Katowickie giełdy i okoliczne

Mr. Clean byłby dumny.

Katowickie giełdy i okoliczne

Post IP: rejestrowane!

Za dawnych czasów bywało się dość często na nich, a teraz praktycznie wszystko się kupuje na allegro, olx, itp. Zjawia się ktoś z Was jeszcze na tych giełdach? Czytałem, że na Żeliwnej jest jeszcze czynna, z dwa lata temu w starym budynku dworca PKP, no i rzecz jasna na Milowicach w Sosnowcu. Coś jeszcze znacie? W wolnej chwili i przy posiadaniu większej ilości gotówki po wypłacie zapewne się wybiorę nie jeden raz. Powspominać warto :D
Amiga: 500/500+/1200 i wiele inych... ;)
santa13 Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Yesterday, 17:52
Online: 86d 15h 34m 5s
Highscores: 1
Lamps demolished: 1295 (+1112)
Reputation point: 758
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: Katowickie giełdy i okoliczne

A co tam jeszcze można kupić?
Podejrzewam, że wyłącznie same legalne rzeczy, inaczej tajniacy szybciutko by wyłapali "starą scenę" ;)
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 01:57
Online: 261d 21h 1m 32s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: Katowickie giełdy i okoliczne

Wybrałem się dzisiaj wraz z żonką zobaczyć relikty przeszłości do Katowic. Mam złą wiadomość. Giełda na Żeliwnej to giełda elektroniczna, więc sprzętu komputerowego tam nie znajdziecie raczej. Samych stoisk było chyba z 5. Czasami w większym sklepie elektronicznym z pojemniejszym magazynem na zapleczu można znaleźć więcej rzeczy niż tam widziałem, ale jak ktoś ma blisko to czemu nie :) Druga giełda typowo komputerowa znajdująca się w starym budynku dworca PKP w Katowicach także zniknęła. Nie ma żadnych bannerów już nawet. Wygląda na to, że rynek przejęły sprzedaż internetowa. Jakby ktoś jednak był w Sosnowcu to może dać znać czy ostała się tamtejsza giełda w Milowicach i czy coś ze staroci się znajdzie, czy handlują wyłącznie sprzętem nowszej generacji.
Amiga: 500/500+/1200 i wiele inych... ;)
santa13 Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Yesterday, 17:52
Online: 86d 15h 34m 5s
Highscores: 1
Lamps demolished: 1295 (+1112)
Reputation point: 758
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Return to Trashcan