Amiga Live

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

Re: Amiga Live

Post IP: rejestrowane!

Wspominałem wyżej, że nie uruchamiałem Parseca. Zapytałem tylko o to czy są duże różnice w działaniu obydwu programów. Jeśli się nie mylę to w AL istnieją serwery na których się gra, a w Parsecu trzeba samemu go stworzyć z tego co przeczytałem. Nie jestem alfą i omegą więc nie wiem o co się burzysz, ale może faktycznie po części jestem ignorantem i w temacie parsec tak zostanie :dry: Koniec moich bredni, ignorancji i wypocin. Bawcie się dobrze.
Uwaga Offtop :lol2:
User avatar
santa13 Poland (pl) None specified
User level 12
 
Posts: 2809
Joined: 06 Nov 2012, 02:06
Last Visit: 11 Sep 2019, 01:33
Online: 139d 3h 13m 7s
Location: Silesia
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1031
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: Amiga Live

Post IP: rejestrowane!

santa13 wrote:Wspominałem wyżej, że nie uruchamiałem Parseca. Zapytałem tylko o to czy są duże różnice w działaniu obydwu programów. Jeśli się nie mylę to w AL istnieją serwery na których się gra, a w Parsecu trzeba samemu go stworzyć z tego co przeczytałem. Nie jestem alfą i omegą więc nie wiem o co się burzysz, ale może faktycznie po części jestem ignorantem i w temacie parsec tak zostanie :dry: Koniec moich bredni, ignorancji i wypocin. Bawcie się dobrze.
Uwaga Offtop :lol2:


Nie byłem wzburzony ani na jotę, jedynie wyjaśniałem błędne spostrzeżenia, a że ty na parę krytycznych zdań, reagujesz obrazą i tupaniem nogą, to ja już nic nie poradzę. :fjedzia:


I już wystarczy tego offtopu, jak będziesz chciał jeszcze, dyskutować nt. bredni czy zlotów, zapraszam na priv, tutaj temat uważam za wyczerpany.
User avatar
Hardy Poland (pl) Male
User level 7
 
Posts: 1009
Joined: 14 Sep 2010, 11:52
Last Visit: Yesterday, 19:28
Online: 48d 3h 15m 43s
Lamps demolished: 50 (+30)
Reputation point: 1310
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Pogaduszki wszelakie

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests