Prośba o pomoc z pendrivem

Mr. Clean byłby dumny.

Prośba o pomoc z pendrivem

Post IP: rejestrowane!

Jak w tytule tematu.
Wczoraj niespodziewanie odmówiła współpracy jedna z moich dwóch pamięci przenośnych: Emtec 16GB. (Co prawda pendrrive został znaleziony - nie kupiony )
Ale do rzeczy. Chciałem przenieść kilka plików, ale po włożeniu pena do portu usb ten zainstalował mi stery USB DISK 30X. I nic nie dało się więcej zrobić. We właściwościach pojemność 0 B.
Nic to. przeszperałem internety, ściągnąłem USB Genius, odczytałem producenta, dociągnąłem odpowiednie narzędzie, zrobiłem opcję restore, zakończoną failem. Ale po ponownym podłączeniu zainstalowały mi się już prawidłowe sterowniki, z tym że lapek wywalił mi alert "zbyt niski poziom napięcia koncentratora usb" i pamięć przestała być w ogóle widoczna dla systemu. Drugi pendrive podłączony do tego samego portu - Kingston DT G3 16 GB - działa bez zarzutu. Czyżby to oznaczało koniec żywota Emteca, czy można by go jeszcze spróbować reanimować ?
Image
roki76 Poland (pl) Male
Kilof of Justice

Last Visit: Today, 05:15
Online: 131d 12h 11m 31s
Highscores: 1
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 926
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: Prośba o pomoc z pendrivem

Jeśli się nie mylę USB poszło w zapomnienie.
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 21:41
Online: 22d 4h 45m 30s
Lamps demolished: 1245 (+1008)
Reputation point: 801
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Niestety, problemu nie pomogę rozwiązać na odległość, bo mimo, że zbliżony do tych, które napotykałem -- to jednak jak z leczeniem się u doktora -- na odległość nic nie zdziałasz, a na wysyłce do mnie stracisz tyle samo, jak nie więcej niż kupno następnego.

Ciesz się, że nie miałeś na nim ważnych plików.

Mi też swego czasu padł taki pendrive EMTEC'a:
Image i nie dało rady go uratować. Dwuletnia gwarancja EMTEC'a przedawniła się.
Pendrive poszedł do śmieci, ja dopisałem EMTEC'a do czarnej listy pendrive i od tamtego czasu kupuje produkty lepszej marki.

Sam sobie jesteś winny, że kupiłeś pendrive z czarnej listy.
Zamykam.

#elektrodastory :hee:
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 01:58
Online: 262d 4h 38m
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Pendrak poleciał na śmietnik. Także temat uważam za wyczerpany.
Image
roki76 Poland (pl) Male
Kilof of Justice

Last Visit: Today, 05:15
Online: 131d 12h 11m 31s
Highscores: 1
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 926

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Trashcan