JetPilot

Mr. Clean byłby dumny.

JetPilot

Post IP: rejestrowane!

Panowie ( i Panie ... ? ) , od lat tu zaglądam, i w końcu zdecydowałem się napisać z tęsknoty wielkiej za grą JetPilot / Jet Pilot, bo jakoś o niej tu ciągle ani widu, ani słychu ...
A to przecież znany, najbardziej realistyczny amigowy symulator lotniczy!
( Choć graficznie już niestety daleko odstawał od pecetowego standardu ) A realistyczny w znaczeniu że nie jest to prosta zręcznościówka, nie leci się tak po prostu, ale trzeba najpierw przebrnąć przez instrukcję i wiedzieć co do czego, a i zaliczyć misje jest trudno bo na końcu trzeba podręcznikowo wylądować, mocniejsze uderzenie o pas powoduje 'przeciążenie konstrukcji' i powtórkę misji.
Męczyłem się z nią strasznie, specjalnie dla niej kupiłem analogowy joystick, i dlatego dziwi mnie że tu jakoś nikt o niej nie wspomina, nikt się o nią nie dopomina, nikt nie obiecuje że będzie, choćby za 3 lata, jakby gra nie istniała ...

Panowie, dlaczego to tak ?
StaryDziadek Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 19 Jul 2017, 21:44
Online: 1h 36m 52s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 0

Re: JetPilot

Post IP: rejestrowane!

Po pierwsze - witamy kolegę.
Po drugie - jakby kolega czytał forum, to by widział, że u nas jest niepisana zasada, żeby najpierw się PRZYWITAĆ w dziale powitań, zanim z buta zacznie wysnuwać jakiekolwiek propozycje, żądania.
przywitaj-sie/

Jest bardzo dużo gier, które nadal czekają na wydanie, a nawet na odświeżenie - przykładowo o wiele bardziej znaną jest Fire Force albo Jungle Strike, które nadają czekają na odświeżenie do v2.6.

Przykro mi, ale debiut kolegi jest nieudany - zamykam i przenoszę temat do kosza.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 23:58
Online: 242d 12h 50m 24s
Highscores: 3
Lamps demolished: 136 (+125)
Reputation point: 8888
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Return to Trashcan