Polski

Problem z regulacją głośności

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.
Anthrox Ostatnio irytuje mnie straszna przypadłość na Windowsie 7.
Od jakiegoś czasu nie działa poprawnie suwak głośności:
Image

Mimo, że przesuwam go na sam dół nadal słyszę dźwięki na tym samym poziomie. Ktoś się spotkał z tym problemem?
Page 1 of 1 1 https://forum.thecompany.pl/pogaduszki/problem-regulacja-glosnosci-t3114.html
2013-11-22T16:27:43+01:00
Ostatnio irytuje mnie straszna przypadłość na Windowsie 7.
Od jakiegoś czasu nie działa poprawnie suwak głośności:
Image

Mimo, że przesuwam go na sam dół nadal słyszę dźwięki na tym samym poziomie. Ktoś się spotkał z tym problemem?

2013-11-22T18:57:41+01:00

Re: Problem z regulacją głośności

Jakie masz stery audio ?
Na bank masz Realteka HD i stery Nvidii może one powodują konflikt ?

2013-11-22T20:24:02+01:00

Mam Xonara D2X i regulacja głośności dotychczas działała prawidłowo, a teraz teoretycznie leciutko ścisza, ale to jest tak niezauważalne, że prawie jakby nie było. Coś mi popsuło zakresy mininalnej/maksymalnej głośności :/

@raxor - czytałem ten temat, mnie on nie dotyczy.

2013-11-23T11:14:50+01:00

To musisz zaktualizować i zainstalować nowe sterowniki do karty dźwiękowej tj. do Realtek HD. Sterowniki do pobrania: http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-High-Definition-Audio-Codecs,Program,Windows,21164.html.

To pobierz aktualizację DirectX 11.0 lub nowszą
Nie mówi się stery roki76 tylko sterowniki. Problem dotyczy karty dźwiękowej, a nie karty graficznej (Nividii) - więc co ma piernik do wiatraka

2013-11-23T11:31:31+01:00

raxor5566 wrote:Problemy dotyczy dzwiękowej a nie Nividia bo to są sterowniki graficzne Co ma piernik do wiatraka

Słyszałeś o czymś takim jak chipset Nvidia i podległe mu podzespoły zintegrowane takie jak: grafika, muzyka, sieciówka, usb 2.0/3.0, firewire, e-sata, itpo??? Bo straszne pierdoły piszesz :hmm:

2013-11-23T13:05:56+01:00

Znalazłem jeszcze coś takiego:
http://vip.asus.com/FORUM/view.aspx?boa ... uage=pl-pl

Choć raczej uszkodzenie karty nie wchodzi w grę.

@Raxor: Czytaj Xittama, bo ma rację. Stery do kart Nvidii to nie tylko grafika :)
I jeszcze jedno, jeszcze raz upomnisz kogokolwiek jak co się ma pisać udzielę Ci urlopu od forum. Wyraziłem się jasno ?

2013-11-23T15:44:41+01:00

Dzięki poczytam - raxor - czytaj dokładnie. Ja mam kartę na PCI-E - nie używam wbudowanej w system.
Ech, chciałem tego uniknąć, ale odinstaluję stery i ponownie zainstaluję od k. dźwiękowej. Znając życie, pomoże - no chyba, że jakieś gówniane wpisy w rejestrze pozostaną i deinstalator wszystkiego nie wyczyści :/

2013-11-23T15:55:08+01:00

To może użyj do deinstalacji np. Revo Uninstaler i wywal z opcji zaawansowane. To przy okazji wpisy rejestru oczyści ;)

2013-11-23T17:52:55+01:00

Polecam Advance System Care 7 Pro - jest lepszy od Revo Uninstaler'a.

2013-11-23T19:23:04+01:00

Dobra, Panowie. Dziękuję za pomoc.
Problem został rozwiązany.
Tak jak myślałem, wystarczy odinstalować stare sterowniki (normalnie przez Panel Sterowania -> Dodaj/usuń programy i po restarcie jeszcze raz je instalując).

Aplikacja od ASUSa "resetuje" ustawienia, ale ciekawi mnie, która spowodowała taki problem.
Może kiedyś się dowiem...

Return to Pogaduszki wszelakie