Polski

Hired Guns Remake?

Nowe wersje starych gier
xandra Ktoś postanowił odtworzyć Hired Guns na bardziej współczesnym silniku. Czy mu się to w końcu udało, nie wiem. Natomiast tu macie historię postępu od 2013 do 2017 :)

W bonusie mapka z HG Abandoned Depot odtworzona w Doomie
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/nowe-wersje-gier/hired-guns-remake-t5282.html
2020-02-13T16:57:16+01:00
Ktoś postanowił odtworzyć Hired Guns na bardziej współczesnym silniku. Czy mu się to w końcu udało, nie wiem. Natomiast tu macie historię postępu od 2013 do 2017 :)

W bonusie mapka z HG Abandoned Depot odtworzona w Doomie

2020-02-14T02:39:43+01:00

Re: Hired Guns Remake?

Standardowo - kupuje mnie wyłącznie oryginalna wersja, aczkolwiek miło, że komuś się chciało dłubać nad rimejkiem!

2020-02-14T08:27:11+01:00

Re: Hired Guns Remake?

W gimnazjum robiłam sobie taki engine 3d z obrotami co 90° na Amidze w Amosie. Tyle, że z liniami na wektorach. Najpierw musiałam sobie wymyślić, jak rysować te wektory. Potem jak rysować tylko to co widać z punktu widzenia gracza. Ale w przeciwieństwie do HG poszłam dalej, bo moje korytarze było sześciokątne ze środkiem przesuniętym w dół, a nie prostokątne. Dorobiłam nawet generator randomowych map. Wszystko działało ok, ale z niewiadomych przyczyn gdy zwiększało się pole widzenia o 1 albo 2 (do domyślnych 3) to wszystko wariowało xD

Return to Remake i porty