Czy nasi przyniosą nam wstyd na Euro ?

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

Re: Czy nasi przyniosą nam wstyd na Euro ?

Post IP: rejestrowane!

Przynieśli nam wstyd.
Rekkimaru Poland (pl) Male
Last Ronin

Last Visit: Yesterday, 18:16
Online: 95d 1h 42m 3s
Highscores: 6
Lamps demolished: 121 (+173)
Reputation point: 1282
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Ja posunę się natomiast do tego stwierdzenia że jesteśmy prawdopodobnie najsłabszą drużyna tych mistrzostw mimo, że mecze w innych grupach jeszcze trwają. W meczu z Czechami tak samo jak w poprzednich meczach mieliśmy problemy z płynnym konstruowaniem akcji. Mogliśmy co najwyżej zrobić dwa trzy podania i nasza akcja kończyła się przechwytem piłki przez przeciwnika. Oglądając inne drużyny na Euro nie zauważyłem takich problemów z wymienianiem podań jak u naszych. Prawdopodobnie przyczyną był zbyt duży stres i zbyt duże oczekiwania ze strony mediów, sponsorów, kibiców itd. Nasi nie wytrzymali prawdopodobnie presji. Dlatego tak byliśmy słabi technicznie. Kondycyjnie też nie byliśmy dobrze przygotowani. Nasi zawodnicy jak: Błaszczykowski czy na przykład Lewandowski grając w Borussii nie maja problemów z presją, jednak grając w kadrze nie radzą sobie z tym dobrze. Raz są dobrze widocznie w meczu w pewnych jego fragmentach a w innym meczu są prawie nie widoczni i maja dużo strat. Po prostu presja w reprezentacji jest o wiele większa niż w ich klubie ligowym Po za tym wszyscy od nich wymagają żeby to oni ciągnęli tą grę do przodu.A w klubie mają równorzędnie wyszkolonych zawodników którzy ich wspomagają w grze. Tutaj niestety w reprezentacji skazani są tylko na siebie. Oglądając mecz zauważyłem też, że nie atakujemy dużą ilością zawodników bramki Czechów. Wynika to z tego, że nasi często tracą piłki i dlatego nie maja siły już wracać do obrony więc nie atakują taką ilością zawodników jak na początku meczu, szkoda.
Byłem pewien, że nie awansujemy dalej nawet jak nie zaczęły się jeszcze mistrzostwa. Po prostu od lat ogladam mecze kadry te o pietruszkę jak i o stawkę i uważam, że mamy najsłabsza kadrę od 2002 roku. Na papierze może wygląda to dosyć dobrze, ale w rzeczywistości jest znacznie gorzej. Jednak myślę, że po prostu nasi nie wytrzymali presji ponieważ balon był strasznie mocno napompowany i wreszcie musiał pęknąć to był tylko kwestia czasu.

-- 17 Cze 2012, 02:47 --

Już w drugiej połowie sierpnia rozpoczynamy eliminacje o mistrzostwa świata w Brazylii w 2014 roku więc kadrę musimy dosyć szybko budować na kolejną imprezę.

-- 17 Cze 2012, 02:49 --

Więc nie ma czasu na kolejne eksperymenty i będziemy musieli oprzeć skład kadry o zawodników z Euro 2012. Chociaż mi się część zawodników niezbyt podoba.

-- 17 Cze 2012, 03:02 --

Obawiam się, że z taką gra to długo nie awansujemy na kolejną wielką imprezę. Fakt może nie przynieśliśmy wstydu, ale podniecać nad ich grą się nie możemy zbytnio. Mnie ich grach kompletnie się nie podobała, bo ja lubię płynną grę a nie dwa podania i strata, powrót, odbiór piłki, dwa podania i znowu starta. Mnie ich mecze dosyć bardzo męczyły. Wiec kiedy przełączyłem na dwójkę gdzie był mecz Greków z Rosją to od razu inaczej mi się to oglądało bo gra bardziej przyjemna dla oka, mniej strat i mniej szarpana oraz chaotyczna. Ja prawie wogóle nie ogladam polskiej ligi no poza hitami danej kolejki, jak gra na przykład Legia ze Śląskiem Wrocław wtedy jeszcze jestem wstanie to oglądać inne mecze to mordęga. Bo oglądając taki mecz liczę, że są to ostatnio najlepsze polskie drużyny więc może coś się ciekawego wydarzy.
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: 29 May 2019, 22:54
Online: 65d 16h 31m 19s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 693
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Króko: Nie umiemy grać w piłkę nożną. To ja już lepiej grałem w podstawówce, nasza klasa była nie pokonana od 4a do 8a, cztery lata mieliśmy tytuł najlepszej drużyny. Wiem Euro jest inną imprezą niż jakaś podstawówka.
Last edited by Elmek13 on 17 Jun 2012, 19:03, edited 1 time in total.
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 12:40
Online: 28d 4h 15m 56s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 846
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Nie uważam żeby nasi przynieśli nam wstyd. Po prostu mieliśmy pecha.
A za to że nie strzeliliśmy gola czechom, możemy podziękować chamskim próbom strzelania z dystansu.
Ale miło wiedzieć że faworyt grupy odpadł w meczu ze "straconą" drużyną grupy. :-D

Gratulacje dla Czechów i Grecji :)
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 04 Aug 2019, 06:58
Online: 134d 3h 1m 53s
Reputation point: 1166
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Anthrox wrote:
Co do wstydu...
Nie uważam, że nasi przynieśli nam wstyd.
Dobrze grali.

na pewno nie w meczu z pepiczkami, naszą drużyną stać było na lepszą grę, ale cóż mamy to co wypracowaliśmy
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Today, 11:08
Online: 51d 7h 31m 9s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 2144
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

roki76 wrote:Nie uważam żeby nasi przynieśli nam wstyd. Po prostu mieliśmy pecha.

To wieczne tłumaczenie każdego, że "mieliśmy pecha", sprawia że rzygać mi się chce. Wiecznie tylko "mamy pecha".
Dali ciała po całości. Nie graliśmy dobrze. Same remisy i przegrana na koniec. Bo presja, bo pech bo tamto bo sramto.
Smuda zrobił ile mógł. Ale dopóki system u nas jest tak zepsuty dopóty nie będziemy mieć dobrej drużyny.
Ja się absolutnie nie zawiodłem, bo nie miałem żadnych oczekiwań. Byłem na to gotowy.
Rekkimaru Poland (pl) Male
Last Ronin

Last Visit: Yesterday, 18:16
Online: 95d 1h 42m 3s
Highscores: 6
Lamps demolished: 121 (+173)
Reputation point: 1282

Pech czy nie pech, nie da się ukryć że w pierwszym meczu mieliśmy zajebistego fuksa strzelając tę bramkę i broniąc karniaka, w drugim graliśmy znacznie lepiej no ale tu liczą się bramki a nie punktacja indywidualna za zawodnika, a w trzecim tak bardzo chcieliśmy napierać w pierwszej połowie że w drugiej oddaliśmy im mecz na własne życzenie - ze zmęczenia. Plus pogoda nie dopisała ale to już siła wyższa... czyli pech. :mrgreen:

Tak czy siak: Image :-D

EDIT: Ci by lepiej zagrali
Image
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

Last Visit: 02 Apr 2015, 16:20
Online: 139d 20h 31m 34s
Reputation point: 699

wstyd na cały świat gospodarze euro ostatni tylko 2 punkty :-(
niech wróci leo beenhakker on był dobry ;)
Marius123404 Poland (pl) Male
User level 0

Last Visit: 09 Dec 2018, 06:45
Online: 21h 6m 18s
Reputation point: 0

Tak
arczibeatbox Poland (pl) Male
User level 3

Last Visit: 08 Sep 2019, 00:26
Online: 20d 20h 31m 54s
Highscores: 7
Reputation point: 300
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Rekkimaru wrote:
roki76 wrote:Nie uważam żeby nasi przynieśli nam wstyd. Po prostu mieliśmy pecha.

To wieczne tłumaczenie każdego, że "mieliśmy pecha", sprawia że rzygać mi się chce. Wiecznie tylko "mamy pecha".
Dali ciała po całości. Nie graliśmy dobrze. Same remisy i przegrana na koniec. Bo presja, bo pech bo tamto bo sramto.
Smuda zrobił ile mógł. Ale dopóki system u nas jest tak zepsuty dopóty nie będziemy mieć dobrej drużyny.
Ja się absolutnie nie zawiodłem, bo nie miałem żadnych oczekiwań. Byłem na to gotowy.

Zgadzam się z tobą Rekkimaru w 100 % :-) .

Nie wierzyłem za bardzo w ich awans bo widziałem niemalże wszystkie mecze towarzyskie przed turniejem jakie rozegrał Smuda w których było mnóstwo remisów oraz porażek i przede wszystkim bardzo mało strzelonych bramek. W takim razie to w jaki sposób biało-czerwoni mieli nagle nauczyć się grac w piłkę ? Chyba to byłby cud.
Mnie strasznie zdziwiło w meczu wiele momentów z gry biało-czerwonych z Czechami jak na przykład, Piszczek jeden z najlepszych obrońców Bundesligi zakończonego niedawno sezonu w Niemczech nie mógł dogonić o dwie głowy niższego zawodnika Czech, który był tylko szybki i nic poza tym,który technikę miał przeciętną i tylko bazował na szybkości. Pamietam mecze Piszczka w Bundeslidze, gdzie uwielbiał włączać się do akcji ofensywnych Borussii i często sam je inicjował. W meczach naszej kadry kompletnie tego nie widziałem żeby to robił.
Chyba Smuda zajechał niektórych zawodników fizycznie na treningach. Naszym zawodnikom brakowało świeżości w grze i to w tych trzech meczach oraz przebojowości.

-- 18 Cze 2012, 01:51 --

Ale kibicowałem naszym i to bardzo jak zazwyczaj to robię od lat.

-- 18 Cze 2012, 01:53 --

Jakbym tego nie robił to chyba sam bym siebie się wstydził :-)

-- 18 Cze 2012, 02:04 --

Więc nie rozumiem trochę pana Jana Tomaszewskiego. Widocznie mówił, o tym że nie będzie kibicował naszym w stanie silnego zdenerwowania.
Piłkarze z polskim korzeniami w kadrze ogólnie zawiedli, no może poza Eugenem Polańskim, który tak jak na możliwości Bundesligi jest tylko przeciętnym obrońcą. Obraniak nie potrafił dobrze dośrodkowywać mimo, że to była do tej pory jego mocna strona wraz ze strzałami z dystansu. Za Leo Beenhakkera grał o wiele lepiej. Widocznie przestał przykładać się do gry w reprezentacji bo stwierdził, ze jest niezastąpiony :-)

-- 18 Cze 2012, 02:06 --

Już Ukraina zdobył więcej punktów niż my, w dodtaku tego mają znacznie trudniejszą grupę i udało im się ograć Szwedów. My możemy tylko pomarzyć o ograniu Szwedów bo ostatnie lata to tylko wp***dol od nich zbieraliśmy.

-- 18 Cze 2012, 02:33 --

Żeby mieć szczęście to musielibyśmy trochę mu pomóc.
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

No i po ptokach, myślę że już mamy odpowiedź na pytanie z tematu. Wątek można chyba zamknąć. :niepowiem:
@Kiv_Master I'm the screaming Kiv!!!
Kiv_Master Germany (de) Male
BANNED

Last Visit: 11 Jul 2018, 09:09
Online: 67d 14h 23m 53s

Kiv_Master wrote:No i po ptokach, myślę że już mamy odpowiedź na pytanie z tematu. Wątek można chyba zamknąć. :niepowiem:

No nie wiem czy wątek można zamknąć bo przyczyn klęski jest wiele i każdy ma swoje zadnie oraz nadal można się spierać czy przynieśli nam wstyd :-)
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

A o co się tu spierać? Zasada jest prosta, marudy zawsze znajdą powody żeby za coś się wstydzić a inni widzą jak grali, wiedzą że się starali ale to nie jest jeszcze ich poziom i że ktoś musiał odpaść.
Trudno, life goes on.
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

@Shoonay
Nie zapomnij najlepsze subs na świecie (is it right?):
Image
Sensi Czech Republic (cz) Male
User level 0

Last Visit: 20 Sep 2013, 15:36
Online: 1d 1h 40m 15s

Nawet mi tego nie przypominaj, jak byłem mały przerażała mnie ta bajka... te czarne, martwe oczy śniły mi się po nocach... :-|
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

Ja pametam, to byla nasza prva konverzacja na lemonu, pamatajesz? (written without translator :hee: )

edit - pozri na lemon na moj avatar :lol2: :lol2: :lol2:
Sensi Czech Republic (cz) Male
User level 0

Last Visit: 20 Sep 2013, 15:36
Online: 1d 1h 40m 15s

Tracimy pieniądze nie przez piratów, ale dlatego, że ludzie nie kupili naszej gry. - CD Projekt RED
esial Russia (ru) Male
Legenda

Last Visit: 20 May 2014, 15:00
Online: 23d 2h 20m 50s
Reputation point: 421
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Sensi wrote:Ja pametam, to byla nasza prva konverzacja na lemonu, pamatajesz?
Jajaja, pamatuju se. :mrgreen:
Amiga trwa i trwa mać!
Shoonay Poland (pl) Male
Chadziaj leśny

:D ciekawe ile by zarobili gdyby płacić im za ich wyniki w grze :-E
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Today, 11:08
Online: 51d 7h 31m 9s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 2144
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

I o to chodzi w piłce przecież. Czy przegrywasz czy wygrywasz dostajesz pieniądze. Więc po co się przykładać; wolałbym dawać z siebie minimum niż maksimum jeśli miałbym te same pieniądze.

Polacy nie wyszli z grupy, a szmal i tak jest. Więc są zadowoleni. Co z tego że mamy paru piłkarzy co grają w dobrych klubach...tam chłopaki grają z najlepszymi. W reprezentacji jest inaczej.

Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta George'a Weah, fenomalnego facia pykającego kiedyś w Ac Milan. Facet był z Liberii, ale jego reprezentacja była słabiutka (raz prawie weszli na mistrzostwa ale przegrali z Nigerią - nie znam dat niestety) i on sam nie mógł nic poradzić. Mimo, że był naprawdę dobry, piłkarz światowej klasy.

Co innego gdyby wypłaty odpowiadały wynikom; wtedy każdy musiał by cisnąć ile się da.
\(-_-)
bebokus Poland (pl) Male
User level 8

Last Visit: 09 Sep 2019, 13:22
Online: 54d 19h 13m 52s
Reputation point: 760
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

PreviousNext

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Pogaduszki wszelakie