Skarbnik PL - instrukcja do gry [PDF]

Gdy Twój napoleoński umysł zbrodni dostanie zagwozdkę nie do przejścia w jakieś grze - skorzystaj z tego działu, aby go oświecić. Możesz również sam przesłać świeckie materiały, które będą nauczać exekowiczów po wsze czasy.

Skarbnik PL - instrukcja do gry [PDF]

Post IP: rejestrowane!

Bez oryginalnej instrukcji do gry - jej przejście jest bardzo trudne, rzekłbym wręcz, że tylko dla prawdziwym masochistów. W związku z tym instrukcja w PDF w załączeniu. Instrukcję podesłał mi Pan Rekkimaru.

Skarbnik_instrukcja_obslugi.pdf
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Image
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 02:33
Online: 297d 4h 49m 54s
Highscores: 3
Lamps demolished: 208 (+178)

Re: Skarbnik PL - instrukcja do gry [PDF]

Anthrox wrote:Bez oryginalnej instrukcji do gry - jej przejście jest bardzo trudne, rzekłbym wręcz, że tylko dla prawdziwym masochistów. W związku z tym instrukcja w PDF w załączeniu. Instrukcję podesłał mi Pan Rekkimaru.

Pamiętam tę grę, kolega miał oryginał, mimo, że gra o Śląsku to i tak powiem prawdę, że to straszny krap był. Tak jak zresztą większość ówczesnych polskich gier na Amigę, także to ogólnie gra dla masochistów, nawet z instrukcją, ale instrukcja się oczywiście przyda, thx. Dzięki Pan Rekkimaru. :tuptup1:
@Kiv_Master I'm the screaming Kiv!!!
Kiv_Master Germany (de) Male
BANNED

Last Visit: 11 Jul 2018, 09:09
Online: 67d 14h 23m 53s
Lamps demolished: 3189 (+2232)
Reputation point: 0

Kiedyś była fajna gra przemytnik czy coś takiego :D Tylko nie pamiętam czy na Amigę czy Atari...

Już znalazłem na Atari. :mrgreen:
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Today, 17:05
Online: 25d 15h 59m 47s
Lamps demolished: 1245 (+1008)
Reputation point: 841
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Kiv_Master wrote:
Anthrox wrote:Bez oryginalnej instrukcji do gry - jej przejście jest bardzo trudne, rzekłbym wręcz, że tylko dla prawdziwym masochistów. W związku z tym instrukcja w PDF w załączeniu. Instrukcję podesłał mi Pan Rekkimaru.

Pamiętam tę grę, kolega miał oryginał, mimo, że gra o Śląsku to i tak powiem prawdę, że to straszny krap był. Tak jak zresztą większość ówczesnych polskich gier na Amigę, także to ogólnie gra dla masochistów, nawet z instrukcją, ale instrukcja się oczywiście przyda, thx. Dzięki Pan Rekkimaru. :tuptup1:

Nie ma się co kryć. To jest straszny crap w który dla testu musiałem jeszcze pograć. Ale Anthrox koniecznie chciał pchać to do exeka jako priorytet mimo że miałem inne typy :hee:
Rekkimaru Poland (pl) Male
Last Ronin

Last Visit: Today, 03:29
Online: 90d 45m 39s
Highscores: 6
Lamps demolished: 820 (+974)
Reputation point: 732
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Taki crap ale 4 osoby już pobrały poradnik :-E
Poradniki - Aktualizacja 20-08-2018
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
User level 8

Last Visit: Today, 15:25
Online: 72d 18h 8m 43s
Highscores: 1
Lamps demolished: 396 (+488)
Reputation point: 735
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Pomoce do gier