On The Ball - League Edition - 100% cracked [PROPER CRACK!].

Tutaj olesio publikuje efekty swojego modzenia z kodem. Zajrzyj - a może trafisz na jakąś wyjątkową pozycję.

On The Ball - League Edition - 100% cracked [PROPER CRACK!].

Post IP: rejestrowane!

HELLO. FOR ALL NON POLISH USERS WHO FIND THAT THREAD IN GOOGLE. MY VERSION OF THIS CRACKED GAME AVAILABLE AT: http://olesio.eu/olesiolab/on_the_ball_ ... olesio.rar IS PERFECT CRACKED, THANKS TO CHRIS BUG REPORT. GENESIS CRACK AND MY FIRST ANALYZE SIMILAR TO THAT CRACK PATCH METHOD WAS WRONG. GAME QUITS AFTER 21 MATCHES. NOW CORRECT JUMP FOUND AND ALL IS OK. I HOPE THERE WILL BE NO MORE PROBLEM WITH THAT GAME. ALSO IRQ 7 WARNING SCREEN WAS DISABLED. ENJOY THAT GAME DELIVERED BY ME ON OUR GREAT FORUM! SORRY FOR SCREAMING BUT THIS IS IMPORTANT NOTICE. BTW, IF YOU DOWNLOADED MY PREVIOUS ARCHIVE YOU CAN REPLACE ONLY ke.exe FILE WITH THAT FROM NEW ARCHVIE. AND I KNOW, MY ENGLISH SUX ;)

Witam ponownie.

Pod adresem: http://olesio.eu/olesiolab/on_the_ball_ ... olesio.rar - ten nawet fajny manager ligii angielskiej, z czasów świetności DOSa. Nie bardzo wiem, dlaczego poza muzyką nie ma żadnych dźwięków, bo jest katalog SMP. Gra niby ostrzega kiedy używamy domyślnego dla DOSBoxa przerwania IRQ karty czyli 7. Wywaliłem te sprawdzenie zeby nie czekać wygaśnięcia dodatkowego ekranu. Bo gra według mnie raczej zachowuje się ok. Do tego kompletnie pominięty docs check. Gra jest rozprowadzana w sieci jako orygina instalka plus crack. Ale tutaj ponieważ gra nie jest pod DOS4GW i nie ma problemów z jej debuggowaniem po lamersku ("czyli metodą na olesia" ;)) to poradziłem sobie i później przy użyciu cracka potwierdziłem dopiero czy zrobiłem przyjmowanie nieprawidłowego słowa w manual checku jak należy. Może się zmotywuję i to niedługo opiszę jako art ze screenami na swoim blogu, na którym dawno nic nie pisałem. Miłego grania i jakby coś byłó nie tak z grą to piszcie.

-- 26 Maj 2015, 03:45 --

Dzięki chrisowi, któremu zaraz przyznam punkty exp przeanalizowałem tę grę. Mozolnie siedziałem przy debuggerze. A okazało się, że potrzeba zmienić wcześniejszy skok w kodzie niż to co ustaliłem początkowo sam i porównałem z crackiem od Genesis. Po prostu gra się wywalała po rozegranych 21 meczach. A to pewnie dlatego, że wyglądający na prawidłowy skok był zmyłką. To znaczy pewnie się wykonywał, ale ważne było jeszcze to co działo się w kodzie wcześniej. Na szczęście można było wszystko potestowac. Bo autorzy trzymali odszyfrowaną odpowiedź na dane koordynaty z manuala - odkrytym tekstem w pamięci. Jeszcze raz dzięki chris. Jeżeli ktoś nie chce tracić czasu na przerzucanie save'ów itp, to niech podmieni sobie w poprzednio wypakowanej wersji plik ke.exe na ten ze zaktualizowanego rara ze słowkiem proper w nazwie.

-- 06 Cze 2015, 20:53 --

FOR ALL PERSON WHO DOWNLOAD PREVIOUS PROPER RAR. PLEASE DOWNLOAD AGAIN FROM URL: http://olesio.eu/olesiolab/on_the_ball_ ... olesio.rar BECAUSE I SWITCH SB CARD TO IRQ = 5, BECAUSE ON IRO = 7 DIGITAL SOUNDS WHILE MATCH WAS DEFAULT TURNED OFF.

Dla wszystkich, który pobrali poprzedni rar. Pobierzcie raz jeszcze z pod adresu: http://olesio.eu/olesiolab/on_the_ball_ ... olesio.rar ponieważ musiałem ustawić IRQ = 5, bo na IRQ = 7, gra sama domyślnie wyłączała digitalizowane dźwięki podczas rozgrywania meczu.
Pozdrawiam / Best regards: olesio
User avatar
olesio Poland (pl) Male
BANNED
 
Posts: 1489
Joined: 22 May 2010, 23:47
Last Visit: 01 Jul 2017, 15:30
Online: 56d 19h 19m 31s
Location: Szczecin
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 111
Doradca postowyDoradca postowy

  • Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Laboratorium olesia

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests