Polski

Ameryka płonie!

Aktualności ze świata. Tego nie możesz przegapić!
xandra Film pokazuje co aktualnie dzieje się w USA. Muza w tle też robi robotę...

https://streamable.com/ycwhk5
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/news/ameryka-plonie-t5667.html
2020-06-03T11:38:30+01:00
Film pokazuje co aktualnie dzieje się w USA. Muza w tle też robi robotę...

https://streamable.com/ycwhk5

2020-06-03T12:12:25+01:00

Re: Ameryka płonie!

Dobrze trafiłaś z czasem. Wczoraj akurat zdarzyło mi się obejrzeć chyba trzecią część sagi filmowej pt.: "Noc oczyszczenia - Dzień wyboru". Z tego co widać w tym filmie wszystko zmierza właśnie do samozagłady tworu zwanego USA. Co ten skrót oznacza każdy wie. Tyle, że każdy stan ma swoje prawa. Więc to, że akurat akcja tegoż filmu dzieje się w Waszyngtonie, kolebce Stanów to też jakiś przykład, że nie jest dobrze. Rozszerzający się bandytyzm jest tam na porządku dziennym, już nie mówię o rasach białych, czarnych, żółtych, czerwonoskórych, których ekipy wzajemnie strzegą swych terytorium, ale o świrach biegających z karabinem w ręku i np. egzekucjach w szkołach, itp. Noc oczyszczenia wygląda jak następstwo takich zachowań. Być może nie żyjemy jeszcze w czasach apokalipsy, ale dobrze się tam nie dzieje. Nie było mi dane jeszcze tam polecieć, choć usilnie na wakacje chciałbym chociaż raz zjawić się na Florydzie ;) Ale tylko na wakacje. Zamieszkać? No Way! :P

2020-06-03T12:25:01+01:00

Re: Ameryka płonie!

Cóż, nawet Nolan nie dał rady stworzyć mroczniejszego GothamCity... W USA ostatnio ponad 42 mln ludzi straciło pracę, można się było spodziewać, że wcześniej czy później dojdzie do jakiegoś zdarzenia, które zapoczątkuje zamieszki na skalę ogólnokrajową.

Nie ma się co oszukiwać, tam zaraz będzie gorzej niż w Brazylii czy w innym Meksyku. Bo to dopiero początek. Trump chce cholery dostać, już wojsko - ba - lotnictwo chciał wysyłać do tłumienia zamieszek. Obywatele go krytykują uważając za rasistę, grozi Tweeterowi i FB... No dzieje się.

A tu jeszcze takie kwiatki...

2020-06-03T19:41:37+01:00

Re: Ameryka płonie!

To nie pierwszy i nie ostatni taki cyrk w USA, z resztą w Polsce czy UK podobne cyrki się dzieją często, tylko nie na taką skalę, tak się kończy rozwijanie w społeczeństwie, debilnych skrajności, teorii spiskowych i organizacji promujących totalitaryzm jak B&H czy Antifa, szkoda tylko normalnych ludzi, że muszą brać udział w tych lewacko-prawackich wojenkach.

2020-06-03T20:04:15+01:00

Re: Ameryka płonie!

Ciężko na razie wyciągać jakieś wnioski, ale chyba komuś bardzo zależy na jak największej destabilizacji sytuacji w USA. Bo oto na ulicach miast, w dziwnych miejscach pojawiają się sterty cegieł. Ot tak. Nie ma tam żadnej budowy, ani nic w tym stylu, natomiast cegły są.Okazuje się także, że zarówno ofiara jak i policjant znali się, ba pracowali w jednym klubie.

A tu przygotowania do zamieszek w Idaho. Prawie każdy ma broń długą broń maszynową.

2020-06-03T20:43:22+01:00

Re: Ameryka płonie!

Być może wzmacniają obronę na posterunkach :D Ale tak poważnie, ktoś coś wie o co chodzi z tymi cegłami? Bo to ani śmieszne, ani praktyczne?

2020-06-04T11:01:23+01:00

Re: Ameryka płonie!

santa13 wrote:Ale tak poważnie, ktoś coś wie o co chodzi z tymi cegłami? Bo to ani śmieszne, ani praktyczne?

Wygląda na to, że ktoś je zwozi i umieszcza w punktach zapalnych miast.
Image

Stosy cegieł pozostawione pozornie bez nadzoru w punktach zapalnych w Stanach Zjednoczonych - jakby błagające o porwanie i rzucenie przez niesforne tłumy - sprawiają, że protestujący i dziennikarze zastanawiają się, czy brutalne starcia uliczne są zaaranżowane.

Nie każdego dnia widzimy stos cegieł, które po prostu leżą bez nadzoru, zwłaszcza gdy nie ma żadnej konstrukcji, którą można by zobaczyć - ale wysypka doniesień o tym, że palety cegieł pojawiły się jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w ponad pół tuzina miast w ciągu weekendu sprawia, że śledczy próbują dotrzeć do sedna sprawy, kto z pozoru daje niedoszłym buntownikom narzędzia, których potrzebują, by obrócić to, co zaczęło się od pokojowych protestów, w przemoc.


Tutaj więcej zdjęć z twittów
https://orinocotribune.com/piles-of-bri ... g-answers/

To w żadnym razie nie wygląda na przypadek.


Ujawniono raport z autopsji Georga Floyda, w skrocie:

Wykryte narkotyki:
- Fentanyl 11 ng/ml
- Norfentanyl 5.6 ng/ml
- Metaamphetamine 19 ng/ml
- Delta-9 Carboxy THC 42ng/ml
- Cannabis
- Amphetamine
- Morphine 86 ng/ml

Uszkodzenia:
- Lewa tetnica wiencowa zwezona w 75%
- Prawa tetnica wiencowa zwezona w 90%
- Covid-19
- Brak stwierdzonych uszkodzen karku i krtani

x:hm

Return to News