Polski

Wszystko na temat MiSTer FPGA w 2022

Masz problemy z przeróbką swojej prawdziwej Amigi? Karta rozszerzeń odmawia posłuszeństwa? Załóż wątek inni Amigowcy poratują Cię pomysłem na rozwiązanie problemu, albo przynajmniej wesprzą w bólu.
xandra Coury i Try opowiedzą o tym, jak wygląda rozpoczęcie pracy z projektem MiSTer FPGA w 2022 roku - o potrzebnych częściach, procesach wymaganych do jego skonfigurowania, o tym, co trzeba zrobić, aby uzyskać świetny dźwięk i obraz oraz o tym, jakie fajne rzeczy można zrobić z wieloma rdzeniami konsoli, komputera, handhelda i arcade! Być może przekonasz się, że to wcale nie jest takie trudne, jak myślałeś!

Materiał trwa ponad dwie i pół godziny :o
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/amiga-hardware/wszystko-temat-mister-fpga-2022-t7081.html
2022-04-03T19:54:23+01:00
Coury i Try opowiedzą o tym, jak wygląda rozpoczęcie pracy z projektem MiSTer FPGA w 2022 roku - o potrzebnych częściach, procesach wymaganych do jego skonfigurowania, o tym, co trzeba zrobić, aby uzyskać świetny dźwięk i obraz oraz o tym, jakie fajne rzeczy można zrobić z wieloma rdzeniami konsoli, komputera, handhelda i arcade! Być może przekonasz się, że to wcale nie jest takie trudne, jak myślałeś!

Materiał trwa ponad dwie i pół godziny :o

Return to Hardware