Polski

Dead Space 1, 2, 3

Opisujemy tu "duchowne" przeżycia z grami z różnych platform.
Pamiętaj, że istnieją tematyczne podfora, dla zachowania porządku.
bebokus Powoli zbliżam się do końca i muszę powiedzieć, że jest dobrze. Ciekaw jestem końca historii, rozwalam tony necromorphów (którzy notabene już dawno przestali straszyć, odkąd mam tony amunicji), konstruuje ciekawe bronie (podwójny shotgun; ma skur...rozmach, ale i powolny jest) i przewiduję kto zginie następny.

Myślę, że to dobra giera, ale schematy są tu zbyt oczywiste.
Page 4 of 4 4 https://forum.thecompany.pl/gry/dead-space-t885.html
2013-02-22T16:34:12+01:00

Re: Dead Space 1, 2, 3

Powoli zbliżam się do końca i muszę powiedzieć, że jest dobrze. Ciekaw jestem końca historii, rozwalam tony necromorphów (którzy notabene już dawno przestali straszyć, odkąd mam tony amunicji), konstruuje ciekawe bronie (podwójny shotgun; ma skur...rozmach, ale i powolny jest) i przewiduję kto zginie następny.

Myślę, że to dobra giera, ale schematy są tu zbyt oczywiste.

2013-02-23T00:31:39+01:00

bebokus wrote:Myślę, że to dobra giera, ale schematy są tu zbyt oczywiste.

Właśnie i to jest największa wada tej gry. Wiem, że schematy muszą być, ale tu wszystko jest tak strasznie przewidywalne.

2013-02-23T10:07:33+01:00

Szczerze to znudziłem się Dead Space 3 już po pierwszym "regeneratorze", a znacznie lepiej bawiłem się z bucem esialem w Kolonialne Maryny w coopie.
Pewno ukończę DS3 ale na szybko byle tylko zaliczyć. Ot kolejna seria zabita przez EA, psy szczekają karawana jedzie dalej.

2013-02-28T19:26:58+01:00

I skończyłem. Jestem nieco zawiedzony, fajna giera, ale końcówka gry jest bardzo sztampowa i przewidywalna, za mało smaczków związanych z markerami i obcymi.

2013-03-18T22:02:55+01:00

2013-04-07T21:38:22+01:00

przeszedłem pierwszy epizod i gra leży na dysku. tomb raidera zdażyłem już skompletować w 100%, bo do DS3 mnie nie ciągnie.

2013-04-21T18:02:43+01:00

Gdyby nie ta sekundowa akcja z manekinem-Necromorfem i żałosne tupnięcie nóżką to nawet nawet.

2013-04-21T23:52:37+01:00

Kolejny bug znaleziony w grze, ale chyba wynikający z mechaniki gry i samego silnika:

2013-08-08T19:28:33+01:00

Co do Dead space to i ja się wypowiem...
Pod względem Survival Horroru dobry, były jakieś tam malutkie łamigłówki, fajnie się strzelało no i plansze były pomysłowe jak np skakanie w próżni czy unikanie meteorów. Fajne też było ulepszanie broni i chyba kostium też się dało a nawet walki z bossami przyniosły mi dużo radochy. ale strasznie mnie denerwuje gdy ktoś tę grę nazywa straszną... osobiście nie wystraszyłem się ani razu żadnej z tych gównianych jump scenek ani w pierwszej ani w drugiej części (a scenka gdzie koleś bije głową o ścianę a po podejściu do niego głowa pęka była jedna z zabawniejszych scenek w grach) nawet jeśli te wyskakujące z hałasem potworki by mnie wystraszyły tak jak tego barana z youtuba rojo (który udaje wszystko) to nie powiedziałbym o tej grze straszna...
Straszna gra to taka w której idąc cichą uliczką boisz się, sam nie wiesz czego... żadnej dennej jump scenki tylko po prostu samego klimatu który tak na ciebie działa.
Aa no i klimat z Dead space powoli zaczyna się nudzić, cały czas metale i metale... Te same tekstury oraz pomieszczenia.

Return to Gry