Polski

Blitz Bombers

Opisujemy tu "duchowne" przeżycia z grami z różnych platform.
Pamiętaj, że istnieją tematyczne podfora, dla zachowania porządku.
arczibeatbox ImageImage
Blitz Bombers to moim zdaniem najbardziej grywalny, najlepiej wykonany klon Bombermana na Amigę, dostarczy nam rozrywki na naprawdę WIELE godzin.
W grze mamy do wykorzystania aż 32 bardzo ciekawe PowerUP'y (m.in. gaszenie bomb, nagły wybuch wszystkich bomb, "sraczka :-E ", rzucanie bombami, zamiana miejsc, czy też bazooka), które możemy wg własnego widzi mi się dodawać czy też wywalać z rozgrywki. Możliwość "tuningowania" swojej postaci wg własnych upodobań, m.in. Ilość energii, ilość bomb, zasięg naszych bomb, czas zapalnika bomb. Możliwość grania z trzema znajomymi na jednym komputerze. Do dyspozycji są setki plansz w ośmiu różnych sceneriach, bonusowe plansze czy też bonusowe gry:
Tag (zabawa w "masz go!")
Pakattack (Pac man)
Bombshoot (coś jak Pang)
Shield Search (poszukiwanie złotej tarczy)
W trybie dla jednego gracza mamy dostęp do 5 scenariuszy. Na koniec każdego ze scenariuszy zamiast jak to bywało w Bombermanach nie zabijamy boss'a a musimy znaleźć brakujące klucze.
ImageImage
ImageImage

Gra ma status Freeware, jest dostępna do ściągnięcia z Aminetu
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/gry/blitz-bombers-t1398.html
2011-08-20T21:14:35+01:00
ImageImage
Blitz Bombers to moim zdaniem najbardziej grywalny, najlepiej wykonany klon Bombermana na Amigę, dostarczy nam rozrywki na naprawdę WIELE godzin.
W grze mamy do wykorzystania aż 32 bardzo ciekawe PowerUP'y (m.in. gaszenie bomb, nagły wybuch wszystkich bomb, "sraczka :-E ", rzucanie bombami, zamiana miejsc, czy też bazooka), które możemy wg własnego widzi mi się dodawać czy też wywalać z rozgrywki. Możliwość "tuningowania" swojej postaci wg własnych upodobań, m.in. Ilość energii, ilość bomb, zasięg naszych bomb, czas zapalnika bomb. Możliwość grania z trzema znajomymi na jednym komputerze. Do dyspozycji są setki plansz w ośmiu różnych sceneriach, bonusowe plansze czy też bonusowe gry:
Tag (zabawa w "masz go!")
Pakattack (Pac man)
Bombshoot (coś jak Pang)
Shield Search (poszukiwanie złotej tarczy)
W trybie dla jednego gracza mamy dostęp do 5 scenariuszy. Na koniec każdego ze scenariuszy zamiast jak to bywało w Bombermanach nie zabijamy boss'a a musimy znaleźć brakujące klucze.
ImageImage
ImageImage

Gra ma status Freeware, jest dostępna do ściągnięcia z Aminetu

2011-08-20T21:19:15+01:00

Re: Blitz Bombers

W moim osobistym ranking amigowych Bombermanów ta gra jest na czwartym miejscu.
Najgenialniejszy jest MasterBlaster taka pchełka z masą bajerów, na drugim klasyczny Dynia Blaster, a na trzecim polskie dzieło które współtworzył Norby z PSX Extreme - Mega Blast. :)
Blitz jakoś mnie nigdy nie porwały, za dużo ustawiania i nowych elementów żeby użyć jej do takiego szybkiego popykania, inne ładujesz i grasz.

PS: Linkowanie z Lemona Ci nie działa ;)

2011-08-20T21:23:34+01:00

Jaaaa przypomniałeś mi o tym Master Blaster :D Kozacka gierka! Ale niestety miałem kiedyś okazję tylko grać w demko :/ W sumie można by było zrobić kompilację bombermanów :D Jeszcze pamiętam takiego w którym graliśmy postaciami z Dragon Balla

-- 20 Sie 2011, 22:23 --

Jakie linkowanie jak nie działa :P widze zdjęcia

2011-08-20T21:25:49+01:00

arczibeatbox wrote:W sumie można by było zrobić kompilację bombermanów :D
O to to! :haha:
arczibeatbox wrote:Jakie linkowanie jak nie działa :P widze zdjęcia
Bo u Ciebie są zbuforowane w cache przeglądarki, wyczyść cache albo otwórz w innej przeglądarce to nie zobaczysz ich, tak samo jak ja i kazdy kto wejdzie do tematu.

2011-08-21T01:08:47+01:00

Kompilacja bombermanów ma sens! :hee:

2011-08-21T08:23:16+01:00

Ale tylko tych epickich, bardziej rozbudowanych :P

2011-08-21T09:16:11+01:00

@Anthrox, Icon prepared and uploaded to the beta thread :PP

2011-08-21T12:06:21+01:00

walkingdead100 wrote:@Anthrox, Icon prepared and uploaded to the beta thread :PP

Walki jest wszędzie :mrgreen:

2011-08-21T12:45:44+01:00

PCtowy REMAKE MasterBlaster'a http://www.amiga-desire.de/download/Mas ... er2006.zip
Amigowa wersja zdecydowanie lepsza.

2011-08-21T14:43:02+01:00

Anthrox wrote:Walki jest wszędzie

i'm watching you :czytam:

2011-08-21T15:09:35+01:00

Cool! :tuptup1:

2011-08-21T15:45:36+01:00

A co mi tam, też se pospamuje :-E
:dj: :poeta: :huhu: :blaga1: :dizzy: :santa: :lezka: :wiatraczek: :niedziala:

! Ty nie możesz

2017-10-06T19:16:37+01:00

gra piękna , miałem zrobić recenzję , cóż trza czekać a na razie mam na Amiga Classic . Rewelka

2020-06-21T13:22:41+01:00

Ktoś tą gre ukończył na single player?, bo z tego co pamiętam na jednym poziomie czas zbyt szybko biegł i sie nie dało przejść tego poziomu (?), ktoś ma podobne doświadczenie z tą grą? grałem na winuae

Return to Gry