Polski

Depthcharge (WIP + DEMO)

Nowe wersje starych gier
xandra Depthcharge, znany też jako SubHunter to gra arcadowa wydana w 1977r przez Gremlin. Jest dostępna na MAME

Miałem szalony pomysł stworzenia prostego portu arcade w jeden dzień przy użyciu scorpiona.

Rezultat jest niemal dobry, ale nie do końca! Podziękowania również dla Earok'a za uporządkowanie mojego bałaganu związanego z amunicją zmienną.

Instrukcje:

Lewo i prawo, aby poruszać się statkiem, zrzucaj ładunki głębinowe ogniem (lewo i prawo), aby zniszczyć okręty podwodne zanim skończy się czas.

Masz 90 sekund na zdobycie ponad 500 punktów, jeśli uda ci się to osiągnąć, dostaniesz dogrywkę trwającą 45 sekund. Jeśli zostaniesz trafiony przez minę podwodną, Twój wynik zostanie zredukowany o połowę.

Jeśli jest jakieś zainteresowanie tym projektem, postaram się go dokończyć jak należy!

Do zrobienia:

Więcej subów punktowych
Poprawić niektóre animacje
Uniemożliwienie jednoczesnego pojawiania się łodzi podwodnych na tej samej głębokości

Działa na OCS, ale niestety ma spowolnienia.

Download: Czekam na aktywację konta, bo nie mam dostępu do tego działu.
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/nowe-wersje-gier/depthcharge-wip-plus-demo-t7072.html
2022-03-31T21:27:32+01:00
Depthcharge, znany też jako SubHunter to gra arcadowa wydana w 1977r przez Gremlin. Jest dostępna na MAME

Miałem szalony pomysł stworzenia prostego portu arcade w jeden dzień przy użyciu scorpiona.

Rezultat jest niemal dobry, ale nie do końca! Podziękowania również dla Earok'a za uporządkowanie mojego bałaganu związanego z amunicją zmienną.

Instrukcje:

Lewo i prawo, aby poruszać się statkiem, zrzucaj ładunki głębinowe ogniem (lewo i prawo), aby zniszczyć okręty podwodne zanim skończy się czas.

Masz 90 sekund na zdobycie ponad 500 punktów, jeśli uda ci się to osiągnąć, dostaniesz dogrywkę trwającą 45 sekund. Jeśli zostaniesz trafiony przez minę podwodną, Twój wynik zostanie zredukowany o połowę.

Jeśli jest jakieś zainteresowanie tym projektem, postaram się go dokończyć jak należy!

Do zrobienia:

Więcej subów punktowych
Poprawić niektóre animacje
Uniemożliwienie jednoczesnego pojawiania się łodzi podwodnych na tej samej głębokości

Działa na OCS, ale niestety ma spowolnienia.

Download: Czekam na aktywację konta, bo nie mam dostępu do tego działu.

Return to Remake i porty