Polski

Golem

Propozycje tytułów do kolejnych wydań EXEkowych.
Poczytaj najpierw przyklejony temat!
Dostęp do działu: MINIMUM 10 postów
scorpeus Skoro juz tak ostatnio temat demek ludzie poruszyli to mam tu cos ciekawego. Jak to puszczalem na swojej amidze to myslalem ze z tego bedzie jakas ciekawa gierka wkoncu w 3D. Koniec koncow okazalo sie ze tylko to demko zostalo i nic wiecej. Jest ono grywalne ale nie wiem gdzie je mozna teraz dostac pewnie gdzies bym znalazl jakbym przeszukal wszystkie plyty ale gwarancji zadnej nie daje na to. W kazdym razie zeby plynnie chodzilo to porzadna Amiga do tego potrzebna bo jak zobaczylem filmik na YT i jak pamietam jak to chodzilo a raczej pelzalo na moim Blizzardziku 030 to niebo a ziemia.

Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/exe-dzial-prosb/golem-t715.html
2010-11-15T12:40:09+01:00
Skoro juz tak ostatnio temat demek ludzie poruszyli to mam tu cos ciekawego. Jak to puszczalem na swojej amidze to myslalem ze z tego bedzie jakas ciekawa gierka wkoncu w 3D. Koniec koncow okazalo sie ze tylko to demko zostalo i nic wiecej. Jest ono grywalne ale nie wiem gdzie je mozna teraz dostac pewnie gdzies bym znalazl jakbym przeszukal wszystkie plyty ale gwarancji zadnej nie daje na to. W kazdym razie zeby plynnie chodzilo to porzadna Amiga do tego potrzebna bo jak zobaczylem filmik na YT i jak pamietam jak to chodzilo a raczej pelzalo na moim Blizzardziku 030 to niebo a ziemia.

2010-11-15T13:35:36+01:00

Re: Golem

Sympatycznie się zapowiadało. Szkoda że tego nie wypuścili.

2010-11-15T14:17:54+01:00

http://hol.abime.net/5816
Hol status: unreleased :(

2010-11-15T16:29:23+01:00

I po raz trzeci powtórzę...

W tym dziale staram się spełniać requesty do WYDANYCH giet i
do DEM SCENOWYCH. Gdyż do unreleased rzeczy nie mam, jak
pewnie większośc dostępu. Nie biorę się także za non dosy, do
ktorych nie powstały slave'y WHDLoad pozwalające je odpalić.

2010-11-15T17:03:23+01:00

olesio ale przeciez dzial nazwany gry i dema co nie ?? Wiec ja zglaszam demo ktore mozna dostac na takim chociazby aminecie :P co z tego ze unreleased ?? Demo jest ? Jest. Dzial dema ? Tez sie zgadza. Wiec nie rozumiem ciebie.

Return to Dział próśb