Polski

Usługa GeForce NOW od dzisiaj dla każdego za darmo

Opisujemy tu "duchowne" przeżycia z grami z różnych platform.
Pamiętaj, że istnieją tematyczne podfora, dla zachowania porządku.
xandra Usługa GeForce NOW od dzisiaj dostępna dla każdego za darmo.

NVIDIA ogłosiła, że jej usługa streamingowa GeForce NOW oficjalnie wychodzi z bety i jest od dzisiaj dostępna dla wszystkich.

GeForce NOW to usługa grania w chmurze opracowywana już do kilku lat przez producenta kart NVIDIA. Pozwala ona na połączenie kont w serwisach typu Steam czy Epic z kontem NVIDIA, w celu wykorzystania chmury do uruchomienia już posiadanych gier. Jedyne wymaganie to to, że tytuł musi być częścią katalogu NVIDIA (który swoją drogą liczy już setki tytułów od ponad 50 wydawców). Dzięki temu można się cieszyć nowymi grami na najwyższym poziomie detali, nawet na starszych urządzeniach.

Na razie dla Windows oraz MacOS, SHIELD oraz Android. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach - płatnym oraz darmowym. Wariant darmowy pozwala na korzystanie z usługi w jednogodzinnych sesjach (nie ma wprowadzonego limitu sesji, które można rozegrać) ze standardowym dostępem do serwera.

https://pl.ign.com/nvidia/29128/news/us ... o-za-darmo
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/gry/geforce-now-od-dzisiaj-za-darmo-t5276.html
2020-02-04T19:04:23+01:00
Usługa GeForce NOW od dzisiaj dostępna dla każdego za darmo.

NVIDIA ogłosiła, że jej usługa streamingowa GeForce NOW oficjalnie wychodzi z bety i jest od dzisiaj dostępna dla wszystkich.

GeForce NOW to usługa grania w chmurze opracowywana już do kilku lat przez producenta kart NVIDIA. Pozwala ona na połączenie kont w serwisach typu Steam czy Epic z kontem NVIDIA, w celu wykorzystania chmury do uruchomienia już posiadanych gier. Jedyne wymaganie to to, że tytuł musi być częścią katalogu NVIDIA (który swoją drogą liczy już setki tytułów od ponad 50 wydawców). Dzięki temu można się cieszyć nowymi grami na najwyższym poziomie detali, nawet na starszych urządzeniach.

Na razie dla Windows oraz MacOS, SHIELD oraz Android. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach - płatnym oraz darmowym. Wariant darmowy pozwala na korzystanie z usługi w jednogodzinnych sesjach (nie ma wprowadzonego limitu sesji, które można rozegrać) ze standardowym dostępem do serwera.

https://pl.ign.com/nvidia/29128/news/us ... o-za-darmo

2020-02-04T22:20:14+01:00

Re: Wielkie obnizki lub free weekend z grami

No to teraz czekam na informacje, która z usług streamingu jest najlepsza do gier
1. Steam ma swoją usługę
2. Parsec Gaming ma swoją usługę
3. Geforce NOW ma swoją usługę

TeamViewer niech się obudzi, bo póki co przesypia i inni go wyprzedzą - póki co nie nadaje się do streamingu gier.

2020-02-05T23:39:44+01:00

Re: Usługa GeForce NOW od dzisiaj dla każdego za darmo

Te usługi to taki sam nie wypał jak VR. To jeszcze nie na te czasy technologia...

2020-02-06T00:26:15+01:00

chrumcio wrote:Te usługi to taki sam nie wypał jak VR. To jeszcze nie na te czasy technologia...

Drogi chrumciu, czy Ty w ogóle sprawdzałeś Parseca kiedykolwiek? Bo z całym szacunkiem, ale piszesz głupoty teraz, przy dobrym necie, to jak najbardziej dobrze działające usługi. Z Anthroxem używaliśmy Parseca nie raz, zapraszaliśmy również was, do gry i nadal zapraszam. :dzikimetal:

2020-02-06T00:28:22+01:00

Owszem, Moonstone i inne gry śmigały aż miło. Wystarczy, że hoster ma dobry internet światłowodowy (upload), a gość w miarę przyzwoity internet (DOWNLOAD).

2020-02-06T09:02:37+01:00

Hardy wrote: to jak najbardziej dobrze działające usługi.

A czy ja pisałem że nie działa?
Napisałem że to jeszcze nie na te czasy zabawa...
To samo było z VR, to miała być rewolucja itp... i wyszło co wyszło, również z 3D wyszło jak wyszło. Na takie granie przyjdzie pora ( nim to się stanie modne i popularne ), ale nie dziś ani nie jutro.

2020-02-06T15:35:34+01:00

chrumcio wrote:A czy ja pisałem że nie działa?
Napisałem że to jeszcze nie na te czasy zabawa...
To samo było z VR, to miała być rewolucja itp... i wyszło co wyszło, również z 3D wyszło jak wyszło. Na takie granie przyjdzie pora ( nim to się stanie modne i popularne ), ale nie dziś ani nie jutro.

VR przede wszystkim cierpi na brak solidnie, komercyjnie zapowiedzianych tytułów, to bardziej ciekawostka, natomiast streaming w graniu online, jest co raz bardziej powszechny (Steam wprowadzając Steam Remote zrobił duży krok w celu popularyzacji tej formy grania), a choć i owszem, nie jest to wielka rewolucja w świecie graczy, pozostaje świetną opcją, szczególnie w przypadku fanów retro, gdyż za pomocą Parseca czy innych podobnych usług, można grać w dowolną grę offline z dowolnej epoki.

Tak więc zgadzam się, że to nie jest wielki przełom w kwestii komercyjnej, ale określanie "nie wypałem" sprawnie działającej usługi, jest bzdurne.

2020-02-06T16:55:10+01:00

Kolega z Japonii sobie chwali - wiadomo tam mało miejsca jest - ale on ma w domu 2x40 Gbit światło, więc.....

2020-02-06T22:28:56+01:00

xittam wrote:2x40 Gbit

Ja chce do Japonii... :haha: :haha: :haha: ja tu ledwo 1 GB neta i się człowiek cieszy... a tam. Ech...inna kultura. :mysli:

2020-02-07T02:37:27+01:00

xittam wrote:Kolega z Japonii sobie chwali - wiadomo tam mało miejsca jest - ale on ma w domu 2x40 Gbit światło, więc.....

Nie mamy problemu na łączach 200/20 Mbits. I to hosterowi wystarczyło.
Jak byłem klientem 80/10 Mbits nie narzekałem na jakość grania.

2020-02-07T19:03:26+01:00

ja korzystam od 4 miesięcy z Usługi i z dnia na dzień jest bardziej rozbudowane. Niema na co narzekać brak lagów odpalam sobie gierki w 60 FPS na maksymalnych detalach. Ge-Force Now korzysta z takich usług jak Steam, Uplay i battleNet.... Nie mam żadnych zastrzeżeń a instalacja gry na koncie np 50 Gb zajmuje 2 minuty.

2020-02-09T23:21:50+01:00

Archon wrzucił film o GForce NOW

2020-02-11T09:30:50+01:00

Za obsługę np. raytracingu trzeba zapłacić. Czyli powolutku, małymi kroczkami za chwilkę usługa będzie pełnopłatna.

2020-02-11T12:02:43+01:00

I co najważniejsze - jak taki stream będzie już idealny i gry zaczną być sprzedawane w chmurze - w praktyce skalę piractwa zmniejszy. No chyba, że będą triale i będzie się kombinowało jak z Netflix.

Return to Gry