Predator (2018)

Tematy z filmami do obejrzenia i muzyczką to posłuchania, oraz wszelakie tematy związane z kinem i muzyką.

Predator (2018)

Post IP: rejestrowane!

https://www.filmweb.pl/film/Predator-2018-723027

Dzisiaj obejrzałem Predatora z (2018) - @xandra mi powiedziała, że jest i się skusiłem. Porównując do oryginału twierdzę, że średniak. Efekty specjalne super, ale dla mnie gra aktorska była drętwa, fabuła dziwaczna momentami. Szalona pani biolożka, szalona ekipa wojskowych i dzieciak z autyzmem.

Momentami odniosłem wrażenie, że zabrakło tylko gejów i transów, tęczy i feministek do szczęścia - no i co się będziemy pi***olić. Różowego Predatora.

Co do gry aktorskiej: dajmy na to główny bohater. Powiedział coś prowokacyjnego i przed bójką z osobą, której się tyczyła uwaga dodał "Powiedziałem to na głos?". Raz to się mogło spodobać, ale jak jakiś czas później znowu się powtórzyło tj. prowokacja -> "Powiedziałem to na głos?" -> bójka.

Fabuły nie chcę komentować za bardzo, żeby nie spoilerować. O "ekipie" napisałem wyżej. Dodam jeszcze takie coś: jeden statek Predator czuje potrzebę zniszczyć (powody słuszne). Zapytam retorycznie: a z drugim co zrobił?

Moim zdaniem ta część Predatora podchodzi pod kino familijne.

Moja ocena: 5/10
Byłoby mniej, ale za Predatora zawyżam.

A może wkroczyłem w okres "za moich czasów to były filmy" - ta gra aktorska mnie kupuje po dziś dzień:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 01:42
Online: 323d 18h 13m 17s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Re: Predator (2018)

Mialem podobne odczucia, specjalnie nie ogladalem trailer'a, spodziewalem sie czegos na miare nowego Halloween, ale wyszedl film w stylu Iron Man czyli nie moja bajka. Klimat jedynki / dwojki czy nawet Predators nie wystepuje tu wcale, zarty i smiechy sa za to podciagniete do imentu. Niby trup sciele sie gesto, ale to wszystko CGI, wiec strachu nie ma.

Tyle chyba na ten temat.
\(-_-)
bebokus Poland (pl) Male
User level 8

Last Visit: 19 Sep 2019, 19:18
Online: 54d 19h 38m 57s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 760
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Re: Predator (2018)

Ten film to dno totalne.
Jestem wielkim fanem postaci Predatora zarówno w filmach jak i grach.
Gdy przeczytałem przechwałki twórców, że niby tym filmem mają przedstawić to uniwersum tak jak należy byłem ciekaw.
Efekt: kupa gówna, której nie da się oglądać.
W okolicach 45 min marzyłem o końcowych napisach, a oglądałem tylko z poczucia obowiązku jako fan serii.
I nie wierzę, że ten film można było tak schrzanić, bo np. taki Predators był całkiem wporzo.
Last edited by Anthrox on 27 Jan 2019, 21:08, edited 3 times in total.
Reason: Poprawiono formatowanie tekstu.
croon Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 19 Sep 2019, 13:20
Online: 2d 4h 22m 30s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 25
Dimitri

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post