Wsparcie techniczne exeków dla systemów Windows

Inne sprawy niemieszczące się w powyższych działach

Wsparcie techniczne exeków dla systemów Windows

Post IP: rejestrowane!

Antek a nie możemy olać WIN 10 ? Same z nim problemy. :mysli:
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Today, 11:23
Online: 28d 6h 18m 50s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 846
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Re: dune

Elmek13 wrote:Antek a nie możemy olać WIN 10 ? Same z nim problemy. :mysli:

Chcesz cofać rozwój do tyłu? :D Zerknij na udział użytkowników Win10 w tabelce ;)
santa13 Poland (pl) None specified
User level 12

Last Visit: 11 Sep 2019, 01:33
Online: 139d 3h 13m 7s
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1031
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Elmek13 wrote:Antek a nie możemy olać WIN 10 ? Same z nim problemy. :mysli:

Olać możesz Ty czy ja - ale dajmy ludziom wybór.
Sam przesiaduję jak widać na Windows 7.
Poza tym chcemy, żeby jak najwięcej osób miało możliwość zagrać w exeki. Czy tego chcemy czy nie - na Windows 10 bardzo dużo osób przesiaduje, nowe komputery/laptopy mają właśnie ten system.

Jedyne wsparcie jakiego nie udzielamy to systemy poniżej Windows XP SP3 - czyli "niestety" jest to nawet Windows XP SP2, nie mówiąc o Windows 3.11, 95, 98, 98se, 2000 czy DOS'ie :hee:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 03:18
Online: 323d 14h 48s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Ja nie lubię WIN 10.... przeca można zrobić format i zainstalować WIN 7...przeca to nie problem. Sam tak zrobiłem z 8 na 7 :mrgreen:

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Problemem może być koszt Windowsa 7 Elmuś ;) Windę 10 dostałem za free razem z laptopem ;) Ten system nie jest zły. Do zwykłej pracy i gry idealny. Czasem tylko z exekami coś się dzieje.. :hmm: Czyżby Bill nie lubił exeków The Company? :-E Jak będzie nowa wersja to się sprawdzi Diunę.
santa13 Poland (pl) None specified
User level 12

Last Visit: 11 Sep 2019, 01:33
Online: 139d 3h 13m 7s
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1031
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Santa rozumiem, ale nie widzisz, że na silę wciskają ci WIN 10. Nie masz wyboru albo bierzesz takiego lapka jaki jest albo papa. :-|

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Re: Wsparcie techniczne exeków dla systemów Windows

Wydzieliłem temat, bo zasługuje na to.
@Mongol20 napisał ciekawe spostrzeżenie w innym temacie:
Mongol20 wrote:
Elmek13 wrote:Windows 10. Jego wina. Wywal go i wrzuć 7. :amen:

Przy zakupie nowego komputera, sprzedawca od razu podkreślił iż użytkowanie windowsa 7 już nie ma sensu ponieważ nie jest kompatybilny z nowymi procesorami. Uparcie jednak olałem go i zainstalowałem 7 , ale skończyło się to wizytą u sprzedawcy który zresetował komputer do ustawień fabrycznych z płyty głównej oraz sformatował cały twardy dysk aby zainstalować nowy system operacyjny . Także 7 jednak sobie już podaruje i cierpliwie poczekam na nową aktualizacje exeków.

Anthrox wrote:
Elmek13 wrote:Windows 10. Jego wina. Wywal go i wrzuć 7. :amen:

No to świetnie, że sprawa się wyjaśniła - @Mongol20 - możesz zostać na 10'tce, ale poczekaj do aktualizacji silnika exekowego do V3.0.
Mam dobrą informację, że taka aktualizacja zostanie przeprowadzona masowo na starej generacji v2.6, bo zmiany jakie wprowadzamy będą kompatybilne wstecz (czego niestety nie można było powiedzieć o v2.5 aktualizowanych do dzisiaj do v2.6).

Z chęcią przetestuje nowe wersje exeków gdy tylko ujrzą światło dzienne. Wstrzymam się w takim razie z przechodzeniem niektórych gier do V3.0. ponieważ przysłuży się to sprawie.

Także wyżej masz @Elmek13 odpowiedź, że nie każdy może sobie pozwolić na luksus bycia na "7" - z każdym rokiem będzie coraz gorzej, bo wsparcie techniczne tak jak dla Windows XP się zakończy. Osobiście uważam, że Microsoft popełnia błąd zamykając całkowicie wsparcie - pomoc nadal powinna istnieć w ograniczonym zakresie w ich przypadku.

santa13 wrote:Windę 10 dostałem za free razem z laptopem Ten system nie jest zły. Do zwykłej pracy i gry idealny. Czasem tylko z exekami coś się dzieje.. Czyżby Bill nie lubił exeków The Company? Jak będzie nowa wersja to się sprawdzi Diunę.

Tego na pierwszy rzut nie widać, ale exek to skomplikowany mechanizm z wieloma trybikami. Tak to jest, że skomplikowany mechanizm musi czas przejść serwis przez zegarmistrza. Przynajmniej wiemy, że TC zawsze będzie miało co robić :mrgreen:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

A Linux?

Ja np. tylko na jednym kompie mam windę, cała reszta to Ubuntu, Lubuntu, Mint.

Z chęcią zobaczę odpowiedź na pytanie a jak będzie trzeba to może pomogę.

@chrumcio

Win10 to zombie. To śmieć a nie system operacyjny. Miałem nieprzyjemność pracować na tym przez kilka miesięcy - nigdy więcej tego crapu. Ostatni od MS to Win7 i żegnaj MS na wieki.
Last edited by ccwrc on 22 Oct 2018, 22:04, edited 1 time in total.
ccwrc Poland (pl) Male
User level 2

Last Visit: 15 May 2019, 10:25
Online: 64d 17h 14m 49s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 10
Żołnierz

A co z AmigaOS? :-E
No niestety, powoli Win10 robi się standardem, przez co Win7 odejdzie do lamusa. Każdy Windows tak zaczynał i tak kończył :P

Sam korzystam z Win7, ale jak będę zmuszony już ( brak wsparcia Win7 ) to przesiądę się na Win10.
Poradniki - Nowa odsłona!
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
Chrumcio

Last Visit: Yesterday, 14:53
Online: 101d 5h 41m 20s
Highscores: 1
Lamps demolished: 144 (+259)
Reputation point: 885

ccwrc wrote:A Linux?
Ja np. tylko na jednym kompie mam windę, cała reszta to Ubuntu, Lubuntu, Mint.
Z chęcią zobaczę odpowiedź na pytanie a jak będzie trzeba to może pomogę.

Żeby nie dublować prac jedyna rozsądna rzecz to nawiązanie współpracy z osobami, które mają Wine w małym paluszku - aby wspólnie opracować odpowiedni skrypt, który dociągnie brakujące biblioteki i zrobi exeka grywalnego.
Taką współpracę chciałem nawiązać na oficjalnym forum Wine:
https://forum.winehq.org/

Zamiast oczekiwanej pomocy zostałem wykopany a mój temat oznaczony jako spam. Także szukaj dojścia - całkiem możliwe, że Tobie się uda :)

-- 22 Paź 2018, 23:09 --

chrumcio wrote:A co z AmigaOS?

Nie planuję robić z niego exeka :hee:
A tak serio - AmigaOS'owcy mająWHDLoad'a - exeki są zbyteczne na niego (pomimo, że mamy autorskie trainery, cracki, patche itd.) - tą sprawą niech się zajmuje eab abime.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Inne sprawy