Zlot TC 2018

Lubisz sobie podyskutować? Jeśli tak to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce.

Zlot TC 2018

Post IP: rejestrowane!

Ahoj Panie i Panowie Bobry! (czytajcie Kasztany i Kasztanki)

Od czasu, pierwszego oficjalnego zlotu na Śląsku, minęło już 8 lat, od tego czasu, co roku spotykamy się u Elmka w Łodzi, po drodze z ekipy, wypadł Olesio (na własne życzenie), za to dołączył Anthrox. Odbył się także, jeden mały zlot, na Śląsku, gdzie z forum zawitał Orhom,Ja oraz Nixe, (plus rodzina i znajomi). W związku z tym, że w tym roku, pojawiło się kilku zainteresowanych, mam przyjemność oficjalnego ogłoszenia, zlotu nr 8, czy tym razem, pojawi się ktoś jeszcze? W końcu nie zaszkodzi spróbować. :)

Termin: 17 - 19 Sierpnia (weekend).

Miejsce: Łódź

Plan przebiegu: :czytaj:

- Rozmowy towarzyskie. :pijacy:
- Retro Gry (Obowiązkowa, coroczna potyczka w Amigowe Dyna Blaster oraz Pinball :duel: ).
- Ocean lodowatej Finlandii. :pijak:
- Inne atrakcje, taneczno-muzykalno-humorystyczne. :dance2:
- bilard (W hotelu) albo poza nim.

Zabronione: :czytaj:

- Bucowatość i nieprzyjazny stosunek, do pozostałych uczestników. :klnie:
- Wychodzenie przez okno. :bee:
- Wszystkie inne, negatywne postawy. :porzyci: (czyli rzyganie itp)

Aktualna lista potencjalnych uczestników:

- Elmek (gospodarz). Protoplasta i wasz przewodnik po mieście.
- Hardy (Pan Bóbr, stały i jedyny uczestnik wszystkich spotkań, z ramienia TC. :haha: ) (nie ma co robić to się włóczy do mnie na flaszkę - Elmek)
- Anthrox (Twórca,Szef,Admin, człowiek który zapoczątkował exeki i projekt TC, ale to wiecie. ]:-> )
- Xittam (Stary wilk wyjący na forum, zapowiedział, że zostanie nową twarzą na zlocie w tym roku. :tuptup1: ). (może zostanie może nie)

Wstępne zainteresowanie, wyraziło jeszcze parę użytkowników, ale poczekajmy na potwierdzenie.

Do Lipca, proszę chętnych, o potwierdzenie udziału, chęć uczestnictwa i wszelkie pytania, proszę pisać tutaj.

Będziemy noclegować tutaj, http://hotel-boss.pl/ opłaca się brać duże pokoje, wychodzi taniej. Tylko dajcie znać, bo trzeba wcześniej rezerwować.
Tylko poważne oferty. Bo kiedyś Elmek zarezerwował cały hotel i musiał to odkręcać. :/
Jak się coś przypomni to napiszę.
Hardy Poland (pl) Male
User level 7

Last Visit: Yesterday, 21:47
Online: 45d 6h 58m 41s
Lamps demolished: 50 (+30)
Reputation point: 1310
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Re: Zlot TC 2018

Jakaś cisza nastała a lipiec tuż tuż....
Elemelek Mistrz w układaniu butelek.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Last Visit: Yesterday, 19:05
Online: 26d 22h 29m 54s
Lamps demolished: 1197 (+938)
Reputation point: 841
ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Bo pewnego gaduły tu nie ma :-E
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Last Visit: Today, 02:36
Online: 314d 10h 21m 55s
Highscores: 3
Lamps demolished: 166 (+147)

Ja odpadam, w lipcu wybieram się z synem do Tauriego, a potem znowu czekają sopre wydatki na szkołę syna :(
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 14 Mar 2019, 18:36
Online: 133d 23h 10m
Lamps demolished: 0 (+0)
Reputation point: 1166
Kapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan BombaKapitan Bomba

Teoretycznie dam radę. Równie dobrze dzień-dwa przed zlotem dostanę info, że urlop mi cofnęli i dupa blada. Ja do samego końca wstrzymam się ze 100% potwierdzeniem.
system16.com amigaremix.com theisozone.com emuparadise.me
https://archive.org/details/consolelivingroom
xittam Poland (pl) Male
User level 7

Last Visit: Yesterday, 21:59
Online: 31d 4h 16m 59s
Lamps demolished: 4846 (+3749)
Reputation point: 335
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Otwieram, bo zaczęliście jęczeć. :mrgreen:

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

ConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliereConsigliere

Skoro jesteśmy w temacie zlotów - parę dni temu w rozmowie z Antkiem padła propozycja organizacji zlotu w Legnicy, niestety ja nie mam w domu warunków na zorganizowanie zlotu, z racji, że mieszkam w bloku z rodziną i nie posiadam nawet działki, więc nie ma możliwości przenocowania ekipy u mnie, nie wspominając o zapewnieniu jakiś atrakcji.

Tak więc wspólnymi siłami, robiąc burzę mózgów (tak, tak, trudno w to uwierzyć, ale Antek jak chce to potrafi się wykazać iście ambasadorską dyplomacją i pomysłowością :d :haha: ) wpadliśmy
na pomysł zorganizowania zjazdu załogi TC pod Legnicą. Tu jest o wiele większe pole manewru ponieważ wokoło Legnicy jest sporo karczm, zajazdów, zjazdów, pałacyków i tego typu przybytków.

Oczywiście mówimy o zlocie na przyszły rok, więc każdy ma trochę czasu na przemyślenie sprawy, nie mniej wstępnie trzeba by określić się do jesieni tego roku z racji że szukając lokalu muszę wstępnie podać ilość ludzi, tak jak i omówić sprawy zakwaterowania i wyżywienia oraz dodatkowych atrakcji tj. grill, może jakiś paintball itp.. które to będą potrzebne do zrobienie wyceny takiej imprezy.

Dlatego mamy z Antkiem taką sugestię by każdy zainteresowany określił do jakiej maksymalnej kwoty jest zainteresowany zlotem. Oczywiście gdy zakończę wstępny "risercz" będę mógł podać co dany lokal oferuję za taką czy inną kwotę, i w tedy będziemy mogli konkretniej przedyskutować co i jak :)
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Yesterday, 16:48
Online: 50d 14h 24m 18s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 2114
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

10 zł to max co mogę dać. Ps. Paintball mnie podniecił... :mrgreen:

Co to zlotu...(spotu) na dużą liczbę osób nie licz. Ja mogę przyjechać i nawet spać w hotelu jak to chłopaki robią u mnie (40-50 zeta za noc)

Jak miałem warunki (bo już nie mam) to kimali i impreza była u mnie całe 3-4 dni. Teraz się pozmieniało. Też nie mam warunków ale organizuję co mogę, żeby co roku było fajnie. U mnie paintball to na zapisy, szybciej można się wbić na kręgle. (grał to w ktoś po pijaku) albo bilard (rezerwacja) tu akurat sobie dobrze radzę. :mrgreen:

Tauri spróbój zobaczymy jaki będzie odzew, weź pod uwagę nie każdy ma czas/warunki/ochotę/kasę na wydanie na weekend. Ja ci życzę powodzenia.
Ja na pierwszy zlot zarezerwowałem cały piętro w hotelu, później musiałem to odkręcać, taki numer wyszedł. Wiec teraz się podejmuję ale ludzie muszą być pewni na 1000%, że przyjadą (no chyba , że wypadek losowy to zrozumiem). Tyle ode mnie.

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Elmek13 wrote:Ja na pierwszy zlot zarezerwowałem cały piętro w hotelu, później musiałem to odkręcać, taki numer wyszedł.

Po prostu nie miałeś doświadczenia, że geecy/komputerowcy, to bardziej typ piwniczaka -- niezbyt chętni do spotkania na żywo najczęściej. Co innego z osobami pokroju zlotu samochodowego Fiesty.
No ale zgadzam się -- duży wpływ na ilość osób ma:
1) Czas (większość to dawno żonaci, pracujący faceci -- co innego jakbyśmy tu wszyscy mieli po 20 lat)
2) Miejsce (nie każdy dobrze umie obsługiwać nawigację)
3) Koszty (wszystko się liczy... koszty hotelu, wyżywienia -- co innego jakby firma fundowała, czyż nie?)
4) Potencjalne atrakcje (jakby firma ufundowała darmowe dziewczynki z wysokiej klasy...)

:hee:

Trochę się zapędziłem, bo w sumie ostatnie party we Wrocławiu ściągnęło sporo ludzi podobno?
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

chodź chęci są to niestety odpadam chyba że chcecie pieluszki zmieniać :haha:
nixe_84 Poland (pl) Female
User level 2

Last Visit: Yesterday, 12:24
Online: 6d 16h 29m 51s
Reputation point: 200
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

Jeśli tobie to nawet Hardy się poświęci... :haha: :haha:

Image
Elmek13 Poland (pl) Male
Dowódca Kasztanów

Żaden problem, przynajmniej sobie przypomnę :D
I am True Vault Hunter !
roki76 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: 14 Mar 2019, 18:36
Online: 133d 23h 10m
Reputation point: 1166

@Elmuś pamiętam Twój zlot - sam chciałem przyjechać, ale zabieg mi wypadł na wakacje i dupa blada była :-)

@Antek zdaje sobie sprawę z tego co piszesz - nawet żeśmy to już omawiali, nie mniej jak sam wiesz ja drzwi przed nikim nie zamykam i chętnie coś zorganizuje jeżeli tylko ekipa będzie miała ochotę się spotkać :D

@Nixe wierz mi dziecko to nie problem :) Akurat większość miejscówek które mam na oku zazwyczaj organizuje śluby/wesela i rożne takie imprezy więc są świadomi faktu że niektórzy przyjeżdżają z dziećmi i lokal musi spełniać pewne normy :D Co do pieluszek - Antek zgłosił się na naczelnego przewijacza :D:D Zagwarantował że mi też zmieni jak trzeba będzie :lol2: :lol2: (sam nosze pampersy z racji uszkodzonego kręgosłupa) Więc jak tylko będziesz miała ochotę przyjechać to zapraszam - wszystko zorganizujemy :)
Image

siedzi kot na pustyni i mówi :
ku***, nie ogarniam tej kuwety ^^
tauri5 Poland (pl) Male
Legenda

Last Visit: Yesterday, 16:48
Online: 50d 14h 24m 18s
Lamps demolished: 1629 (+1238)
Reputation point: 2114
Don CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon CorleoneDon Corleone

:serious:
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

Elmek13 wrote:Jeśli tobie to nawet Hardy się poświęci... :haha: :haha:

Wypraszam sobie insynuacje, jakobym znajomym mężatkom, wypełniał obowiązki ich mężów. :-P
Hardy Poland (pl) Male
User level 7

Last Visit: Yesterday, 21:47
Online: 45d 6h 58m 41s
Lamps demolished: 50 (+30)
Reputation point: 1310

Hardy wrote:Wypraszam sobie insynuacje, jakobym znajomym mężatkom, wypełniał obowiązki ich mężów.

:brawoty:

NIe pitol [Elmek]
Anthrox Poland (pl) Male
Administrator `BO

tauri

spokojnie moje dziecko problemem dla mnie nie jest większym jest mąż który nie ogarnia mojego zainteresowania grami itp :haha: wątpię co by mnie puścił i to jeszcze z maluszkiem ale myślę że jeśli kiedyś zrobicie coś na śląsku lub malutka odklei się od cycka i będę mogła ja podrzucić babci i dziadkowi to kto wie ;)
teraz i tak nie pije ;-(
nixe_84 Poland (pl) Female
User level 2

Last Visit: Yesterday, 12:24
Online: 6d 16h 29m 51s
Reputation point: 200
Chorąży TorpedaChorąży TorpedaChorąży Torpeda

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post