Polski

Koszulki retro

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.
ketyow Tak sobie pomyślałem, żeby linkować miejsca do ciekawych koszulek związanych ze starymi grami itp. Ja sobie lubię kupować w każdym razie tego typu rzeczy, może nie jestem sam ;)

http://gridworks.cupsell.pl/produkt/693 ... Meska.html

http://gridworks.cupsell.pl/produkt/698 ... Meska.html

Jakby ktoś wrzucał z allegro, to dorzucajcie np. nazwę aukcji i nick sprzedawcy, bo szybko są archiwizowane.
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/pogaduszki/koszulki-retro-t3046.html
2013-11-07T14:34:17+01:00
Tak sobie pomyślałem, żeby linkować miejsca do ciekawych koszulek związanych ze starymi grami itp. Ja sobie lubię kupować w każdym razie tego typu rzeczy, może nie jestem sam ;)

http://gridworks.cupsell.pl/produkt/693 ... Meska.html

http://gridworks.cupsell.pl/produkt/698 ... Meska.html

Jakby ktoś wrzucał z allegro, to dorzucajcie np. nazwę aukcji i nick sprzedawcy, bo szybko są archiwizowane.

2013-11-07T16:22:54+01:00

Re: Koszulki retro

Koszulka SWOSowa jest ok. Ja w zeszłym roku odebrałem na turnieju we Wrocku taką czarną zrobioną na zamówienie. Zamowiono kilkanaście sztuk każda z nickiem i numerem na plecach. Zamówienie realizował bobbiebobras i koszt za koszulkę wyniósł 50 PLN. Uważam, że to ok cena.

2013-11-15T01:15:20+01:00

Re: Koszulki retro

Dopisuję. Zobaczcie co dzisiaj do mnie dotarło. Cena niecałe 50 PLN z kurierem dostarczona w niecałą dobę. Także nie ma się co prosić jednego z forumowiczów, który odpowiada w czasie wolniejszym niż by Mientki spalił tęczę w Warszawie idąć do niej od siebie na piechotę ;) Tylko można według mnie zamawiać w cupsellu. Jakość jak na moje oko, jest w porządku. I tak dopiero przywdzieje to w cieplejsze dni. I oczywiście koniecznie na następnym Zlocie.
Ukryta treść:

A to projekt tego co dostanie ode mnie Mienki pod choinkę, jeśli będzie grzeczny ;)
Ukryta treść:


A minus tylko taki dla niektórych pasibrzuchów, że maksymalny rozmiar to XXL. Jest inny sklep z bardzo dużą rozmiarówką. Podejrzewam, że technika nadruku taka sama. Koszulki może innej firmy niz ta tajemnicza dla mnie SG. Ale niestety ceny dwa razy wyższe za sztukę i to bez kosztów wysyłki. Nie namawiam, ale daję pod rozwagę. Linki:

http://cupsell.pl
http://www.spreadshirt.pl

Ok, koniec rozpiski. Pora odpalić na chwilę Amisię i zagrać z kilka meczy w SWOS'a przed wyjazdem na turniej.

2013-11-16T07:21:04+01:00

Re: Koszulki retro

cena praktycznie ta sama, niecałe 50zł, a można mieć co się chce praktycznie, tyż fajnie ;)

2013-11-19T13:37:16+01:00

Re: Koszulki retro

ketyow wrote:Tak sobie pomyślałem, żeby linkować miejsca do ciekawych koszulek związanych ze starymi grami itp. Ja sobie lubię kupować w każdym razie tego typu rzeczy, może nie jestem sam ;)


nie Jesteś :tuptup1:

Ja kupiłem taką:

Image

2014-02-10T09:39:35+01:00

Re: Koszulki retro

Jak chcecie koszulki z czym tylko dusza zapragnie to mam zioma co robi je we własnej firmie. Szkopuł cenowy polega jedynie na tym, że im więcej jednorazowo się zamówi tym lepiej ;> Potrzebny jest jedynie wzór (może być nawet link do strony gdzie wypaczyliście jakąś fajną koszulkę albo obrazek, który chcecie mieć na swojej). Cena wygląda tak, że jak tylko jedną koszulkę chce ktoś to będzie jakieś 35zł za sztukę, dlatego jeśli zebrałbym zamówienie na np. 10 koszulek (nieważne czy jedna osoba chce 10 czy tak by się kilka osób zebrało i np. każda po jednej koszulce) to cena oczywiście spadłaby. Także piszę to rówież z myślą o koszulkach TC (był kiedyś już o tym temat na forum tylko wtedy nie miałem takiego dojścia zajebistego), że jeśli by ludziska chciały to robimy większe zamówienie żeby polecieć po kosztach i naprawdę dobrą koszulkę jakościowo by każdy miał (fruit of the loom, stedman lub promostars). Wzór dowolny, kolor koszulki dowolny.

2014-02-10T13:06:46+01:00

Re: Koszulki retro

Ja dziękuję. Po "chętnym do pomocy" poprzedniku, który miał załatwiać nam koszulki, też po fajnych cenach. A ostatecznie zniknał olewając nas, postanowiłem zamówić na cupsellu. I zarówno ja, jak i osoby dla których zamawiałem na prezent, są zadowolone. Może koszt z przesyłką ciutke wyższy. Ale prosić się, kombinować, to po tym jak było - już nie dla mnie. Ale może ktoś się skusi i zamówi u Ciebie hurtem kilka/naście sztuk.

2014-02-10T14:35:27+01:00

Re: Koszulki retro

Wiesz u mnie by nie było cięcia w ch*** bo już i dla siebie i dla znajomych załatwiałem u tego ziomka i tyle. Teraz znajomy załatwia u niego dla swojego klanu w WOT z 20 sztuk, więc jakby byli chętni to jak najbardziej dałoby się załatwić. Rozumiem twoje obawy, ale akurat w tej kwestii możesz być spokojny ;) Jednak najlepiej jak największą ilość chętnych zebrać bo wtedy wyjdzie naprawdę tanio.

Return to Pogaduszki wszelakie