demolished: 136 (+125)
Reputation point: 1472
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Ja zacząłem DMC (tak ten najnowszy Devil May Cry) no i o ile fabuła jest do przełknięcia i całkiem niezły to restart, a w sumie takie totalny prequel raczej, to poziom trudności w porównaniu do części poprzednich to jakaś porażka. Serio jestem słaby w Devil May Cry, ginę, używam vital starów itd., ale w tej części to po prostu da się grać lajtowo na najwyższym, dostępnym od samego początku gry, poziomie trudności, także coś tu nie halo.

Po drodze ukończyłem ostatnie wcielenie Dooma, które nie zachwyciło, chociaż grało się przyjemnie, ale krótko... Fabuła całkiem ok jak na shootera, ale od początku coś czułem jak to się skończy i kto okaże się prawdziwym złym.

Nadal od czasu do czasu pykam w AC Syndicate, imho najlepsza część, ale pewnie zaraz ściągnę tym stwierdzeniem na siebie fanowski shitstorm, no cóż trudno :P
danteinferno Male
User level 1

Last Visit: Yesterday, 21:56
Online: 3d 15h 10m 11s
Lamps demolished: 376 (+259)
Reputation point: 100

Anthrox wrote:Co do This War Of Mine - jest w porządku, ale autorzy polecieli sobie w kulki.
Dodatek War Child Charity powinien być ZA DARMO, a na pewno nie w cenie przekraczającą kwotę za podstawową wersję, która zresztą jest wymagana, aby DLC działało

THIS WAR OF MINE wciagnelo mnie do reszty. tak bardzo, ze az kupilem komplet na steama (gra + 2 DLC).
i tu musze poprawic naszego drogiego admina Anthroxa ;) Dodatek War Child Charity kosztuje "aż" 1€, ktore i tak przekazywane jest do fundacji WAR CHILD, ktora zajmuje sie pomoca dla "dzieci wojny". zapewe chodzilo ci o dodatek THE LITTLE ONES, ktory rzeczywiscie powinien byc za darmo, albo przynajmniej za polowe aktualnej ceny bo wprowadza jedynie dzieci i pare dodatkowych rzeczy z nimi zwiazanymi ;) nie mniej jednak jestem bardzo zadowolony, ze wspomoglem naszych rodakow.

tytul jest zajebisty i trzeba go miec ;)
pozdrawiam
CUSTOM ROMS
best hacks, translations and public domain roms
Pancio Netherlands (nl) Male
Porucznik Gruber

Last Visit: Yesterday, 00:38
Online: 1171d 9h 10m 45s
Reputation point: 958
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Masz rację - miałem na myśli The Little Ones :-)
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: 25 Feb 2017, 22:42
Online: 228d 6m 56s
Highscores: 3
Lamps demolished: 136 (+125)
Reputation point: 1472

Sayuki: Journey West z PSX, raczej uboga gra w stylu Final Fantasy Tactics w klimacie Azji.
http://www.retrostacja.org/ blog o starych grach \(-_-)
bebokus Poland (pl) Male
User level 8

Last Visit: 24 Feb 2017, 17:53
Online: 54d 1h 10m 50s
Reputation point: 750
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Aktualnie graM, (wiem nie Amiga) Bioshock Remastered, wszystkie części (tak pobranie z neta), Czekam na Mafia 3 (preorder Steam) a co ! A poza tym to Deus EX Rozłam Ludzkości skończyłem ( krótkie to...) Poza tym zagrywam się jak mi się chce w WINGS remastered + trainer (bez tego nie podchodź) Ale co tam pisać. Gram w co popadnie, lub w to co lubię grać. Poza tym cały XCOM 2 + dodatki... wszystkie. (dupa, że trzeba od nowa zaczynać za każdym razem) a i był zapomniał DOOM (złamali DENUVO w końcu) sprawdziłem grę (nie porywa) kody stare IDDQD lub IDKFA nie zawsze działa pomimo wpisu, tutaj znowu używany jest trainer, w sumie nic nowego, mowa o trainerze) ale nie na klucze, bo nie działa. Prócz tego walczę, ze Steam TDU2 (TestDrive Unlimited 2) brak polskiego pomimo spolszczenia w necie. Ostatnio ograłem GODFATHER 1 i 2 ... (trainer wliczony) Poza tym HOMEFRONT (kojarzycie trainer też używany, norma :mrgreen: :mrgreen: ) jest nowa wersja ale za dużo kasy chcą. HOMEFRONT THE REVOLUTION,,,więcej nie pamiętam albo mi się nie chce. Zapytaliście napisałem. Koniec dyskusji. Dobranoc. :mrgreen:

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Grałem w Homefront Revolution jak zrobili darmowy weekend na Steamie i szczerze mówiąc to trzymaj hajs w portfelu na coś lepszego, bo na tą grę nie warto nawet 20zł wydawać jeśli kiedyś za tyle będzie w sprzedaży. Zmarnowany potencjał, gra się w jak nudnego sandboxa z powtarzalnymi misjami, a do tego optymalizacja leży i kwiczy, bo jak inaczej się wyrazić o grze, która na GTX 1070 w FullHD przy maksymalnych ustawieniach, trzyma stabilne 30-40fps?

A swoją drogą jak grasz w gry z trainerami, zwłaszcza w te nowsze, to żeś noob jest i dlatego nie masz satysfakcji z gry i piszesz, że nudne :P
danteinferno Male
User level 1

Last Visit: Yesterday, 21:56
Online: 3d 15h 10m 11s
Lamps demolished: 376 (+259)
Reputation point: 100

Ja mam zawsze satysfakcję z używania trainera.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Podbijam dantego, nie wyobrażam sobie grania w gry z trainerem. Zawsze biere harda i tak zawsze staram się przechodzić gry. Dla mnie gra jest bez sensu (zależy też jaka) gdy się w niej nie przegrywa. Amiga mnie gamingowo wychowała i patrząc też z perspektywy czasu to najmilej wspominam momenty które dały mi w kość i próbowałem je przejść 3, 5, 10 razy ucząc się zachowań npców i wymyślając setki różnych taktyk. Ostatnio kolega z braku czasu soulsy 3 przechodził na trainerze, chciał jak najszybciej zobaczyć jak najwiecej gry. Zwyzywałem go za to. Grę przeszedł, teraz ma więcej czasu to mówi że żałuje tego i jak gra w to drugi raz normalnie to nie to samo. Ja się domyślam jakie to uczucie.
Trainera używałem tylko w sampie, bo śmiesznie, albo po przejściu gry gdy już nie ma co robić.
GoliBroda Poland (pl) Male
User level 4

Last Visit: Yesterday, 16:58
Online: 11d 3h 14m 39s
Lamps demolished: 67 (+62)
Reputation point: 150
Chiński doradca Lubi-ToChiński doradca Lubi-To

Słuchajcie, ja też zostałem wychowany przez Amigę. Ale ja nic nie poradzę na to, że lubię grać z trainerem. Gram i będę grać. I nikt i nic tego nie zmieni. Gra się jak się chce, ostatnio grałem w GTA Vice City i to bez trainera. Lubię skończyć grę a później zacząć od nowa bez trainera. Co kto lubi i jak lubi grać. :mrgreen:

Poza tym dziś wyszła Mafia 3 i już jest trainer. PS. Pobrałem go, i ustawiłem na nieskończoną amunicję. :mrgreen:

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Jeśli chodzi o trainery, to ja ich używam tylko do gier z Commodore 64. A bierze się to z braku cierpliwości. :haha:
Hardy Poland (pl) Male
User level 6

Last Visit: Yesterday, 22:48
Online: 31d 16h 9m 54s
Lamps demolished: 32 (+27)
Reputation point: 375
Boss doradcówBoss doradcówBoss doradcówBoss doradców

To nie temat o trainerach.(tym bardziej moich) Koniec dyskusji. Gram dalej w Mafia 3. Na przemian z Bioshock. :mrgreen:

Jeszcze ktoś mi wypomni trainera i się zdenerwuję. (Ban nie wchodzi w grę) Poza tym to ja używam trainerów a nie inni jak się nie podoba... to wiecie...grać nie musicie. :mrgreen:

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

AVGN Adventures czyli oldskool z rodem Nintendo, dosc trudne. Flashback, ten nowy, jakos nie porywa, wieje nuda, grafika nawet daje rade. Na koniec DEX czyli pozycja w klimacie cyberpunk, grafika w starym stylu no i gra jest 2D. Nawet polecam.
http://www.retrostacja.org/ blog o starych grach \(-_-)
bebokus Poland (pl) Male
User level 8

Last Visit: 24 Feb 2017, 17:53
Online: 54d 1h 10m 50s
Reputation point: 750

PreviousNext

Return to Pogaduszki wszelakie