Moje filmiki na YouTube

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

Moje filmiki na YouTube

Post IP: rejestrowane!

Do założenia tematu zachęcił mnie tauri5
Może na początek mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCFOBsr ... 4vfs-xw_pA
Może komuś się przydadzą moje poradniki ;).

-- 25 Kwi 2015 13:20 --

Kolejny filmik wstawiony! Tym razem trochę przydatniejszy:

-- 27 Kwi 2015 14:56 --

Kolejny filmik już wstawiony!
Tym razem dotyczy Windows Vista i Windows 7. Może komuś się przyda ;)
Adrianeq Poland (pl) Male
User level 3

Last Visit: 01 Jan 2019, 15:23
Online: 4d 20h 49m 41s
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 200
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Re: Moje filmiki na YouTube

adrian, chyba trzeba ci pojechac po reputacji ;) fajne tutki
Pancio Netherlands (nl) Male
Legenda

Last Visit: 17 May 2019, 04:03
Online: 1483d 11h 55m 54s
Reputation point: 1018
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Dzięki mam nadzieje że przydatne

-- 28 Kwi 2015 21:15 --

Kolejny film na kanale! Tym razem nie wiem czy to glitch czy nie? A z resztą zobaczcie sami :D

-- 30 Kwi 2015 17:55 --
FILM "Podziekowania za 300 widzow i sprawdzanie obecnosci" ZOSTAL USUNIETY PONIEWAZ NIE MIAL SENSU ;)
Last edited by Adrianeq on 01 May 2015, 07:17, edited 1 time in total.
User level 3

Adrianeq wrote:Do założenia tematu zachęcił mnie tauri5
Może na początek mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCFOBsr ... 4vfs-xw_pA
Może komuś się przydadzą moje poradniki ;).

-- 25 Kwi 2015 13:20 --

Kolejny filmik wstawiony! Tym razem trochę przydatniejszy:

-- 27 Kwi 2015 14:56 --

Kolejny filmik już wstawiony!
Tym razem dotyczy Windows Vista i Windows 7. Może komuś się przyda ;)

Bardzo fajnie i miło zrobione poradniki ! ;)
Ach ta komenda "dir"
Pamiętam ją do dziś, mocno wyryła mi się w pamięci, ponieważ była ostatnią deską ratunku dla mnie i mojego sąsiada kiedy nie potrafiliśmy odpalić DeluxePaint'a. Oczywiście nieskromnie powiem, że ja sam wpadłem na pomysł aby ją wpisać bo nie wiedzieliśmy jak uruchomić ten program z dyskietki. :-D

Usunołeś folder "FSO"!!!, przecież tam mógł być projekt najnowszej i rewolucyjnej wersji Poloneza napędzanego dźwiękiem stacji dyskietek z Amigi. :haha: :lol2:

Moim zdaniem powinieneś dalej robić filmiki i nie patrzeć na ilość laików, subów innego rodzaju badziajstw !!, ponieważ taka umiejętność może w twoim przyszłym życiu zaprocentować ! ;)
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: 28 Mar 2019, 00:36
Online: 65d 16h 10m 20s
Reputation point: 693
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Okej usune ten filmik i zaczne nagrywac dalej tylko jest jeden problem... prawdopodobnie karta dzwiekowa mi sie wczoraj spalila i popalila ostatnie słuchawki ;-( :help2:

EDIT 2

Karta jednak działa była wyłączona :hmm: nie wiem jakim cudem ale słuchawki mi popaliła
User level 3

Dajesz rady :P ciekawe te poradniki :)
Napewno się kiedyś przydadzą.
Poradniki - Nowa odsłona!
WinUAE

Image
chrumcio Poland (pl) Male
Chrumcio

Last Visit: Yesterday, 13:18
Online: 86d 23h 1m 39s
Highscores: 1
Lamps demolished: 144 (+259)
Reputation point: 850
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Adrianeq wrote:Karta jednak działa była wyłączona nie wiem jakim cudem ale słuchawki mi popaliła

Te słuchawki maja swój jakiś osobny wzmacniacz ? Dużo słuchawek typowo komputerowych z mikrofonem mogą mieć swój osobny wzmacniacz. Jednak zazwyczaj są one na USB i nie używają karty dźwiękowej w komputerze. Więc jest to dziwne. :mysli: Może jak wsuwałeś jacka do gniazda nie byłeś uziemiony. Za duże napięcie w gnieździe karty dźwiękowej ? Skok napięcia ? Wydaje mi się, że prawdopodobnie jak włączałeś komputer to słuchawki uległy spaleniu ?! Bo przez chwile poziom natężenia czy głośności był za duży dla słuchawek ? Oczywiście gdybam tylko. ;)

Dwa lata temu podłączyłem do komputera starego Sound Blastera Live 5.1 i spowodował on zwarcie w komputerze na płycie głównej. Realtek przestał działać na kilka miesięcy po czym kiedy włączyłem go w biosie ponownie zaczął działać. Jednak efekty mojego działania nie zostały bez śladu dla komputera. Porty USB potrafią się same na sekundę wyłączyć i ponownie włączyć. Jest to denerwujące bo jak gram to nagle przestaje działać klawiatura i mycha.

-- 02 Maj 2015, 21:17 --

Adrianeq wrote:Okej usune ten filmik

Nic nie usuwaj, chyba nie zle mnie zrozumiałeś, filmiki są bardzo fajnie i profesjonalnie wykonane ! Ja sobie tylko zażartowałem z folderu FSO ! ;)
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

ihtius wrote:
Adrianeq wrote:Karta jednak działa była wyłączona nie wiem jakim cudem ale słuchawki mi popaliła

Te słuchawki maja swój jakiś osobny wzmacniacz ? Dużo słuchawek typowo komputerowych z mikrofonem mogą mieć swój osobny wzmacniacz. Jednak zazwyczaj są one na USB i nie używają karty dźwiękowej w komputerze. Więc jest to dziwne. :mysli: Może jak wsuwałeś jacka do gniazda nie byłeś uziemiony. Za duże napięcie w gnieździe karty dźwiękowej ? Skok napięcia ? Wydaje mi się, że prawdopodobnie jak włączałeś komputer to słuchawki uległy spaleniu ?! Bo przez chwile poziom natężenia czy głośności był za duży dla słuchawek ? Oczywiście gdybam tylko. ;)

Dwa lata temu podłączyłem do komputera starego Sound Blastera Live 5.1 i spowodował on zwarcie w komputerze na płycie głównej. Realtek przestał działać na kilka miesięcy po czym kiedy włączyłem go w biosie ponownie zaczął działać. Jednak efekty mojego działania nie zostały bez śladu dla komputera. Porty USB potrafią się same na sekundę wyłączyć i ponownie włączyć. Jest to denerwujące bo jak gram to nagle przestaje działać klawiatura i mycha.

-- 02 Maj 2015, 21:17 --

Adrianeq wrote:Okej usune ten filmik

Nic nie usuwaj, chyba nie zle mnie zrozumiałeś, filmiki są bardzo fajnie i profesjonalnie wykonane ! Ja sobie tylko zażartowałem z folderu FSO ! ;)

Usunalem ten filmik w ktorym prosilem o lajki a nie ten z FSO :D
Te słuchawki nie wiem czy mialy wzmacniacze czy cuś ale byly takie zwykle bez mikrofonu douszne z nokii i przetrzymały mi 3 lata :P A z tą kartą dźwiękową to już sam nie wiem każde słuchawki które włożę po jakiś 2/3 tygodniach się psują z niewiadomego powodu :hmm:
User level 3

Chyba będziesz musieć zrobic jaki filmik o TC :D
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 04 May 2019, 14:26
Online: 134d 24m 21s
Reputation point: 1166
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Adrianeq wrote:A z tą kartą dźwiękową to już sam nie wiem każde słuchawki które włożę po jakiś 2/3 tygodniach się psują z niewiadomego powodu

Ach ta gówniana elektronika z Chin. Mnie porty USB się na sekundę wyłączają i ponownie włączają.
Od jak dawna się to dzieje ?
Moja rada. Nie podłączaj już żadnych słuchawek przez dźwiękówkę ! Jak masz panel przedni to możesz je podłączyć tam. Możesz też się zaopatrzyć w słuchawki na USB. Jakość dźwięku będzie niezbyt dobra jak jesteś audiofilem, ale unikniesz spalenia kolejnych słuchawek.
Możesz spróbować kupić osobna kartę dźwiękowa na port PCI bądź jak masz na płycie głównej mały/krótki port PCIexpress. Spokojnie kupisz dźwiękówkę nawet za ponad 20 złotych, lecz wpierw sprawdź czy sterownik do takiej dźwiękówki będzie Ci działać na WIn7. W sumie co wolisz. Jak czekasz na nowego laptopa i masz słuchawki w miarę dobre to nie wkładałbym do tej zintegrowanej dźwiękowi bo spala się znowu, więc kupiłbym tanią dźwiękówkę i poczekał na na nowy komputer. Bo dobre słuchawki to koszt znacznie wyższy od taniej dźwiękówki. ;)
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

roki76 wrote:Chyba będziesz musieć zrobic jaki filmik o TC :D

coś sie skreuje tylko musisz mi kupic camtasie studio (program do montowania) bo mi sie okres 30 dni skonczyl :( a movie makerem to wyjdzie jakiś bylejaki filmik

ihtius wrote:
Adrianeq wrote:A z tą kartą dźwiękową to już sam nie wiem każde słuchawki które włożę po jakiś 2/3 tygodniach się psują z niewiadomego powodu

Ach ta gówniana elektronika z Chin. Mnie porty USB się na sekundę wyłączają i ponownie włączają.
Od jak dawna się to dzieje ?
Moja rada. Nie podłączaj już żadnych słuchawek przez dźwiękówkę ! Jak masz panel przedni to możesz je podłączyć tam. Możesz też się zaopatrzyć w słuchawki na USB. Jakość dźwięku będzie niezbyt dobra jak jesteś audiofilem, ale unikniesz spalenia kolejnych słuchawek.
Możesz spróbować kupić osobna kartę dźwiękowa na port PCI bądź jak masz na płycie głównej mały/krótki port PCIexpress. Spokojnie kupisz dźwiękówkę nawet za ponad 20 złotych, lecz wpierw sprawdź czy sterownik do takiej dźwiękówki będzie Ci działać na WIn7. W sumie co wolisz. Jak czekasz na nowego laptopa i masz słuchawki w miarę dobre to nie wkładałbym do tej zintegrowanej dźwiękowi bo spala się znowu, więc kupiłbym tanią dźwiękówkę i poczekał na na nowy komputer. Bo dobre słuchawki to koszt znacznie wyższy od taniej dźwiękówki. ;)

nie mam żadnego panelu przedniego bo mam laptop a ja juz bym wolal te słuchawki na usb ale wtedy nie miałbym ani jednego portu wolnego.a ten moj lapek to już wrak bo mam dopięte dodatkową klawiature,myszke i musi stać na 600 stronowych książkach żeby mi się nie przegrzewał ( bez książek to nawet na youtube potrafi sie przegrzać )

-- 06 Maj 2015 14:39 --

a dzieje sie tak od ok. kwietnia 2014
User level 3

Ahh... cleverbot każdy go już nagrywał... TYLKO NIE JA wiec nagralem go i przy okazji jest z moim glosem
User level 3

Adrianeq wrote:i musi stać na 600 stronowych książkach żeby mi się nie przegrzewał ( bez książek to nawet na youtube potrafi sie przegrzać )

Chodzi ci o twojego starego laptopa z 2008 roku ? Jak tak to:
Przegrzewa się bo prawdopodobnie bo:
Pasta termo-przewodząca na procesorze i grafice dawno straciła swoje właściwości i prawdopodobnie ogólnie mówiąc zaschła, procesor ma wtedy problem z prawidłowym oddawaniem ciepła systemowi chłodzącemu itd.
Wentylatory są zakurzone i zasyfione kurzem, włosami i innym syfem.
Jak tego nie przeczyścisz i nie nałożysz nowej dobrej pasty to będzie się przegrzewał coraz bardziej aż wreszcie jakiś podzespół się spali bo wiatraki nie dadzą rady pracować szybciej niż specyfikacja producenta pozwala.
Może być także, ze jakiś proces zabija procesor w menadżerze zadań.

Doszedłem do takiego wniosku bo:
kumpel przeczyszczał już kilka kilkuletnich laptopów, które były okropnie zasyfione w środku i tak samo się zachowywały jak twój.
Nawet Peceta trzeba czyścić w środku co jakiś czas. ;) :-)
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Laptop był nie dawno czyszczony w środku a pasta na procesorze jeszcze jest. Tylko nie wymienilismy z tatą bo nie mieliśmy nowej.
User level 3

Tylko wspomnij kombo Minecraft + Skype, albo ostatnio CS + Skype będziesz mieć odpowiedź czemu się przegrzewa. :)
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

W mujkrafta już nie gram ale pamiętam jak go męczyłem tym mujkraftem :D A na CS'sie to nawet bez skype'a sie potrafi przegrać :P
User level 3

Adrianeq wrote:Laptop był nie dawno czyszczony w środku a pasta na procesorze jeszcze jest. Tylko nie wymienilismy z tatą bo nie mieliśmy nowej.

Pasta termoprzewodząca traci z czasem swoje właściwości i zamiast odprowadzać ciepło będzie je zatrzymywać. Jak producent dał słabą jakościowo bo chciał zaoszczędzić to tym bardziej !
Po za tym mógł w system wbić się jakiś wirus i dlatego może się dziwnie zachowywać laptop. Są fora gdzie podaje się ludziom logi na przykład z OTL, hijack, czy innych programów. Ludzie je analizują dokładnie, bo trojany, backodoory i inne świństwa mogą się nieźle wbić w system i to głęboko. ;) :-)
Najpierw sprawdź obciążenie procesora.
Oprogramowanie jak nawet przeglądarki w coraz to nowszych wersjach będą wraz z flashem coraz bardziej obciążać tak stary procesor, jak dodatkowo nie działa prawidłowo wsparcie gpu.
To trochę jak wróżenie z fusów ! ;)
Image
ihtius Poland (pl) Male
User level 11

Oryginalnie były termopady, lecz niestety z czasem odpadły z procesora i karty. A pastę dość ciężko u mnie dostać (Jeden sklep pseudokomputerowy, i jakoś nie kwapi się im do tego by przyjąć zamówienie) Inna sprawa że ukłąd chłodzenia w tym lapku pozostawia wiele do życzenia. :)
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Cieszy człowieka jak młodzież zamiast wyłącznie grać zaczyna tworzyć coś od siebie.
roki76 wrote:Inna sprawa że ukłąd chłodzenia w tym lapku pozostawia wiele do życzenia.

Mojego Samsunga też co rok czyszczę. Kosztuje mnie to 30zł tylko, bo żona pracowała obok.
Amiga: 500/500+/1200 i wiele innych... ;)
santa13 Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Yesterday, 16:42
Online: 132d 8h 36m 14s
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1021

santa13 wrote:Cieszy człowieka jak młodzież zamiast wyłącznie grać zaczyna tworzyć coś od siebie.

No a co mam robić? Maniaczyć nałogowo 24/7 w MUJKRAFTA? :D
User level 3

Next

• Similar topics
    Replies
    Views