Polski

TankMouse, bezprzewodowa mysz do Amigi

Masz problemy z przeróbką swojej prawdziwej Amigi? Karta rozszerzeń odmawia posłuszeństwa? Załóż wątek inni Amigowcy poratują Cię pomysłem na rozwiązanie problemu, albo przynajmniej wesprzą w bólu.
xandra Tank Mouse to zupełnie nowa mysz komputerowa, inspirowana słynną Commodore Amiga 1352. Pod klasycznym wyglądem kryje się jednak nowoczesna technologia. Mysz Tank łączy retro-komputerową pasję z codziennymi zadaniami. Ta zmodernizowana wersja to bezprzewodowa mysz optyczna, która otrzymała panel dotykowy, umieszczony pomiędzy dwoma przyciskami, służący do przewijania. Tank Mouse działa pod kontrolą technologii Bluetooth lub 2,4GHz, co umożliwia połączenie z niemal każdym urządzeniem, ale co ważniejsze, może być używana z oryginalnym komputerem Commodore Amiga! Mysz łączy się bezpośrednio ze wszystkimi komputerami obsługującymi Bluetooth, w przypadku innych komputerów dołączony jest mały odbiornik USB. Ikoniczny, odważny design sprawia, że mysz jest nie tylko niezapomniana, ale także odpowiednia dla osób prawo- i leworęcznych.

Image

Jest kompatybilna z Amiga OS, Windows, MacOS i Linux.https://www.kickstarter.com/projects/lu ... miga-mouse
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/amiga-hardware/tankmouse-bezprzewodowa-mysz-amigi-t7016.html
2022-03-12T13:34:34+01:00
Tank Mouse to zupełnie nowa mysz komputerowa, inspirowana słynną Commodore Amiga 1352. Pod klasycznym wyglądem kryje się jednak nowoczesna technologia. Mysz Tank łączy retro-komputerową pasję z codziennymi zadaniami. Ta zmodernizowana wersja to bezprzewodowa mysz optyczna, która otrzymała panel dotykowy, umieszczony pomiędzy dwoma przyciskami, służący do przewijania. Tank Mouse działa pod kontrolą technologii Bluetooth lub 2,4GHz, co umożliwia połączenie z niemal każdym urządzeniem, ale co ważniejsze, może być używana z oryginalnym komputerem Commodore Amiga! Mysz łączy się bezpośrednio ze wszystkimi komputerami obsługującymi Bluetooth, w przypadku innych komputerów dołączony jest mały odbiornik USB. Ikoniczny, odważny design sprawia, że mysz jest nie tylko niezapomniana, ale także odpowiednia dla osób prawo- i leworęcznych.

Image

Jest kompatybilna z Amiga OS, Windows, MacOS i Linux.https://www.kickstarter.com/projects/lu ... miga-mouse

2022-03-13T03:50:36+01:00

Re: TankMouse, bezprzewodowa mysz do Amigi

Osobiście wolę myszkę nowszego typu. ;)

Return to Hardware