Polski

Nowy dział na forum

Inne sprawy niemieszczące się w powyższych działach
scorpeus A co wy na to zeby sie jakos zorganizowac i zrobic polska konkurencje dla tego kolesia: http://cinemassacre.com/ ?? Takiego angry amiga game nerda :P Czyli recki video z jajem gier amigowych zamieszczane tutaj na stronce. Bylaby wtedy szansa na wieksza ogladalnosc strony i znalezienie sponsorow tudziez mozliwosc utrzymywania strony z reklam. Wiem ze reklamy sa wkurzajace no ale skoro maja one dawac jakis pozytek dla strony to czemu nie ?? A pomysl z takimi video recenzjami chodzi mi od dawna po glowie tylko nie moge sie z kumplami zorganizowac nigdy by chociaz jakis filmik probny zmontowac :/ Co wy na to ?? Page 2 of 2 2 https://forum.thecompany.pl/exe-inne-sprawy/nowy-dzial-forum-t334.html
2010-11-05T10:13:57+01:00

Re: Nowy dział na forum

A co wy na to zeby sie jakos zorganizowac i zrobic polska konkurencje dla tego kolesia: http://cinemassacre.com/ ?? Takiego angry amiga game nerda :P Czyli recki video z jajem gier amigowych zamieszczane tutaj na stronce. Bylaby wtedy szansa na wieksza ogladalnosc strony i znalezienie sponsorow tudziez mozliwosc utrzymywania strony z reklam. Wiem ze reklamy sa wkurzajace no ale skoro maja one dawac jakis pozytek dla strony to czemu nie ?? A pomysl z takimi video recenzjami chodzi mi od dawna po glowie tylko nie moge sie z kumplami zorganizowac nigdy by chociaz jakis filmik probny zmontowac :/ Co wy na to ??

2010-11-05T10:17:50+01:00

Re: Nowy dział na forum

Ciekawy pomysł, a co z wykonaniem?

2010-11-05T11:17:05+01:00

Re: Nowy dział na forum

JetSetWilly wrote:Założę się, że z tego forum nikt nie słyszał np. o "roll or die"


Dzięki człowieku :) przypomniałeś mi tytuł tej gry. Jeżeli dobrze pamiętam to były to wyścigi wózków inwalidzkich? to jest to? Pamiętam jak pożyczyłem tą grę chłopakowi co jeździł na wózku (ale miał ubaw). Sorki za offtop.

2010-11-05T14:43:27+01:00

Re: Nowy dział na forum

Pamietam ta gre ale tez tytulu nie pamietalem :) Co do wykonania to moze kazdy uzytkownik z tych bardziej zaangazowanych w dzialalnosc strony zrobilby po prostu swoja filmowa recenzje ?? Bo lipa angazowac tylko jedna czy dwie osoby do tego ciekawiej wlasnie by bylo to zrobic w wiekszym gronie.

Return to Inne sprawy