Polski

Splash screen w wersji 2.5

Tematy z rozwiązanymi problemami. Spójrz najpierw w te tematy czy problem nie występuje u ciebie zanim założysz nowy temat.
Last Samurai Może to nie jest błąd ale mnie np. irytuje fakt że po odpaleniu exeka pojawia się splash screen zasłaniający menu z wyborem np. gier znajdujących się w kompilacji. Znika po pewnym czasie no ale wpierw trzeba poczekać aż odsłoni menu wyboru a ja nie chcę czekać tylko se kliknąć na start i już :P Więc apeluję o zrobienie z tym czegoś nie wiem np. czas pojawiania się logo skrócić albo żeby się pojawiało tak aby nie zasłaniać menu wyboru. Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/exe-rozwiazane-problemy/splash-screen-wersji-t962.html
2011-03-06T09:00:50+01:00
Może to nie jest błąd ale mnie np. irytuje fakt że po odpaleniu exeka pojawia się splash screen zasłaniający menu z wyborem np. gier znajdujących się w kompilacji. Znika po pewnym czasie no ale wpierw trzeba poczekać aż odsłoni menu wyboru a ja nie chcę czekać tylko se kliknąć na start i już :P Więc apeluję o zrobienie z tym czegoś nie wiem np. czas pojawiania się logo skrócić albo żeby się pojawiało tak aby nie zasłaniać menu wyboru.

2011-03-06T09:49:54+01:00

Re: Splash screen w wersji 2.5

Po prostu kliknij w splash i po kłopocie ;)

2011-03-06T16:35:19+01:00

Na to nie wpadlem :P

2013-08-30T14:28:31+01:00

problem rozwiązany więc temat zamykam, w razie jakichkolwiek problemów piszcie wiadomość, a znów go otworze

Return to Rozwiązane problemy