Polski

L.A Noire

Opisujemy tu "duchowne" przeżycia z grami z różnych platform.
Pamiętaj, że istnieją tematyczne podfora, dla zachowania porządku.
bebokus Na początku myślałem, że L.A będzie jak GTA 4 cz sandboxowa konstrukcja, niestety nieco się zawiodłem, gdyż mamy tu do czynienia z czystą grą przygodową z ograniczoną swobodą (coś jak Mafia ponoć, ale nigdy nie grałem).

Tym razem wcielam się w rolę gliniarza, co jest w sumie nowościąw Rockstar, gdzie zawsze grało się jakimś crookiem. Na początek patrolujemy ulice, by potem rozwiązywać nieco trudniejsze sprawy. Co jest fajne w L.A Noire?

Klimat ameryki lat '40, dialogi między postaciami (mimika twarzy wymiata gdy postacie gadają), przesłuchania podejrzanych, trochę strzelaniny i pościgi za przestępcami. Jak na razie zaliczyłem kilka zadań (zresztą nie da się chyba, nie zaliczyć) i expierence z grą jak najbardziej pozytywny. Czekam na produkcję w klimacie cyber punka lat 80 gdzie będe mógł się wcielić w kogo chcę, a to wszystko polane sosem GTA; naturalnie taka gra nigdy nie wyjdzie :-E
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/gry/noire-t1683.html
2011-12-16T08:40:57+01:00
Na początku myślałem, że L.A będzie jak GTA 4 cz sandboxowa konstrukcja, niestety nieco się zawiodłem, gdyż mamy tu do czynienia z czystą grą przygodową z ograniczoną swobodą (coś jak Mafia ponoć, ale nigdy nie grałem).

Tym razem wcielam się w rolę gliniarza, co jest w sumie nowościąw Rockstar, gdzie zawsze grało się jakimś crookiem. Na początek patrolujemy ulice, by potem rozwiązywać nieco trudniejsze sprawy. Co jest fajne w L.A Noire?

Klimat ameryki lat '40, dialogi między postaciami (mimika twarzy wymiata gdy postacie gadają), przesłuchania podejrzanych, trochę strzelaniny i pościgi za przestępcami. Jak na razie zaliczyłem kilka zadań (zresztą nie da się chyba, nie zaliczyć) i expierence z grą jak najbardziej pozytywny. Czekam na produkcję w klimacie cyber punka lat 80 gdzie będe mógł się wcielić w kogo chcę, a to wszystko polane sosem GTA; naturalnie taka gra nigdy nie wyjdzie :-E

2011-12-16T08:51:07+01:00

Re: L.A Noire

bebokus wrote:Czekam na produkcję w klimacie cyber punka lat 80 gdzie będe mógł się wcielić w kogo chcę, a to wszystko polane sosem GTA; naturalnie taka gra nigdy nie wyjdzie :-E

wszystko w Saints Row - The Third hehe

2011-12-16T09:59:18+01:00

Gra fajna na jeden raz, jak dobra kryminalna przygodówka - skończyć i zapomnieć.
Szkoda że tyle pary poszło w ich super nowoczesną technologię "fejskapczura", kiedy nie do końca dobrze mają opanowane "mołszonkapczura", co czasami śmiesznie wygląda jakby sama twarz grała, na siłę starając się przekazać emocje, a postać se siedzi.
Nie wspominając o nie do końca dobrze sklejonych teksturach "ruchomej" twarzy i reszty głowy.
Śmiechowe niektóre sceny jak się tak dobrze przyjrzeć, no ale chociaż są jaja... :hee:

@Bebok: co to jest cyberpunk lat 80tych? Cyberpunk się z reguły w przyszłości dzieje ;)
Zawsze jest seria DeusEx.

@ZB28: nie nazwałbym Saints Row cyberpunkowym, chyba że mówisz o tych emo-Tron-fanach ale to raczej żałosna parodia.

2011-12-16T15:16:27+01:00

Osobiście powitałbym GTA Steampunkowe :hee:

2011-12-16T15:28:41+01:00

Odpal Skyrim i odwiedź Dwemerskie siedziby. :prawytroll:

2011-12-16T22:35:49+01:00

Hmm, no chyba takie były żałożenia papierowego rpg, czyli przyszłość, ale tak naprawdę na modę lat '80. O to mi biegało; nie pogradziłbym jednak grą w świecie Blade Runner'a :-)

W Saints Row mogę być gliną, który robi co chcę? To chyba gra dla czarnych gangsta joł joł, nie dla białasów :huh:

2011-12-17T10:02:36+01:00

W Saints Row jesteś członkiem miastowego gangu który w poprzednich częściach wyrabiał sobie renome wśród ziomali i sławe wśród mieszkańców, więc w sumie tym złym.
I tak, "humor" jest bardzo czarny... transwestyci, pedalskie ciuszki, tony złotych łańcuszków czy inne fatałaszki. Na początku to rozwala, ale na pewno nie z powodu tego że jest fajne, raczej tak przesadnie debilne. Z czasem gra się nudzi, bo ileż można napierdzielać w ludzi gigantycznym fioletowym dildo.

2011-12-21T03:44:27+01:00

No wsłaśnie gra ziomalem mnie bawi, nie identyfikuje się z postacią :)

Return to Gry