Powrót scorpeusa

Dyskusje na temat ankiet.

Czy chciałbyś aby scorpeus wrócił na forum?

Tak
10
59%
Nie
7
41%

Total votes : 17

Powrót scorpeusa

Post IP: rejestrowane!

Witam. Co niektórzy widzieli mój komix w konkursie TC. Zaglądam tu co jakiś czas i zorientowałem się, że użytkownik scorpeus został zbanowany - do czego podszedłem z dystansem i stworzyłem humorystyczny komix. Nie miałem jednak świadomości, że banicja ta ma nie mieć końca. Kiedy zorientowałem się, że tak jest, obudziło się we mnie współczucie i żal. Bo kimże jesteśmy aby decydować o losie naszego bliźniego? Scorpeus może i bywał denerwujący, jednak moja rozmowa z nim ożywiła nieco temat o MK9 i dziękuję mu za to, że nie bał się pokazać mi swojej opinii w temacie.

Owszem, czytałem temat o banie scorpeusa, jednak często bywało tutaj tak, że ktoś nawracał się i ban zostawał zdjęty. Jednak scorpeus nie był na forum TC od dosyć dawna. Czy nie smuci Was los kogoś, kto nie ma możliwości wrócić do danej społeczności? Scorpeus zalazł za skórę wielu osobom. Czy jednak warto pamiętać dawne urazy? Uważam, że od zbanowania scorpeusa minęło wystarczająco czasu, aby wszyscy zdążyli ochłonąć. Ten chłopak naprawdę ma potencjał i ja bym go nie przekreślał! Przemyślałem wszystko i widzę, że popełniłem błąd odmawiając mu kilku walk w MK9. Gdyby teraz tutaj był, chętnie umówiłbym się z nim na partyjkę.

Nick scorpeusa wziął się od postaci z Mortal Kombat - Scorpiona. Mało kto jednak zna dokładną historię tego wojownika... Scorpion był przywódcą swojego klanu Shirai-Ryu. Pewnego dnia jego rodzina została zamordowana. Scorpion żył w błędzie i ciągle myślał, że winowajcą jest Sub-Zero. Jak okazało się później - sprawcą całego zamieszania był Quan Chi, który zmanipulował Scorpiona i ten zamordował niewinnego Sub-Zero. W MK9 widzimy jak Raiden daje szansę Scorpionowi i prosi go, aby nie zabijał Sub-Zero. Scorpion sprowokowany przez Quan Chi niestety nie może się powstrzymać i dokonuje krwawej zemsty. Obejrzyjcie tą scenę i powiedzcie czy nie jest to smutne (20:50)?

Ja tutaj widzę nawiązanie do scorpeusa. Prowokowany przez innych użytkowników, dokonał żywota na forum i został skazany na wieczne potępienie. Popełnił ten błąd co prawdziwy Scorpion - dajmy mu jednak szansę na odkupienie... Moje opinia jako jednego z jego 'wrogów' (bo chyba uważał mnie za wroga...) mam nadzieję, że coś zmieni w tej sprawie. W sądzie gdy ofiara przebaczy sprawcy, z reguły zaniża się wyrok (przynajmniej tak było w programie Sędzia Anna Maria Wesołowska...). Dlatego wnoszę o rozpatrzenie mojej prośby i o ile użytkownicy w większości wyrażą opinię 'Tak', proszę o przywrócenie scorpeusa na Forum TC. Pozdrawiam!

-- 06 Maj 2014, 18:09 --
Last edited by johnx on 07 May 2014, 02:09, edited 1 time in total.
johnx Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 05 Apr 2018, 21:58
Online: 2d 21h 22m 34s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 50
Najemnik

Re: Powrót scorpeusa

Ja tam nie widzę problemu z odblokowaniem go o ile większość osób opowie się za nim - żeby kolejny raz nie było płaczu na forum, że go odblokowałem i "kręcę mu loda".
Myślę, że gdyby nagle większość chciała jego powrotu, to mógłby pisać będąc moderowanym - czyli może całe szambo wylać, jakie nosi w sercu, ale wcześniej post musi zostać zaakceptowany przez moderatorów, co myślę, rozwiązywałoby sprawę.
Wszyscy wiemy jak łatwo sprowokować Scorpeusa - więc odblokowanie bez moderacji - absolutnie nie - z moderacją: ok, jeśli większość się opowie.

Także mój głos jest na TAK
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 17:03
Online: 313d 21h 31m 22s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Jestem i będę twardo na NIE.
Nie było to jego pierwsze ani też drugie wygnanie z TC, bez niego życie na forum toczy się swoim spokojnym życiem.
A to czy te bany nauczyły go jakiejkolwiek pokory, było widać w jego powrotach. Dopóki nie będzie stosował się do zaleceń Admnistracji/moderacji oraz regulaminu to nie widzę jego bytu na forum.
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 14 Mar 2019, 18:36
Online: 133d 23h 10m
Reputation point: 1166
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

@johnx ja i podejrzewam większość rozsądnie myślących na tym forum, jest przeciwku cofnięciu bana. Tacy trolle jak on są niereformowalni i nie potrzeba nam tutaj takowych. A i nie masz co go żałować, bo sam sobie swoim zachowaniem zasłużył na ban.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

Olesio dodatkowo jeszcze zagłosuj, po to ta ankieta.
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

roki76 wrote:Jestem i będę twardo na NIE.

tak samo i ja - na powrót Scorpa za wcześnie, dużo za wcześnie
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Yesterday, 20:35
Online: 50d 13h 42m 42s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 2114
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

Heh... ja tam nawet nei wiem kto to jest tak naprawde... wiec lepiej zebym nie glosowal... ale z tego co widze nikt niechce jego powrotu wiec musi byc jakas przyczyna...:>
DrN00b United Kingdom (uk) Male
User level 6

Last Visit: 16 May 2016, 21:03
Online: 71d 11h 53m 7s
Reputation point: 650
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Ci co głosują na "nie" niech zwrócą uwagę, że scorpeus miałby wypowiedzi akceptowane przez moderację :)
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Zagłosowałem roki. A moderowanie go wedle mnie nic nie zmienia. Po co tracić czas i energię na moderację kogoś takiego.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Reputation point: 111

@olesio - Ty akurat od 4 lat zastosowałeś narzędzie moderatorskie w postaci bana. Nie mów mi, że takim wysiłkiem byłoby moderowanie Scorpeusa, jak i tak Ty nie musiałbyś tego robić - Ty nadzorujesz pracę moderatorów ;P
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Anthrox wrote:...że scorpeus miałby wypowiedzi akceptowane przez moderację :)

A później bulwers że jego posty są edytowane :mur:
NIE !
Poradniki - Nowa odsłona!
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
Chrumcio

Last Visit: Yesterday, 14:14
Online: 82d 13h 51m 19s
Highscores: 1
Lamps demolished: 144 (+259)
Reputation point: 850
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Jakoś na facebooku Franko 2 nie mają problemu ze Scorpeusem - a u nas niepotrzebny bulwers powstaje.
Przecież nawet jakby się burzył, to i tak tego chrumcio nie przeczyta nikt, bo "chamskie" posty byłyby kasowane.
Jeszcze raz podkreślę: moderowany = jego post pojawi się na forum jedynie jak ktoś z moderacji go zatwierdziłby, a jeżeli będzie chamski/atakowacki - to nie będzie zaakceptowany :]
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

heh... dajcie chlopakowi szanse... ja dalem Tak;] w razie czego mozna go jeszcze raz zbananowac przeciez ^^
a no i ktos kieyds powiedzial... "Tylko slabi nie potrrafia wybaczac....a przebaczenie jest cnota silnych "
^^
DrN00b United Kingdom (uk) Male
User level 6

Last Visit: 16 May 2016, 21:03
Online: 71d 11h 53m 7s
Reputation point: 650
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

a w dupie tam - NIE
orhom Poland (pl) Male
User level 4

Last Visit: 28 Feb 2019, 20:01
Online: 13d 6h 18m 16s
Reputation point: 120

https://www.facebook.com/franko2revengeisback - Adam Trzciński.
Jak widać ze Scorpeusem można żyć, ale nie można brać dosłownie wszystkiego co pisze :)
Niemniej jak większość będzie na nie, to ja palcem nie kiwnę, a czemu - pisałem wyżej.
Chyba bardziej użytkownikom TC powinno zależeć na jego odblokowaniu niż mnie :tuptup1:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Anthrox wrote:...
Jeszcze raz podkreślę: moderowany = jego post pojawi się na forum jedynie jak ktoś z moderacji go zatwierdziłby, a jeżeli będzie chamski/atakowacki - to nie będzie zaakceptowany :]

Wiem oco chodzi z tą moderacją,ja mam na myśli że będzie się burzył do ekipy że zawartość posat została zmieniona ... np.na SB będzie sapał.
Poradniki - Nowa odsłona!
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
Chrumcio

Last Visit: Yesterday, 14:14
Online: 82d 13h 51m 19s
Highscores: 1
Lamps demolished: 144 (+259)
Reputation point: 850
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

SB można mu wtedy również zablokować. Myślisz, że dlaczego dopuszczam jego ewentualny powrót?
Osobiście nawet ja mógłbym jego posty weryfikować, bo dla mnie to nie jest problem - chyba największy problem to sam nick "Scorpeus" :hee:
Nie wydaje mi się również, że moderatorzy mogliby mieć pretensje za burzenie się, skoro i tak one nie byłyby publiczne - zresztą chyba sami przyznają, że na TC się nie przepracowują :tuptup1:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Owszem mogliby, pamiętasz jaki Elmek podniósł raban ? No i co to ma do rzeczy w tym momencie że moderacja nie ma co robić ?

Kilka na kilkaset postów napisał wartościowych jakąś 1/3 z tego co napisał to niepotrzebne nikomu kłótnie - te bez niczyjej prowokacji. A że na FB chcą sobie z niego zrobić maskotkę "Troll Mastera" to ich sprawa. Niech sobie tam trolluje.
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Nie. Koniec tematu.
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Today, 08:10
Online: 26d 22h 3m 4s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 841

roki76 wrote:Owszem mogliby, pamiętasz jaki Elmek podniósł raban

Z tego co wiem Elmek preferuje buczenie na PW, aby ludzie się witali, a pozostałe rzeczy bombarduje.

roki76 wrote: No i co to ma do rzeczy w tym momencie że moderacja nie ma co robić ?

Raczej chodziło mi o to, że moderacja Scorpeusa nie byłaby dużym obciążeniem. Jeżeli byłaby - to najwidoczniej potrzebujemy więcej ludzi do moderowania, skoro to takie wyzwanie. A jakby nie było nikt nie każe Scorpeusa akceptować w ciągu godziny :)

roki76 wrote:jakąś 1/3 z tego co napisał to niepotrzebne nikomu kłótnie - te bez niczyjej prowokacji.

I to miałoby być odrzucane przez moderatorów

roki76 wrote: A że na FB chcą sobie z niego zrobić maskotkę "Troll Mastera" to ich sprawa.

Tylko pokazałem, że jak się go traktuje na luzie, to nikomu krzywda się nie dzieje.

Elmek13 wrote:Nie. Koniec tematu.

Idź!
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Next

• Similar topics
    Replies
    Views