CM Security

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

CM Security

Post IP: rejestrowane!

Znacie się może na komórkach trochę? Próbowałem obejść zabezpieczenie programu CM Security na telefonie od brata. Wziąłem go by wypróbować, ale przy chęci sprawdzenia wiadomości wyskakuje mi monit bym wklepał sekwencję zabezpieczającą. Nie chcę namieszać zbyt wiele, więc pewnie poczekam aż brat wróci z wysp, ale może znacie sposób na to? Nie mogę wejść do Application, większość ustawień telefonu zablokowana. Przez kabel USB mogę podpiąć, ale obawiam się, że jak ręcznie wywalę ten syf to fon może się wogóle nie odpalić. Póki co udało mi się prawdopodobnie przypomnienie bratu na meila, o ile jeszcze z niego korzysta.. :D Ostatni raz biorę telefon od kogoś. Następnym razem tylko nowy. W tym siedzi jakiś syf z Plusa, ale postaram się powywalać jak już mi się uda dojść do ustawień aplikacji.
Amiga: 500/500+/1200 i wiele innych... ;)
santa13 Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Today, 11:06
Online: 126d 17h 59m 11s
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1021
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: CM Security

Post IP: rejestrowane!

Udało się to wywalić Clean Masterem ;)
Amiga: 500/500+/1200 i wiele innych... ;)
santa13 Poland (pl) Male
User level 11

Last Visit: Today, 11:06
Online: 126d 17h 59m 11s
Lamps demolished: 15193 (+11417)
Reputation point: 1021
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Pogaduszki wszelakie