Catweasel

Masz problemy z przeróbką swojej prawdziwej Amigi? Karta rozszerzeń odmawia posłuszeństwa? Załóż wątek inni Amigowcy poratują Cię pomysłem na rozwiązanie problemu, albo przynajmniej wesprzą w bólu.

Catweasel

Post IP: rejestrowane!

Witam

Pytanie do posiadaczy Catweasela. Jak to się sprawuje w PC? Podłączał ktoś amigową klawiaturę?? Ma ktoś wpiętego SIDA?? Chodzi mi po głowie aby zbudować sobie coś okołoamigowego opartego na PC. Również do innych emulatorów. Wszelkie uwagi na temat użytkowanie tego sprzetu mile widziane.
Atalante Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 19 Jan 2018, 15:29
Online: 10d 15h 37m 45s
Lamps demolished: 39 (+38)
Reputation point: 10
Żołnierz

Re: Catweasel

Trudno mi coś powiedzieć, ponieważ ja Catweasela kupiłem z myślą o nagrywaniu dyskietek i do niczego innego mi nie służy.
Osobiście odradzałbym jego zakup ponieważ:
- sterowniki do urządzenia są zamknięte, nieaktualizowane od roku 2009. Może rzeczywiście tak dobrze je napisał, że nie ma potrzeby ich aktualizować, ale zarobił sobie u mnie duże minusy za niefajne potraktowanie, gdy poprosiłem go o wydanie sterowników dla systemów 64 bitowych. Tu jest dramat.
- gniazdo PCI - także z nowymi komputerami nie podziała
- do nagrywania dyskietek też taki sobie, ponieważ obsługuje tylko dyski ADF - zapomnij o skopiowaniu w ramach zabezpieczenia swoich oryginalnych dyskietek :(

Gdyby ktoś mi się pytał, czy kupiłbym drugi raz dzisiaj catweasela - napisałbym, że nie.
Do nagrywania dyskietek zdaje się, że wymyślono fajne urządzonko podpisane pod USB, ale uciekła mi nazwa.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 16:06
Online: 261d 12h 27m 36s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Re: Catweasel

Konkurent Catweasela ( nie we wszystkim oczywiście ):
http://www.kryoflux.com/

Przewaga? Nagrywanie / odczyt IPF...

http://eab.abime.net/showthread.php?t=53434&page=2
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 16:06
Online: 261d 12h 27m 36s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)
Reputation point: 8913
Ciemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna stronaCiemna strona

Return to Hardware