Zagrajmy w Ultima Online

Opisujemy tu "duchowne" przeżycia z grami z różnych platform.
Pamiętaj, że istnieją tematyczne podfora, dla zachowania porządku.

Moderator: xittam

Zagrajmy w Ultima Online

Post IP: rejestrowane!

Tematem który chciałem dziś poruszyć jest kultowy a moim zdaniem najlepszy MMORPG wszech czasów
i chociaż został wydany w 1997 roku i ma już 17 lat na karku ....to i tak ten dziadek bije na głowę wszystkie nowe gry tego gatunku.

Gra osadzona w magicznym świecie ... Sosaria jest kraina w której zaczyna sie nasza przygoda i tylko od nas zależy jak ona się dalej potoczy możemy stać się kimkolwiek chcemy .. szanowanym mistrzem Kowalskim który będzie sprzedawał swoje wyroby najdzielniejszym wojownikom lub alchemikiem który dzięki swojej wiedzy będzie mógł tworzyć magiczne mikstury... a jeżeli nie interesuje cie rzemieślnictwo... możesz zostać poszukiwaczem skarbów, złodziejem czy tez władcą zwierząt i oswajając najgroźniejsze stworzenia tudzież smoki które będą wykonywały każdy twój rozkaz a jeśli pragniesz walki kontaktowej to dzięki wielkiej liczbie umiejętności do wyboru możesz zostać rycerzem, nekromanta... magiem miotającym kulami ognia możliwości są ogromne dzięki dużej ilości umiejętności które mozemy dowoli mieszac ze sobą.( pod warunkiem ze nie gramy na serwerze który utrzymuje tzw "klimat" )

po więcej informacji na temat ultimy zapraszam na strony
http://uo2.stratics.com/
http://www.uoguide.com/
a także na stronkę starej Gidli której Bractwa Miecza DIE z serwera BG .. proszę się nie śmiać z wykonania była to pierwsza strona która stworzył mój kolega a zarazem członek naszej gildii..
UWAGA strasznie wolno się ładuje
http://die.friko.pl/

obecnie jest bardzo mało polskich serwerów na których gra garstka graczy ale serwery w innych grajach są pełne.
Sam zastanawiam się nad powrotem do ultimy przy której spędziłem kilka ładnych lat i naprawdę brakuje mi nie przespanych nocy wykonując zadania powierzone przez mistrzów gry czy tez wojnach gildyjnych... i hardcorowy KOX postaci:P
jeżeli był by ktoś zainteresowany powrotem lub zaczęciem nowej przygody z Ultima Online zapraszam do dyskusji na ten temat w tym poście :]

PS - moje stare polskie serwery na których grałem to ( SOA, BG ) a moje nicki w grze to ( Sigurrd, Cyrulos, Miriam ( mistrzyni gildii DIE - Bractwo miecza na serwerze BLACK GATE ) , Rumburak, Torr Lyn )

[Elmek] - poprawiłem. Wisisz flaszkę.
DrN00b United Kingdom (uk) Male
User level 6

Last Visit: 16 May 2016, 21:03
Online: 71d 11h 53m 7s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 650
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Re: Zagrajmy w Ultima Online

W sumie to ja zagrać mogę,już od jakiegoś czasu się przymierzam do tej gry.
Poradniki - Nowa odsłona!
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
Chrumcio

Last Visit: Yesterday, 15:41
Online: 93d 5h 32m 51s
Highscores: 1
Lamps demolished: 144 (+259)
Reputation point: 870
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

To cos jak Tibia? ;)
\(-_-)
bebokus Poland (pl) Male
User level 8

Last Visit: 14 Jul 2019, 08:01
Online: 54d 19h 6m 5s
Reputation point: 760
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Albo Travian?
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 02:58
Online: 321d 10h 13m 10s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Panowie, prosze mi tu nie obrazac Ultimy !!!!:] zadne traviany czy tibie ... to jest poprostu gra w ktora wszyscy musza zagrac !! koniec kropka...:]

Chrumcio... a o jakims serwerze myslales juz? serwer normalny czy moze z klimatem?
ciekawy jest serwer http://www.theabyss.eu/ - mam tam konto ..( powinno jeszcze dzialc ;P )
serwer nie jest polski i nie przynosi az tak duzej frajdy jak polskojezyczne serwery;] ale za to duzy online i wszystkie dodatki ultimy :]
DrN00b United Kingdom (uk) Male
User level 6

Last Visit: 16 May 2016, 21:03
Online: 71d 11h 53m 7s
Reputation point: 650
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Nad serwerem jeszcze nie myślałem,ale w weekend obadam ten co podałeś :)
Poradniki - Nowa odsłona!
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
Chrumcio

Last Visit: Yesterday, 15:41
Online: 93d 5h 32m 51s
Highscores: 1
Lamps demolished: 144 (+259)
Reputation point: 870
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Gry