Pokemon GO

Opisujemy tu "duchowne" przeżycia z grami z różnych platform.
Pamiętaj, że istnieją tematyczne podfora, dla zachowania porządku.

Moderator: xittam

Pokemon GO

Post IP: rejestrowane!

Witajcie. Nie znajdując tematu Pokemon GO chciałem Was zapytać czy graliście, gracie lub ewentualnie jesteście zainteresowani tą grą. Dzisiaj spotkałem się ze znajomymi w mojej dzielnicy dzięki grupie utworzonej na facebooku i spotkałem swoich znajomych z którymi nie raz siedziałem u mego szwagra, do tego okazało się, że z pary znajomych kobietka miała urodziny i okazało się to bardzo dobrym pretekstem do dalszej zabawy. Niestety imprezy większej nie było, bo na rano do pracy mieli, ale sam fakt cieszy, że się spotkaliśmy.
Co do samej rozgrywki sporo się zmieniło od 2016 roku kiedy zacząłem swoją zabawę. Rok później niestety na skutek awarii GPS-u w moim telefonie zaprzestałem angażowania się w tą rozrywkę na ponad rok przez co straciłem sporo czasu. W obecnym czasie każdy ma poziom 40, a ja nadrabiam jak tylko mogę zaległości. W ciągu kilku tygodni z poziomu 25 udało się wbić 31. W Gymach jest mniej miejsc, bo tylko 6, a nie 10. Pojawiły się też rajdy na lepsze Pokemony, zdobyłem dziś z pomocą grupki dwa Entei'e. Solenizantka zdobyła co najmniej 3 wersje shiny [inny wygląd] co wzbudziło śmiech ekipy, bo ciężej je wylosować, a jej w dniu urodzin szło bardzo dobrze, zresztą podobno jak zwykle.
Gdyby ktoś chciał mieć znajomego na dobicie paru punktów to zapraszam, mój kod na dole.
Obecnie trwają prace nad usprawnieniem gry tak by szło w Polsce dodawać własne punkty Poke Stop, w których można zdobywać piłki do łapania pokemonów i inne przydatne przedmioty. Będzie to od poziomu 40 więc jeszcze sporo czasu minie nim i mnie się uda dogonić resztę, ale spokojnie do końca roku będzie co robić. A powiem Wam jeszcze, że zmotywowało mnie to do częstszych spacerów. Teraz gdy żonka jest na 10 dni nad morzem mam sporo czasu. Zaszedłem do swojej rodzinnej miejscowości i z powrotem i już się ponad 10km nabiło. Mankamentem jest to, że bateria szybko się wyczerpuje, ale jutro spróbuję zainstalować aplikację Google Fit czy coś podobnego. Pozwala zliczać kilometry bez włączonej samej aplikacji Pokemon GO. A mam jeszcze sporo miejsc do zwiedzenia piechotą zanim żonka wróci ;) Ogólnie producenci skupili się na rozruszaniu ludzi, by nie siedzieli w domu, a spotkali się ze znajomymi, bo na rajdach ciężko coś ubić w pojedynkę, no chyba, że te najsłabsze. Osobiście udało mi się max dorwać maksymalnie 3 główki, a dzisiaj ubiliśmy 5 razy po 5 główek. Udało się złapać dwa takowe pokemony, ale i tak dobrze jak na pierwszy raz. No i miło było też poznać ludzi zakręconych jak piłeczka Premium :D
Kod zaproszenia mojego konta w Pokemon GO to: 777152917883.
Pozdrawiam i zapraszam znudzonych ludzi przed komputerem! ;)
santa13 Poland (pl) None specified
User level 12

Last Visit: 11 Sep 2019, 01:33
Online: 139d 3h 13m 7s
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1031
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: Pokemon GO

Słyszałem o tej grze, ale nigdy nie miałem przyjemności zagrać.
Kombinacje z modyfikacją sygnału GPS jeszcze działają? :hee:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 01:42
Online: 323d 18h 13m 17s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Owszem dalej można korzystać z oszukiwania, ale na starszych systemach android. W mojej komórce już się tego nie da i dobrze z jednej strony, bo popsułoby całą zabawę, a nie o to chodzi by przenosić się co chwilę do Tokio czy Nowego Yorku wirtualnie.
santa13 Poland (pl) None specified
User level 12

Last Visit: 11 Sep 2019, 01:33
Online: 139d 3h 13m 7s
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1031
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Kiedyś trzeba było kombinować, bo niewesoło bywało słyszałem, jak Mewtwo czekał za ołtarzem w kościółku - potem autorzy poszli po rozum do głowy i takie obiekty systematycznie wykluczali :hee:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 01:42
Online: 323d 18h 13m 17s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Gry