Commodore powraca- Amiga też

Mr. Clean byłby dumny.

Commodore powraca- Amiga też

Post IP: rejestrowane!

W internecie aż się trzęsie od informacji. Commodore dostało (kupiło) licencję na komputery w klawiaturze we wrześniu tego roku, chcą powrucić do produkcji kompatybilnej Ami z klasykami w klasycznych obudowach ale o konfiguracji sięgających naszych czasów. Odradza się Amiga.

A tu kolejny filmik dla Amigowców i tych co mają amigę już tylko w sercu.

-- 27 Paź 2010, 20:08 --

artykuł któremu nie ufam http://futureblog.pl/index.php/2010/09/ ... aktywacja/ ale może tak być, ja patrzałem bardziej na zagraniczne linki
temu ufam bardziej http://www.idg.pl/news/361592/Amiga.reaktywacja.html tego jest pełno, cały dzień siedziałem na necie, na polskich i amerykańskich stronach, wszędzie dudnią więc będzie dobrze

-- 27 Paź 2010, 20:09 --
Image
Agent Poland (pl) Male
User level 3

Last Visit: 29 Dec 2017, 00:45
Online: 6d 12h 18m 19s
Lamps demolished: 41 (+29)
Reputation point: 167
Chiński doradca Lubi-ToChiński doradca Lubi-To

Re: Commodore powraca- Amiga też

Szczerze... jedyne co nowe wyjdzie w stylu Classica to NatAmi, a ci z aktualnego C= niech nie robia z garstki ludzi idiotow.
Tracimy pieniądze nie przez piratów, ale dlatego, że ludzie nie kupili naszej gry. - CD Projekt RED
esial Russia (ru) Male
Legenda

Last Visit: 20 May 2014, 15:00
Online: 23d 2h 20m 50s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 421
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

Natami tak wiem że będzie i to osobna działka, ale jak wiesz firma commodore wiele razy ostatnio zmieniała właścicieli, a teraz jest nadzieja, popatrz po necie, poczytaj tyle godzin co ja i pisz. Będą Amigi i koniec tj. na 100% natomiast to czy systemem na niej będzie MOS czy AROS to na razie nikt nie jest pewny. Dla mnie może być bez systemu :) sam sobie kupie i zainstaluje. Według mnie pomysł jest piękny i warty zainteresowanie więc jeśli ktoś natknie się na ciekawe linki to mógłby je tu wrzucić.
AMIGA BACK FOR THE FUTURE

Zresztą zobaczymy, co będzie to będzie
Last edited by Agent on 27 Oct 2010, 19:42, edited 1 time in total.
Image
Agent Poland (pl) Male
User level 3

Niewiem czym dla Ciebie jest "Amiga" ale dla mnie to sprzet oparty na MC68xxx, ktory uruchomi AmigaOS 3.x lub nizej, odpale SuperFroga czy Turricana i to bez zadnej emulacji, ale co tam jak ktos chce placic za naklejke "Amiga" to juz jego sprawa.
Tracimy pieniądze nie przez piratów, ale dlatego, że ludzie nie kupili naszej gry. - CD Projekt RED
esial Russia (ru) Male
Legenda

Last Visit: 20 May 2014, 15:00
Online: 23d 2h 20m 50s
Reputation point: 421
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

Niestety - esial mówi prawdę bez owijania - ciekawe co na to bebokus ? ]:->
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 13:27
Online: 265d 15h 27m 35s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8928
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

A będzie nowe CD32?! :hee:
http://www.retrostacja.org/ blog o starych grach \(-_-)
bebokus Poland (pl) Male
User level 8

Last Visit: 23 Jan 2018, 15:07
Online: 54d 9h 2m 28s
Reputation point: 760
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Jeżeli sprzęt będzie kontatybilny z naszymi ukochanymi klasykami to dla mnie to będzie Amiga, jeśli nie to zasrany emulator sprzętowy i wtedy będę polował na Natami jak tylko się ukaże, jeśli sprzęt będzie miał ppc + motorola lub jej nowy odpowiednik (zgodny z naszą motorolką(bo nie wiadomo co oni tak na prawdę szykują)) to będzie to dla mnie Ami, a jeśli upchną pc w klawiaturę to niech im jakiś terrorysta wleci boingiem w dupy :-) Tak czy inaczej nie wiemy nic do końca, na necie są różne wypowiedzi, jedni mówią że kontynuacja Ami jaką znamy my, inni że Piec w obudowie Ami-podobnej z napisem Amiga, a commodore za bardzo nie ujawnia swoich planów. Wyczytałem tylko że powstanie coś dla Amigowców którzy pozostali przy swoich klasycznych Amigach, nie pamiętam na której stronie bo przejżałem ich chyba ze 100 ale chyba na PPA
Image
Agent Poland (pl) Male
User level 3

no coz przekonamy się - ale za wiele bym nie liczył, aby sie nie rozczarować. A jak już coś by wyszło zawsze to miło się rozczarować niż gorzko ;)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 13:27
Online: 265d 15h 27m 35s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8928
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Trashcan