Polski

Gówniane sprzęty/sklepy.

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.
Elmek13 Spoko Euro tak samo robi. Kolo kupił Dell Legion za 5 tyś i nie uznali mu reklamacji. Page 2 of 2 2 https://forum.thecompany.pl/pogaduszki/gowniane-sprzety-sklepy-t5257.html
2021-12-30T19:43:09+01:00

Re: Gówniane sprzęty/sklepy.

Spoko Euro tak samo robi. Kolo kupił Dell Legion za 5 tyś i nie uznali mu reklamacji.

2021-12-30T20:35:24+01:00

Z tych takich marketów AGD to akurat Expert jest jak dla mnie najgorszym pod względem obsługi klienta. Już przy samym kupnie sprzętu 4 lata temu wciskali mi jakieś dodatkowe przedmioty twierdząc, że jak tego nie wezmę to nie będę miał darmowej gwarancji na sprzęt. Kwestia dogadania się co do godziny dowozu też u nich problem, zakres całodniowy oczywiście, zero informacji. Z racji, że brałem zmywarkę, pralkę i lodówkę to oczywiście nie obyło się bez zwrotu. Kierowca bardzo miły, ale jak mi zaproponował 50zł zniżki za "kopnięte" drzwi lodówki to już trochę gorzej o nim pomyślałem.

2022-01-11T03:33:33+01:00

Z mojej strony dokończę jak zakończyła się sprawa z Mediaexpert.pl.
Po wystawieniu im negatywnych opinii obudzili się i wygenerowali kod do darmowego nadania przesyłki.
Tak mnie jednak zrazili swoim zachowaniem, że po przemyśleniu sprawy...
...tym, że przyznałem się sklepowi, że awaria wystąpiła w drugim roku korzystania z telefonu i sklep w związku z tym zaczął mi robić pod górkę (gdy awaria wystąpi w pierwszym roku użytkowania jest inne podejście) - odpuściłem i naprawiłem telefon na gwarancji producenta - Nokii w serwisie na Węgrzech.
Niech będzie moja krzywda :gatorshrug:

Następna negatywna recenzja ode mnie dotyczy firmy chwilówkowej twisto.pl z RSSO 123.12% oraz współpracującej z nimi firmy tipli.pl:
post78997.html#p78997

Ech, czy kiedyś się doczekam, że w Polsce klient będzie szanowany jak na zachodzie czy USA?

2022-01-11T12:23:42+01:00

Anthrox wrote:Ech, czy kiedyś się doczekam, że w Polsce klient będzie szanowany jak na zachodzie czy USA?

jak będziesz milionerem to tak.

2022-01-11T19:44:37+01:00

Elmek13 wrote:
Anthrox wrote:Ech, czy kiedyś się doczekam, że w Polsce klient będzie szanowany jak na zachodzie czy USA?

jak będziesz milionerem to tak.

Return to Pogaduszki wszelakie