CyberGhost VPN Special Edition

Mr. Clean byłby dumny.

CyberGhost VPN Special Edition

Post IP: rejestrowane!

Image

Zapraszam ludziki do skorzystania z promocyjnej oferty CyberGhost VPN!
Program służy do ukrywania naszego adresu IP.
Wersja promocyjna (Special Edition) posiada dostęp tylko do 5 serwerów (pełna wersja znacznie więcej, ale ta piątka w zupełności styka).
UWAGA! OFERTA WAŻNA TYLKO 3 DNI!

Dla zainteresowanych:
1) Wchodzimy pod adres: http://www.cyberghostvpn.com/en_us/camp ... e_sept2014
2) Podajemy swój e-mail (otrzymamy na niego SERIAL NUMBER)
3) Zakładamy konto na CyberGhostVPN.com i podajemy ten SERIAL NUMBER
4) Pobieramy program: http://www.cyberghostvpn.com/pl_pl/sciagac/windows

A skąd o tym wiem?
Postanowiłem kupić CyberGhost VPN na Allegro (bo roczna licencja kosztuje: 49,99€)
Patrzę na Allegro: HURRRA, jest za "marne" 20zł u niejakiego @MorningLuckySTAR - konto ze wszystkimi krajami ważne do 7 marca 2015.
Szybciutko kupiłem ucieszony, wszystko śmiga - ale na drugi dzień okazało się, że gość wystawił licencję roczną o 10zł droższą. :mur:
Po namyśle złożyłem gościowi ofertę, że oddam mu poprzednio zakupione konto - w końcu jego opis na aukcji zobowiązuje: SATYSFAKCJA Z ZAKUPU GWARANTOWANA W 100% LUB ZWROT GOTÓWKI.
Gość odmówił przyjęcia konta z powrotem, ale zaoferował mi, że sprzeda mi to roczne za 20zł.
Z początku się zgodziłem, ale on grzecznie wspomniał, że licencja obejmuje tylko 5 krajów.
AHA... odmówiłem w takim wypadku.
Patrzę po chwili: O ku***, te konta 5 krajowe są za frajer do wzięcia dzięki promocji CHIP.DE.
Ale dałem się zrobić... :mur1:
Wszystkie elementy układanki wreszcie zaczęły do siebie pasować...
gość za 20zł sprzedał mi konto PREMIUM FREE, które było sprzedawane w czerwcu podczas innej promocji...

NATYCHMIAST wystawiłem zakupione konto za 15zł - ktoś je kupił - opis podpierdoliłem i poprawiłem. Zdjęcia moje.
Ufffff, część kosztów się zwróciła.
Myślę: skoro Janusz biznesu taki chciwy, to ja wystawię licencję za 25zł.
Januszowi piana poszła: zmienił cenę z 30zł na 25zł.
Aha...
Ja zmieniłem na 15zł i doszedł jeszcze jeden cwany gość @bartek33m, który zwietrzył okazję - on z kolei skopiował mój opis i zmienił cenę na 14zł

Image

Tak wolny rynek ustanawia ceny, mości Panowie :hee:

Błędy Janusza biznesu:
1) Podstawa: popełnił fatalny błąd, że nie zaczekał do końca promocji - mógł natrzaskać za frajer kodów, a potem na luzie je wystawiać, nie bojąc się, że ktoś inny również to zrobi - bo już jest po fakcie
2) Mógł pójść mi na rękę, to bym się nawet nie pokapował

No ale dzięki temu i Wy dzięki temu możecie mieć CyberGhosta VPN do zabawy za frajer :)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 01:58
Online: 262d 4h 38m
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: CyberGhost VPN Special Edition

Wielkie dzięki, ;) :ok1: ale nie umiem tego używać.
w googlach jak chce coś wyszukać to pisze:
"Połączenie nie jest prywatne....
....Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z http://www.google.pl (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej)."
Tak mam w google chrome. Co mam z z tym zrobić aby to działało ?

-- 21 Wrz 2014, 01:08 --

Edit:
Dobra już działa.
Włączyłem w programie funkcje "antifirgerprinting.." czy coś takiego, wyłączyłem przeglądarkę i ponownie włączyłem nowy serwer, itd i zadziałało.
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Today, 01:37
Online: 62d 4h 53m 25s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 633
Ojciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec Chrzestny

Pamiętaj, że Google może czasami poprosić Cię o wprowadzenie Captchy.
Ogólnie szkoda, że to nie jest konto, które kupiłem, gdy nie byłem doinformowany (WSZYSTKIE PAŃSTWA DO WYBORU), no ale koszt tego jest taki, że nie podłączymy 5 urządzeń równocześnie - wolałbym jednak więcej państw...

BTW
W tym miejscu uwaga:
Nie musicie używać klienta Windows - możecie stworzyć ukryty profil do połączenia VPN - informacje jak to zrobić macie na WWW.
Wygląda to wtedy elegancko w przypadku Windows 7 - klikamy na ikonkę w trayu i mamy niebudzący podejrzeń profil, który po kliknięciu zmienia nam IP:
Image

[EDIT]
OK, mam dobry humor to Was podszkolę.
Gdy ogarnęliście już klienta Windows:

1) logujemy się na http://account.cyberghostvpn.com/ (ja musiałem to zrobić z Internet Explorera - na Mozilli miałem białą stronę)
2) Klikamy po lewej na: Smart Phones, Tablets & Other Devices i wybieramy Other Devices - teraz niżej możemy wybrać PPTP lub OpenVPN (ja wybrałem dla testu PPTP, ale polecam pobawić się z OpenVPN, gdyż wtedy podajemy "nasze" hasło do konta, a nie dziwaczne losowe, którego nie możemy zmienić z poziomu www). Wybieramy też jeden z dostępnych dla nas krajów.
Image

3) Teraz najlepsze - przechodzimy do Centrum Sieci i Udostępniania:
Image

4) Wybieramy: Skonfiguruj nowe połączenie albo sieć
Image

5) W nowym oknie: Połącz z miejscem pracy
Image

6) Pukamy: Użyj mojego połączanie internetowego (VPN)
Image

7) Wklepujemy dane - zdobywamy je wykonując punkt 2:
Image
Adres internetowy: cz-pse5-pptp.cyberghostvpn.com (jeżeli chcemy Czechy, a np. aby ustawić Niemcy zmieniamy początek z cz na de lub na stronie z rozwijanej listy wybieramy Niemcy i patrzymy jaki jest prawidłowy adres)
Nazwa miejsca docelowego: tutaj ustalamy jak będzie się nazywał nasz profil - ja wybrałem LUC

7a) Cwaniaki mogą jeszcze "zatajniaczyć" adres internetowy wpisując IP zamiast nazwy. Zachęcam do pogłówkowania jak to zrobić - na logikę. Dla przykładu adres Czeski to: 77.93.210.93
Image

8) Jedziemy dalej - wpisujemy login i hasło, które możemy pozyskać oczywiście wykonując pkt. 2. Opcjonalnie możemy zaznaczyć ptaszek do zapamiętania hasła - dzięki czemu nie będziemy musieli go wpisywać.
Image

9) Jak czegoś nie sknociliśmy po drodze to teraz w trayu możemy puknąć nasz profil, a następnie połącz, w nowym oknie jeszcze raz połącz i to spowoduje zmianę IP po poprawnym "POŁĄCZENIU" - dla pewności możemy kliknąć ikonę w tray'u i spojrzeć czy przy naszym profilu mamy napis "POŁĄCZONO".
Image

10) W dowolnej chwili możemy przywrócić nasz IP. Robimy to w ten sam sposób jakbyśmy chcieli się podłączyć przez tray, lecz zamiast POŁĄCZ widzimy ROZŁĄCZ. Więc pukamy i już.
Image

10a) Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby utworzyć sobie 5 profilów (5 krajów) i wybierać w zależności od kaprysu IP jakie chcemy.

Patent idealny, jeżeli ktoś ma pracę biurową, a informatycy zablokowali YouTube'a - tylko nie kozaczcie zbytnio, że zrobiliście ich w trąbę, bo mogą Wam analogicznie poblokować IP'y/adresy z których korzystanie do "tunelowania" i magia przestanie działać :)

Tutorial tylko dla członków The Company - proszę więc olesia o nie nauczanie publiczne na np. dobrych programach / 4programmers, ew. można skopiować tutek w całości po uiszczeniu na rzecz TC 1000$ - za taką kwotę prawa autorskie częściowo gotów jestem przekazać :)

Pamiętajcie, że im mniej osób umie z tego korzystać tym większa pewność, że nie będzie to poblokowane.
Przykładowo w robocie bez problemu zablokowali TOR'a jak zobaczyli, że ludzie zaczęli cwaniakować :)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Super opis ! ;) :ok1:

A tak między nami ładnie załatwiłeś konkurencje, ;) :ok1: jednak uważaj kto mieczem wojuje... :mysli:

Anthrox wrote:OK, mam dobry humor to Was podszkolę.

Musisz mieć więcej dobrego humoru będzie z zyskiem dla wszystkich na forum i nie tylko ... ;)
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Ojciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec ChrzestnyOjciec Chrzestny

Wiesz @ihtius - po prostu uważam to za niefair, żeby takie klucze sprzedawać tak drogo. Gość przesadził i go trochę potrzymam z ceną 15zł, a potem może zjadę na dziesięć...

Też trochę posprzedaję i zobaczę czy będzie zysk - oczywiście wtedy poinformuje jak to się skończyło.
Na tę chwilę jeszcze 615 kodów zostało darmowych :)

[EDIT]
Hahaha, gość się póki co rozczarował:
Image

A to nie było fair:
Image
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Na Windows 8.1 jest problem jeżeli chcemy zalogować się po OpenVPN. Po przeklejeniu wszystkich danych podczas logowania i wpisania loginu i hasła które są takie jak do konta (logowałem się nimi dla próby przez inną przeglądarkę i hasło wpisywałem ok) Windows informuje, że zostały podane złe dane do logowania. Po PPTP działa pięknie i przyjemnie.
mars Poland (pl) None specified
User level 1

Last Visit: 24 Jul 2015, 16:59
Online: 19h 16m 47s
Reputation point: 100
Doradca postowyDoradca postowy

Dzięki za informację. 110 kluczy wystawiłem na Allegro (pierwsze 10 za darmo dla ludzi z TC jak ktoś zalicytuje - więc jak zobaczycie, że oferta ma już "tylko" 100 kluczy to kontakt jedynie przez PW czy jeszcze za darmo dostanie ktoś)

http://allegro.pl/cyberghost-5-vpn-prem ... 54038.html

Po zakończeniu licytacji - chociaż nie spodziewam się kokosów - niesprzedane klucze rozdam za darmo Wam i na FanPage TC :)

[EDIT]
Image

Bitwa trwa, ale niżej już nie będę schodził ze względu na to, że tauriś i max na moją prośbą zalicytowali na aukcji ;)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Anthrox wrote:Wiesz @ihtius - po prostu uważam to za niefair, żeby takie klucze sprzedawać tak drogo

Wiadomo tamten koleś przegiął mocno i dobrze, że znalazł się ktoś taki jak ty. ;) :ok1: :tak:

-- 22 Wrz 2014, 21:58 --

Jednak mam innego rodzaju problemy z tym programem.
Nawet jak mam wyłączone te tunelowanie - nie jest uruchomiony żaden z serwerów - to zainstalowany i uruchomiony sterownik wyłącza mi internet czasami tak, że muszę albo uruchomić komputer od nowa albo muszę wejść w ustawienia sieci i wyłączyć ten sterownik wtedy łącze ponownie działa. Dlaczego się gryzie ?
Kiedyś też używałem podobnego programu na poprzednim komputerze ze zintegrowaną kartą sieciowa Realteka i podobne problemy też miałem.
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

A działa Ci internet, czy tylko ikona sygnalizuje, że coś nie jest ok?
Bo często ikonka sygnalizuje, że są problemy z internetem, ale on sam działa - idzie coś z tym zrobić oczywiście.
Najlepiej jakbyś korzystał z profili VPN ;)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Anthrox wrote:A działa Ci internet, czy tylko ikona sygnalizuje, że coś nie jest ok?

Do tej pory zrobiło mi się tylko raz. Pojawiła się po prostu ikonka na pasku (w tray'u) informującą mnie, że nie mam połączenia z internetem. Wiec wyłączyłem na chwile ten sterownik i net zaczął działać ponownie. :hmm:
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

:mysli:
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Jak wspominałem już fajny program. ;) Na razie przestał się gryźć z realtekiem, ale ściąganie nawet ze zwykłych stron wykorzystuje tylko małą cześć wydajności mojego łącza. Jak to przyspieszyć, próbowałem rożne serwery ? :hmm:
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Niestety, ale ta wersja promo niejako jest ograniczona - i wolniejsze serwery na tej licencji udostępniają. Musisz poczekać aż Ci się skończy promocja i tanio będziesz mógł kupić nowy pakiet.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Trashcan