Polski

Maggie 3D - demo nowego chipa od Apollo

Masz problemy z przeróbką swojej prawdziwej Amigi? Karta rozszerzeń odmawia posłuszeństwa? Załóż wątek inni Amigowcy poratują Cię pomysłem na rozwiązanie problemu, albo przynajmniej wesprzą w bólu.
xandra Ten krótki filmik jest zapowiedzią rozwoju nowego, ekscytującego układu Apollo Maggie 3D, dodanego do i tak już imponującego chipsetu ApolloSAGA. Dzięki układowi Maggie Amiga w końcu wkroczyła w erę 3D. Ten pierwszy podgląd alfa demonstruje podstawowe modelowanie 3D z odwzorowaniem tekstur w TrueColor, w tym rzucanie światła i cieni. To wykonywalne demo pozwala na interaktywny spacer po ponurym Lochu.... Wypatrujcie naszych nowych zapowiedzi w nadchodzącym tygodniu, śledząc postępy dokonywane przez zespół Apollo 3D.

Od siebie dodam, że raz - mogli zrobić choć trochę bardziej skomplikowany "loch", dwa - ja tam nie widzę rzucania cieni, tylko sztuczne ograniczenie pola widzenia. Cóż, pożyjemy to zobaczymy co z tego wyniknie ;)
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/amiga-hardware/maggie-demo-nowego-chipa-apollo-t7082.html
2022-04-04T23:57:48+01:00
Ten krótki filmik jest zapowiedzią rozwoju nowego, ekscytującego układu Apollo Maggie 3D, dodanego do i tak już imponującego chipsetu ApolloSAGA. Dzięki układowi Maggie Amiga w końcu wkroczyła w erę 3D. Ten pierwszy podgląd alfa demonstruje podstawowe modelowanie 3D z odwzorowaniem tekstur w TrueColor, w tym rzucanie światła i cieni. To wykonywalne demo pozwala na interaktywny spacer po ponurym Lochu.... Wypatrujcie naszych nowych zapowiedzi w nadchodzącym tygodniu, śledząc postępy dokonywane przez zespół Apollo 3D.

Od siebie dodam, że raz - mogli zrobić choć trochę bardziej skomplikowany "loch", dwa - ja tam nie widzę rzucania cieni, tylko sztuczne ograniczenie pola widzenia. Cóż, pożyjemy to zobaczymy co z tego wyniknie ;)

2022-04-05T14:54:28+01:00

Re: Maggie 3D - demo nowego chipa od Apollo

Te modelowanie to fakt, ładnie to wygląda... ale te cieniowanie :hee:

Return to Hardware