Co z tym forum i ludźmi?

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

Co z tym forum i ludźmi?

Post IP: rejestrowane!

Pytanie: Co z tym forum i tymi ludźmi?

Coś mnie dziś naszło....albo nawiedziło. takie rozmyślenie....

Forum istnieje już 10 lat. A ja znam lub widziałem tylko garstkę tych ludzi....Albo oni mnie (zależy do patrzenia)... :mysli:

Tak to wszyscy (prawie albo wcale) się udzielają na forum albo i nie...(HGW* patrz niżej)

No ale... żeby nie mieć czasu się przez tyle lat poznać...???? Na żywo... :roll: :roll: :roll:

Ja rozumiem..dom, dzieci, rodzina...kochanek...kochanka.....praca... i inne problemy życiowe...pies, kot....

Ale ludzie halo! Ogarnijcie się ! To MY tworzymy to forum naszą wiedzą (pasją) (miłością) (zainteresowaniem) (jeden hu*)* Nie potrzebne skreślić mazakiem na ekranie. :-P

Jak na razie jestem tym członem....(dobrze, że nie członkiem) który to organizuje....jestem JA...ale zaczyna mnie to nudzić.

Napisałem wcześniej nie każdy masz czas/pieniądze/możliwość pojawić się na spotkaniu (zlocie...duże słowo) Rozumiem to ale nie mogę (może nie chcę) pojąć jak nie można się przez 10 lat nie poznać na żywo !!

Ludzie ! Pobudka ! Wstańcie obudźcie się ! Wyjdźcie z domu !

Przez te lata poznałem większość z Was (taa prawie) ale co z tego skoro co roku te same ryje co napisałem wyżej... są na spotkaniu....nuda.

Prawie się posikałem jak Antka poznałem. (Zesrałem się z radości ale cicho bo się dowie) Ugościłem go lepiej niż siebie samego :mrgreen: w domu.

Olesia (tak jego też) spotykałem co roku...ale cóż... zmiany potrzebne są. Wiem, życie się zmienia.... czasy też....ale żeby raz w roku....(nie każdy może rozumiem)*

* nie zawsze muszę rozumieć chociaż próbuje...

Wiem, możecie na mnie wieszać psy/koty/chomiki/inne hu**/ (i tak koło kija mi to lata, jebnę modernizację jak nie to Antek to zrobi). :niepowiem:

To co napisałem, dziś to są moje przemyślenia...

Uszanujcie to co (albo nie, wisi mi to) napisałem i zastanówcie się co z tym zrobić, bo czuje, że forum ku upadkowi ma się.... ;-( ;-( ;-( A tego bym nie chciał. ( i mam nadzieje, że Wy też)

(*HGW) hu* go wie !

Koniec wypocin. Idę spać. (mam nadzieje, że rano się zaloguje na forum) ;>

Wasz Ulóbiony (specjalnie napisane) Dowódca Kasztanów albo może i orzeszków....(niektórzy kiełkują) :haha: :haha: :haha:

Pa mordeczki ! Do poczytania na forum. !!! !!! ;> ;> ;> ??? ??? ??? ( A może do zobaczenia na żywo) !!!
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 14:32
Online: 26d 10h 17m 47s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 841
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Re: Co z tym forum i ludźmi?

Na szczęście rano się zalogował...
Masz rację. Nie wyśmiewam się. Ubolewam.
Last edited by SARTAM on 30 Jun 2018, 14:04, edited 1 time in total.
AMIGA RULEZ
piecety walą sandałem
SARTAM Poland (pl) Male
User level 3

Last Visit: 20 Jan 2019, 17:48
Online: 9d 20h 6m 46s
Lamps demolished: 254 (+183)
Reputation point: 400
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Cóż, niestety dużo zrobił smród wokół zlotów, bodaj Santa raz napisał żartobliwie, "dobrze, że mnie nie było na zlotach", obraz zlotów, jest nieco wypaczony, Antek też był długo niechętny, ale wpadł i zobaczył, że jest wśród swoich. Najwięcej zrobiły rumory na pół Polski, w wykonaniu Olesia, który niestety okazał się fałszywym szmaciarzem, Ja osobiście przyzwyczaiłem się do zlotów, we własnym gronie (oprócz tego u Nixe), ale każdy nowy, będzie mile widziany, o ile nie odstawi cyrków, jak Olesio.
Hardy Poland (pl) Male
User level 7

Last Visit: Yesterday, 22:24
Online: 44d 13h 14m 22s
Lamps demolished: 50 (+30)
Reputation point: 1310
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Ja zawsze chętnie poznam nowych ziomków :) Nawet nie wiedziałem, że takie zloty są organiwozane :(
system16.com amigaremix.com theisozone.com emuparadise.me
https://archive.org/details/consolelivingroom
xittam Poland (pl) Male
User level 7

Last Visit: Yesterday, 09:14
Online: 29d 11h 8m 38s
Lamps demolished: 4846 (+3749)
Reputation point: 310
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Wszystko co mógłbym napisać napisał już P. Bober.
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Yesterday, 20:06
Online: 306d 12h 34m 56s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Antek się rozpisał.

Xanax...spotkania są co roku zawsze o tej samej porze, czyli w lato...chocoaż Hardemu, zima też nie przeszkadza. :haha:
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 14:32
Online: 26d 10h 17m 47s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 841
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Pogaduszki wszelakie