Roger Rabbit In Hare Raising Havoc (PC) - fixed.

Tutaj olesio publikuje efekty swojego modzenia z kodem. Zajrzyj - a może trafisz na jakąś wyjątkową pozycję.

Roger Rabbit In Hare Raising Havoc (PC) - fixed.

Post IP: rejestrowane!

Cześć.

Dawno nic nie wrzucałem tutaj. I nawet @Pancio to zauważył. Twierdząc, że dział się "kurzy". Także teraz wrzucam to, co miałem połamane już dawno, w sensie ładnego pominięcia docs checka. Jednak przy uruchomieniu gry należało wcisnąć kilka razy enter, przy wyborze karty dźwiękowej "6" dla SB. Co wiadomo było niewygodne. Poprawiłem to wszystko. A i gra wygląda gorzej niż Amigowa wersja, ale wiadomo.

Jednak Amigową wersję łamaną przez Skidrowów, to już Wam Antoś musi zrobić ładnie w slave żeby docs check i tam pominąć plus dorobienia wyjścia. Cykanie zegara i spowolnione działanie gry na niemal defaultowym configu DOSBox'a jest konieczne. Inaczej dźwięk czasem zanika albo trzeszczy i ogólnie gra wtedy działa inaczej. No to miłego grania. Ja idę trochę pospać. Jednak najlepiej chyba poprawia się mi chyba gierki DOSowe. Kiedy nie robię tego na trzeźwo, i kiedy wracam do czegość co długo leżało rozgrzebane w moim laboratorium :)

http://olesio.eu/olesiolab/r_r_i_h_r_h_ ... olesio.rar
Pozdrawiam / Best regards: olesio
olesio Poland (pl) Male
BANNED

Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

• Similar topics
    Replies
    Views